» Персональна сторінка Ерніязова А.Д.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Ерніязова А.Д.

Ерніязов Арслан Джумабайович

 

Если чувства будут не истинны,
то и весь наш разум окажется ложным.
                                         Диоген

 

Викладач образотворчого мистецтва.
Викладає образотворче мистецтво в 5-11 класах.

 

 

Науково-методичні проблеми:

1. Розвиток творчих  здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва.

2. Виховання естетичної культури учнів шляхом ознайомлення з кращими взірцями світового живопису.

 

Народився  12 травня 1949р. в м. Чарджоу Туркменської РСР. У 1970 закінчив Туркменське державне художнє училище ім.. Шота Руставелі (м. Ашгабад) за спеціальністю вчитель малювання та креслення. У 1975р. закінчив  філологічний факультет Туркменського державного  педагогічного інституту ім. В.І.Леніна м. Чарджоу (спеціальність -  вчитель російської мови та літератури). Працював вчителем малювання та креслення, російської мови та літератури в середніх школах м. Чарджоу, потім – в Чарджоуському Художньому Фонді на посаді художника.

У 1989р. переїхав до м. Кіровограда, де працював  вчителем малювання та креслення в ЗОШ № 8, у приватній гімназії «Александрина», викладачем рисунку та живопису в Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки на кафедрі дизайну. З 2002р. займаю посаду вчителя образотворчого мистецтва  Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат–школа мистецтв).

 

За гороскопом: ТЕЛЕЦЬ (рік БИКА).

Темперамент, що переважає – флегмато-меланхолік; психологічний  тип –інтроверт.

Хобі: колекціонування витворів мистецтва з кераміки, фарфору та різних видів металу (мініатюра), реставрація їх, конструювання меблів.


Нагороди:


1. Подяка Кіровоградського обласного художнього музею за підготовку до участі у конкурсі на кращий мистецький твір, присвячений проведенню в Україні Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012";


2. Подяка Укравління у справах сім"ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації за підготовку 17 учнів до участі у конкурсі на кращий мистецький твір, присвячений проведенню  в Україні Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012".