3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематична лінійка «Від козацтва до сьогодення»

Автор: feanen від 18-10-2019, 11:29, переглядів: 9

0

Протягом всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу героїв, які боролися за торжество добра і справедливості.

16 жовтня учні 8 класу провели святкову тематичну лінійку, приурочену Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню Захисника України під назвою «Від козацтва до сьогодення» .


Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Козацькому роду нема переводу»

Автор: feanen від 16-10-2019, 08:04, переглядів: 6

0

До Дня захисника України в 7 класі пройшла година спілкування «Козацькому роду нема переводу». Учні згадали про історію свята, народні традиції святкування Покрови Пресвятої Богородиці, чому це свято вважається днем українського козацтва.

За результатами згаданого матеріалу учні прийняли участь у вікторині з історії козацтва. Найбільш активні учасники прийняли участь в конкурсі «Україна єдина» де треба було зібрати пазл території України з її областей.


Категорія: Гімназійне життя

 

До Дня Захисника України

Автор: feanen від 15-10-2019, 16:30, переглядів: 14

0

14 жовтня в Україні відзначається Покрова Пресвятої Богородиці, а також День Захисника України. Тому ми вирішили привітати хлопців нашого класу, як майбутніх Захисників нашої держави.

Дівчата підготували багато цікавих конкурсів та запитань, які дуже зацікавили хлопців. Ці запитання стосувалися життя та побуту козаків, їх зброї та одягу. А також були веселі запитання, які стосувалися життєвої рутини кожної дівчини. Хлопці були дуже здивовані, коли їм запропонували зробити зачіску деяким дівчатам.


Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна хвилинка на тему: «Покрова – що означає це християнське свято»

Автор: feanen від 15-10-2019, 16:24, переглядів: 3

0

12 жовтня у 5 класі була проведена інформаційна хвилинка на тему: «Покрова – що означає це християнське свято».

Гімназисти дізналися, що особливо значущим свято Покрови ПресвятоЇ Богородиці була для королів, які будували багато храмів. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Матір Божу вважали своєю заступницею. Проговорили про ікони Покрови, про образ Діви Марії, яка вкриває людство від ворогів.

Категорія: Гімназійне життя

 

Відкрита лінійка учнів 11-А класу

Автор: dend від 15-10-2019, 15:17, переглядів: 25

0

З метою ознайомлення гімназистів з історією створення Дня захисника України, з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці та свята українського козацтва; учні 11-А класу провели відкриту лінійку «Нам пора для України жити!».

Свято встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Категорія: Гімназійне життя

 

День Захисника України у 10-Б класі

Автор: dend від 15-10-2019, 15:15, переглядів: 17

0

Протягом минулого тижня учні 10-Б класу брали активну участь у заходах присвячених Дню Захисника України. Локацією їх проведення став Кіровоградський обласний художній музей. Нам було показано виставку художніх робіт, яку представили відомі в місті історики та мистецтвознавці. По закінченню заходу екскурсовод Олена Степанок провела для нас захоплюючу екскурсію. Ми дізналися, що музей має п’ять виставкових залів, з них три є стаціонарними: «Сакральне мистецтво», «Мистецтво ХVІІІ – початку ХХ століть», «Художники-земляки». 

Категорія: Гімназійне життя

 

Богдан-Ігор Антонич як український поет.

Автор: dend від 12-10-2019, 11:26, переглядів: 28

0

10 жовтня у 11-В класі було проведено урок пам`яті  «110 років від дня народження українського поета Богдана-Ігоря Антонича». Метою заходу було ознайомлення учнів з даним поетом, який вивчається в 11 класі та його короткою біографією.

Даний урок був проведений учнем 11-В класу, Рибачком Дмитром.

Категорія: Гімназійне життя

 

Адміністративні та кримінальні правопорушення

Автор: dend від 12-10-2019, 11:24, переглядів: 22

0 До учнів 10-А класу завітала психолог Анна Валентинівна та провела бесіду на тему "Адміністративні та кримінальні правопорушення". Метою заходу було ознайомлення учнів зі злочинами та правопорушеннями серед підлітків, виховання правової свідомості учнів.
Під час заходу учні обговорювали проблему злочинності серед підлітків та ознайомилися з наслідками правопорушень. Десятикласникам нагадали їхні права та обов'язки в суспільстві. На конкретних прикладних розібрати життя людей, які скоїли кримінальні та адміністративні порушення.
Під час завершення бесіди учні зрозуміли, що життя без правопорушення набагато краще.

Категорія: Гімназійне життя

 

Що ми знаєм про Європейський союз

Автор: dend від 10-10-2019, 07:49, переглядів: 19

0

8 жовтня учні 11-В класу Шостак А. та Шкода В. провели змістовну вікторину на тему «Що ми знаєм про Європейський союз»,під час якої учні перевірили свої знання про ЄС. Найцікавішими були питання про співпрацю України з європейськими країнами. Не всі учні знали відповіді на питання , що стосувались структури Європейського союзу. Наприклад, питання про кількість учасників Ради ЄС. Найактивнішими учасниками вікторини були Ганусовська Ірина та Расторгуєв Нікіта.

Категорія: Гімназійне життя

 

Партизанський рейд на Україні в роки війни

Автор: dend від 10-10-2019, 07:48, переглядів: 24

0

Пройшло майже 75 років, відгриміла Велика Вітчизняна війна, але спогади про страшні битви нестерті з пам’яті нашого народу, особливо наших ветеранів яких з кожним роком стає все менше

В 10-В класі проведена бесіда на тему “Партизанський рейд на Україні в роки війни”

Учні дослідили яку роботу проводили партизани поодинці та групами, як при необхідності об‘єднувалися у партизанські з’єднування.

Особливу увагу учні звернули на методи боротьби партизанів як вони вели “рейкову війну” в тилу ворога.В рейдах, проведених за завданнями штабів партизанського руху, брало понад 100 великих партизанських формувань.

Партизани піднімали моральний стан жителів окупованих територій, надавали допомогу народам сусідніх країн в їх боротьбі з противником.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бабин Яр. Трагедія народу України

Автор: dend від 10-10-2019, 07:47, переглядів: 13

0

30 вересня у 10-А класі було проведено урок пам’яті «Бабин Яр. Трагедія народу України». Метою заходу було ознайомлення учнів із трагедією Бабиного Яру у роки Великої Вітчизняної війни ,розкриття змісту страшної трагедії.

Під час заходу учні ознайомились з моторошними фактами трагедії, її наслідками в окупованому нацистами Києві, де почались масові розстріли мирного населення. Учні переглянули документальний фільм: «Останні дні вересня 1941 року. Одні з найжахливіших днів історії»,  

Старшокласники зробили висновок, що річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, а й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Категорія: Гімназійне життя

 

Урок-презентація «Голокост: Гітлерове рішення «Єврейської проблеми»

Автор: feanen від 9-10-2019, 12:43, переглядів: 18

0

3 жовтня у 9 класі було проведено урок-презентацію «Голокост: Гітлерове рішення «Єврейської проблеми».

Голокост — переслідування і масове знищення євреїв і ромів у Німеччині під час Другої світової війни; систематичне переслідування і знищення європейських євреїв і циганів нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933 — 1945 років.


Категорія: Гімназійне життя

 

День учителя

Автор: dend від 9-10-2019, 08:22, переглядів: 61

0

Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ніжні усмішки вчителів. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють радістю серця всіх учнів.

Цей день – день професійного свята – дарований щедрою осінню на знак щасливої долі належать вчителям.

Анатолій Єгорович та Олександр Наумович щирими словами привітали працівників облкомплексу з професійним святом, вручили грамоти та подяки, а потім разом із кафедрою «українців» зворушливо провели на заслужений відпочинок легенду нашого закладу – Людмилу Броніславівну.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда на тему “Партизанський рейд на Україні в роки війни”.

Автор: dend від 5-10-2019, 08:34, переглядів: 32

0

Пройшло майже 75 років, відгриміла Велика Вітчизняна війна, але спогади про  страшні битви нестерті з пам’яті нашого народу, особливо наших ветеранів яких з кожним роком стає все менше.

В 10-В класі проведена бесіда на тему “Партизанський рейд на Україні в роки війни”.

Учні дослідили яку роботу проводили партизани поодинці та групами, як при необхідності об‘єднувалися у партизанські з’єднування.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Бабин Яр – трагедія всього людства»

Автор: dend від 4-10-2019, 16:25, переглядів: 26

0

1 жовтня у 10-Г класі було проведено годину спілкування «Бабин Яр – трагедія всього людства». Бабин Яр увійшов до світової історії через трагедію, що сталась восени страшного 1941 року.

Протягом двох років німецька окупаційна влада перетворили Бабин Яр на місце постійних убивств. За цей період окупанти забрали життя близько 100 тисяч людей. Вбивали двічі на тиждень. Останні розстріли сталися 4 листопада 1943 року, за два дні до звільнення Києва. Жертвами нацистів, крім євреїв, були військовополонені, хворі психіатричної лікарні, цивільні мешканці Києва. Нацисти розстріляли близько 620 членів ОУН, серед них була і відома письменниця Олена Теліга. За офіційними свідченнями кількість жертв становить 70-200 тис. осіб, але сучасні дослідження показують, що реальна цифра сягає понад 350 тис. громадян.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед