3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Виховний захід "Твоє майбутнє в твоїх руках"

Автор: dend від 7-12-2021, 13:06, переглядів: 13

0 6 грудня з 1991 року офіційно вважається святом Збройних сил України,які є гарантом національної безпеки.  Це свято всіх нас, тому що ми, українці, зобов'язані захищати державний суверенітет, цілісність та недоторканість кордонів.  На виховному заході "Твоє майбутнє в твоїх руках" учні 10-Г класу розповідали про історію українського війська від часів козацтва до наших днів. Священною є пам'ять про перемоги і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Подвиги воїнів вписані в сторінки історії та житимуть вічно в серцях українців. Вічна їм шана і подяка!

Категорія: Гімназійне життя

 

Заочне знайомство з Ольгою Застебою

Автор: dend від 7-12-2021, 12:28, переглядів: 11

0

З метою привернення уваги учнів до вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями учні 10-Б класу провели заочне знайомство з Ольгою Застебою.

Діти зробили висновок (на прикладі Ольги): у наш час необхідно пам'ятати, що інвалідність – не вирок, тому все залежить не від погляду суспільства на проблему, а від активності, бажань та можливостей самої людини.


Категорія: Гімназійне життя

 

Виховний захід з елементами тренінгу "Пастка у мережі"

Автор: dend від 7-12-2021, 12:26, переглядів: 8

0

1 грудня у 11-Г класі відбувся виховний захід з елементами тренінгу "Пастка у мережі ”.З метою формування в учнів уявлення про актуальні ризики в Інтернеті.

11-ти класники переглянули відео та ознайомились з такими поняттями як: секстинг (пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку) та грумінг (психологічна маніпуляція насильників, маскування агресії за піклуванням). Учням розповіли як  боротися з Інтернет-маніпуляціями та ,що робити , щоб не потрапити в пастку злочинця. Опинившись, в такій ситуації відразу розповідати дорослим або телефонувати на дитячу гарячу лінію.

Категорія: Гімназійне життя

 

Зустріч з волонтером Оксаною Аветисян

Автор: dend від 7-12-2021, 11:47, переглядів: 8

0

До Міжнародного дня волонтера в 11-Г класі відбулася  зустріч з волонтером  Оксаною Аветисян, яка представляє волонтерську організацію «Серця Матерів». Роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких випадків переросло в потужний громадянський рух. Військові дії на сході країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Оксана Аветисян розповідала про події на сході України, про нелегку працю волонтерів, які допомагають нашим військовим у зоні ООС. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційно-тематична година на тему: «Волонтерство в Україні»

Автор: dend від 7-12-2021, 11:46, переглядів: 10

0

Метою волонтерської діяльності є виховання громадянської свідомості, посилення суспільної згуртованості громадян України.

Одним із найбільш значущих результатів Революції Гідності стало виникнення волонтерського руху

Розквіт волонтерської діяльності в Україні припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда у 10-Б класі до Міжнародного дня солідарності з ВІЛ – інфікованими

Автор: dend від 7-12-2021, 11:44, переглядів: 14

0

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД (СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини). Тому кожного 1 грудня людство говорить про цю проблему, закликає всіх до боротьби з цією жахливою «чумою» нашого століття.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна бесіда на тему "Що потрібно знати про ВІЛ СНІД?"

Автор: mirosha від 4-12-2021, 20:44, переглядів: 13

0 4 грудня в шостому класі пройшла виховна бесіда на тему "Що потрібно знати про ВІЛ СНІД". Окремі учні пояснили загалу історію виникнення та поширення вірусу імунодефіциту людини, розповіли про можливі симптоми СНІД, способи розповсюдження вірусу та методи лікування хвороби. Під час бесіди учні розробили алгоритм дій, при виконанні якого практично неможливо заразитися ВІЛ СНІД.

Категорія: Гімназійне життя

 

Голодомор: Україна пам'ятає

Автор: dend від 2-12-2021, 09:36, переглядів: 33

0

1 грудня 10-Г класом було проведено загальношкільну лінійку, присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору, «Голодомор: Україна пам'ятає». Учні пригадали історичні передумови виникнення голоду 1932-1933 років, свідчення очевидців цього періоду. Зауважили, що лише повна безвідповідальність, бездуховність, цинізм, черствість душі можуть призвести до такої трагедії.


Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Поспішайте творити добро!»

Автор: dend від 2-12-2021, 08:22, переглядів: 26

0

З метою ознайомлення учнів з історією волонтерського руху в світі, видами волонтерської діяльності, виховання в учнів відповідальності, активної життєвої позиції 30.11.2021 року в 10-В класі була проведена година спілкування «Поспішайте творити добро!»

Під час заходу ліцеїсти зазначили, що 5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. 1859 рік вважають роком започаткування волонтерського руху . Саме тоді було створено Міжнародний комітет Червоного Хреста, організацію, яка працювала на волонтерських засадах і надавала першу медичну допомогу полоненим та пораненим.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда на тему «СНІД – чума 21 століття»

Автор: dend від 2-12-2021, 08:19, переглядів: 23

0

З метою сформування уявлення про хворобу 21 століття та вироблення поведінкової мотивації до збереження свого здоров’я у 10-В класі проведено бесіду на тему «СНІД – чума 21 століття».

Поріг 21 століття людства переступив з жахливою хворобою, яка називається ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту), яка є смертельною для людини.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Геноцид українського народу».

Автор: dend від 2-12-2021, 08:17, переглядів: 17

0

29 листопада в 11-В класі була проведена виховна година «Геноцид українського народу».

Голодомор…  Це був політично спланований і організовано проведений мор народу. Протягом одного лише 1933 року, року, коли не було війни, засухи, землетрусу, в муках голодної смерті сконали 7 мільйонів українців.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Коли живі заздрили мертвим» (година пам’яті, 11-Б)

Автор: dend від 2-12-2021, 08:16, переглядів: 21

0

В 11-Б класі відбулась година пам’яті «Голодомор в Україні 1932-1933 років: коли живі заздрили мертвим». З сумом і біллю у серці старшокласники поринули у реальність найтрагічніших років в історії України, коли мільйони людей гинули від штучного голоду, переглянули документальний фільм: «Голодомор в Україні: спогади живих свідків геноциду». У сім’ях багатьох учнів класу збереглися спогади старших поколінь, які пережили цей жах. А тому факти, які обговорювалися під час заходу, сприймалися ними не просто як свідчення історичного минулого, вони усвідомлювались як частина трагедії особистої, якій немає забуття і яку не можна простити.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Замордовані голодом»

Автор: dend від 2-12-2021, 08:14, переглядів: 15

0

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

В пам’ять про мільйони загиблих, 29 листопада в 10-А класі була поведена виховна година «Замордовані голодом», метою якої було: ознайомити учнів зі страшними подіями 1932-1933 року, показати причини і наслідки голодомору; виховувати співчуття, людяність, патріотизм, усвідомлення себе частиною української історії.

Категорія: Гімназійне життя

 

Профілактична робота з підлітками 8-9 класів на тему «Скажи насильству стоп!»

Автор: dend від 29-11-2021, 12:02, переглядів: 24

0

Акція «16 днів без насильства» триває. День четвертий. Психологічна служба Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату провела профілактичну роботу з підлітками 8-9 класів на тему «Скажи  насильству стоп!» В межах тренінгу ми розглянули типи та види насильства, засоби попередження насильства в сім’ї. Обговорили типові ситуації насильства, визначили їх види та знайшли шляхи вирішення проблем, щоб уникнути небезпеки. Провели інтерактивні вправи, що допомагають відчувати кожну особистість важливою, значущою, щасливо.

Ми за щасливе життя без насильства!

Категорія: Гімназійне життя

 

Тренінг на тему «Скажемо насильству стоп!»

Автор: dend від 29-11-2021, 12:00, переглядів: 27

0

День третій. Акція «16 днів проти насильства» триває.  Практичний психолог Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату в суботу провела тренінг на тему «Скажемо насильству стоп!» з наймолодшими ліцеїстами – учнями 5 класу. Під час профілактичного заходу п’ятикласники розглянули види та причини насильства, розглянули різноманітні ситуації, навели приклади з різних джерел. Також долучилися до зображення та представлення тематичної емблеми. Ми за щасливе дитинство без насильства!

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед