3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Загальні відомості

Автор: kryvenko від 7-12-2010, 08:57, переглядів: 2 961

0

 

 Загальні відомості

Живо́пис (маля́рство, фр. peinture, англ. painting, болг. живопис, рос. живопись, пол. malarstwo, чеськ. malířství) – вид образотворчого мистецтва, пов'язаний з передачею зорових образів нанесенням фарб на тверді, гнучкі або тканеві поверхні, а також твори мистецтва, створені таким способом.

Найбільш поширені твори живопису, виконані на пласких або майже пласких поверхнях, таких як натягнуте на раму полотно, папір, поверхні стін і т.д.

   
 Загальні відомості
 

Велике значення в системі художньо-естетичного виховання облкомплексу є викладання образотворчого мистецтва. З-поміж інших видів мистецтв образотворче є унікальним у розв’язанні як художнього, так і особистісного розвитку учнів в цілому. Образотворче мистецтво в облкомплексі викладає вчитель першої категорії Ерніязов Арслан Джумабайович, методичною проблемою якого є естетичне виховання учнів засобами образотворчого мистецтва та розвиток навичок творчої діяльності.

  

Цей предмет вихованці облкомплексу починають вивчати з другого класу школи мистецв. Головним своїм завданням у роботі з маленькими дітьми вчитель вважає навчити їх уважно придивлятись до навколишнього світу, бачити його красу і формувати бажання відтворити її на папері.  У 5-7 класах образотворче мистецтво є обов’язковою частиною навчального компоненту. У цей період учні оволодівають найважливішими навичками образотворчої діяльності, знайомляться з її різновидами, набувають самостійності і впевненості. В 10-11х класах образотворче мистецтво як навчальний предмет викладається в класі художньо-естетичного напрямку. Для учнів класів іншого профілю, які бажають вивчати цей предмет, існують факультативи.

Ефективність занять образотворчим мистецтвом істотно залежить від зацікавлення художньою працею, від одержуваних учнями під час занять емоційного задоволення, радості від успіхів, усвідомлення власної творчої індивідуальності. А тому велике значення в освоєнні учнями образотворчої діяльності є позаурочне спілкування вчителя з обдарованими учнями, під час якого обговорюється кожна їх робота, надається професійна допомога. Вчитель стимулює захоплення художньо обдарованих учнів не тільки живописом, а й аплікацією, створенням скульптурних мініатюр з пластиліну, гіпсу, крейди тощо. Своєрідним звітом про роботу учнів на заняттях з образотворчого мистецтва є тематичні виставки, які протягом багатьох років є традиційними в учбовому закладі, а також участь їх у різноманітних конкурсах юних художників області.

 

Категорія: Наша творчість. Образотворче мистецтво

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.