3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Бесіда в 11-В класі

Автор: mirosha від Сьогодні, 10:03, переглядів: 5

0 25 вересня в 11-В класі була проведена бесіда на тему «Ліси – легені України». Учні підготували цікаву інформацію про значення лісів на планеті Земля. За підрахунками ООН щорічно площі лісів зменшуються на 25 мільйонів гектарів. Ми всі знаємо, що ліси – це зелені легені нашої планети. Ліси наповнюють атмосферу киснем. Чотири дорослих дерева за добу збагачують атмосферу киснем, якого вистачає для дихання однієї людини. Основною причиною зменшення лісових площ є необдумане та надмірне використання людиною зелених багатств планети. Ми повинні не бути байдужими до незаконного знищення зелених насаджень. Кожна людина повинна допомогти у відновленні лісових масивів нашої планети.

Категорія: Гімназійне життя

 

Вечір знайомств у 10-В класі

Автор: dend від Вчора, 12:38, переглядів: 23

0

21 вересня у 10-В класі відбувся “вечір знайомств”, на якому розповідали про себе та свої захоплення. Кожен із нас - це індивідуальність. Всім класом ми сіли півколом, і кожен з учнів розказав про себе та свої хоббі. Це зібрання дало зрозуміти, що в нашому колективі багато різноманітних талантів.

Староста нашого класу Анастасія Панасенко займала призові місця з шахів.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда-презентація від Олександри Ховрак «Волинські дебати»

Автор: dend від Вчора, 12:33, переглядів: 14

0

21 вересня учениця 10-А класу Ховрак Олександра провела бесіду-презентацію «Волинські дебати», де розповіла про свою участь у них.

6 і 7 вересня у луцькій бібліотеці ім.Олени Пчілки відбувся Всеукраїнський дебатний турнірі «Волинська Толока».

Голова Волинського осередку Федерації дебатів України Антон Євтушок про захід говорить: «Дебати – це найкраща можливість «активізувати ваші мізки» після літа, спосіб навчитися аргументувати, відстоювати діаметрально протилежні точки зору, переконувати, тверезо, критично та системно мислити. Наша формалізована освітня система застаріла, вона вбиває креативність мислення, натомість дебати – це обговорення «гарячих тем» і пошук нетипового вирішення проблеми».

Десятикласникам сподобалась бесіда та навіть декого зацікавила для подальшої участі в них.

Категорія: Гімназійне життя

 

Відкриття свята «Вересневі самоцвіти»

Автор: dend від Вчора, 12:31, переглядів: 10

0

23 вересня учні 10-В класу разом з своїм вихователем  з подивом спостерігали за відкриттям свята «Вересневі самоцвіти».

Щороку (з 1970) з метою підтримки, розвитку та популяризації професійного аматорського мистецтва в області проводиться культурно-мистецький захід, який відомий на всю країну - «Вересневі самоцвіти». Сьогодні йому виповнилося 50 років. З 23 по 27 вересня в рамках фестивалю будуть представленні різні види мистецтва: концертні програми, виступи аматорських театральних та хорових колективів області та України, творчі зустрічі, майстер-класи, флешмоби, виставки, екскурсії тощо. Учасники фестивалю – це представники регіонів усієї України, які здивують жителів Кіровоградщини своїми талантами.

Категорія: Гімназійне життя

 

П'ятикласники у "Єлисаветграді"

Автор: mirosha від Вчора, 09:04, переглядів: 15

0

Наймолодші ліцеїсти відвідали галерею "Єлисаветград", де їм розповіли про виставки на різну тематику, які постійно проводяться там. П'ятикласники переглянули яскраву виставку конкурсних дитячих малюнків на тему "Щаслива дитина, квітуча Україна", серед яких учні знайшли й свої роботи. Діти з задоволенням і цікавістю взяли участь у майстер-класі з розпису дощечок і мали чудову можливість не тільки дізнатися, що таке петриківський розпис, а й спробувати власноруч помалювати в цьому художньому стилі.

Категорія: Гімназійне життя

 

Правила поведінки у театрі, кінотеатрі та на концерті

Автор: dend від 21-09-2020, 16:46, переглядів: 19

0

Відвідування театрів, філармоній, виставок - свято, яке вносить у наше життя різноманітність і красу. А щоб воно не було затьмарене, ми повинні дотримуватися правил гарного тону й говорити однією мовою - мовою вихованих людей.

18 вересня в 11-А класі була проведена година спілкування «Правила поведінки у театрі, кінотеатрі та на концерті». Під час заходу учні повторили та закріпили норми етикету, розглянули різні ситуації та з’ясували, як в них діяти.

Після заходу, учні відвідали концерт ансамблю «Єлисавет-ретро», де  мали можливість насолоджуватись творчим виконанням витворів мистецтва. Спостерігаючи за артистами оркестру, ловили себе на думці, що ці люди є не простими виконавцями партії на музичних інструментах, а справжніми віртуозами, за допомогою чиїх щирих емоцій стає можливим всеохоплююче занурення у світ прекрасного.

Категорія: Гімназійне життя

 

Тренінгове заняття «Хочеш бути лідером – будь ним!»

Автор: dend від 21-09-2020, 16:39, переглядів: 20

0

А ви знаєте, що таке «лідерство»? Тема, яка була порушена сьогодні, є досить актуальною, оскільки сучасні умови життя вимагають конкурентоспроможної особистості, здатної брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення у нестандартних ситуаціях.

Учні 10-В класу разом з вихователем були залученні до тренінгового заняття в процесі якого звернули увагу на те, що поняття «лідерство» можна краще усвідомити, якщо розглядати його як набір функцій, а не характерних рис особистості. Діти відповідали на питання: «Як стати лідером?», «Що таке лідерство?» та дізналися, що лідерство складається з навичок, яких можна навчитися.

Категорія: Гімназійне життя

 

Атаптація учнів новостворених класів

Автор: dend від 21-09-2020, 16:36, переглядів: 34

0

Швидко пролетіли літні канікули. Учнівський та педагогічний колектив з нетерпінням чекали нового навчального року. Яким він буде: традиційним чи дистанційним, як два з половиною місяці до канікул, – ця думка хвилювала кожного. Особливо переживали наші «новачки» – учні 5-го  та трьох обласних 10-х класів. Для них розпочати навчання після карантину – це не просто прийти до школи, а перейти в новий навчальний заклад, розпочати нове шкільне життя.

Категорія: Гімназійне життя

 

Перлини природи України

Автор: dend від 18-09-2020, 08:20, переглядів: 39

0

Ми живемо в дивовижно красивій Україні. В ній безліч чудових місць, які зачаровують своєю красою. Це безмежні степи, високі гори і полонини, величні моря та синьоокі озера.

17 вересня в 11-Б класі була проведена бесіда-презентація « Перлини природи України». Учні онлайн подорожували унікальними природніми пам’ятками України, милувалися та захоплювалися незвичайними творіннями природи. Адже для того, щоб побачити щось прекрасне, не потрібно їхати в далекі екзотичні країни, все це є на нашій рідній Батьківщині.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година присвячену дню українського кіно

Автор: dend від 18-09-2020, 08:17, переглядів: 17

0

16 вересня учні 10-В класу підготовили та провели інформаційну годину, присвячену дню українського кіно. Метою виступу та презентації було  краще ознайомити ліцеїстів з сучасним українським кіно й пробудити інтерес до його перегляду. Під час презентації учениці класу Волошина О. та Животовська О.  ознайомили однокласників з сучасними українськими фільмами: «Мої думки тихі»,  «Дорогою ціною», «Додому» та ін. А вихователь Подгорна Н. А. розказала про українське кіно XX століття, зокрема, про фільм Ю. Іллєнка «Білий птах з чорною ознакою». Також учні переглянули трейлер до фільму «Віддана». Учні залишились зацікавлені переглядом та рекомендаціями фільмів.

Категорія: Гімназійне життя

 

Урок Пам’яті присвячений перемозі над фашизмом в 11-В класі

Автор: dend від 18-09-2020, 08:14, переглядів: 20

0

22 червня 1941 Німеччина порушила договір 1939 і напала на СРСР. У цій війні брала участь 61 країна. Війна завдала людству великих страждань. Особливі втрати були на території СРСР де відбувались найзапекліші бойові дії.

11-В класі 10 вересня проведено урок Пам’яті присвячений перемозі над фашизмом. У цій війні із 60 мільйонів загиблих майже половина були громадянами СРСР.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година «Як уберегти себе від COVID19» у 10-Г класі

Автор: mirosha від 17-09-2020, 08:16, переглядів: 53

0 15 вересня у 10-Г класі провели виховну годину на тему «Як уберегти себе від COVID – 19».  Учням розповіли про заходи безпеки від зараження вірусом¸ швидке поширення хвороби по всьому світу¸ а також симптоми¸ які можуть виникати у інфікованої людини. Ліцеїстами було добре засвоєно поданий матеріал. 

Категорія: Гімназійне життя

 

11-А клас. Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті

Автор: mirosha від 15-09-2020, 14:07, переглядів: 37

0 10 вересня в 11-А класі, був проведений Урок безпеки: «Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті» у рамках тижня знань безпеки життєдіяльності «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!».

Під час заходу учні повторили та закріпили основні Правила дорожнього руху, пригадали статистику дорожньо-транспортного травматизму, ознайомилися з правовими відносинами перевізників і пасажирів.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

У 10-Б класі відбувся круглий стіл "Безпека на дорозі – показник культури нації".

Автор: dend від 15-09-2020, 07:06, переглядів: 38

0

У 10-Б класі відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі – показник культури нації. Основні правила поведінки на транспорті, автошляхах та залізниці».

Не зважаючи на те, що ми з вами знаємо ці правила, на дорогах України щодня гинуть і травмуються люди. А тому ми ще раз повторили ці правила, розширили та закріпили свої знання щодо причин виникнення небезпечних ситуацій на дорогах та способів їх уникнення. Дуже часто до трагічних наслідків приводить сьогодні користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами з навушниками під час переходу доріг та поблизу залізничного полотна. 

Категорія: Гімназійне життя

 

«Ми – пішоходи!» – саме так називалася вікторина, проведена в 11-Г класі.

Автор: Oleksandra від 15-09-2020, 07:03, переглядів: 22

0

Учням було запропоновано 4 завдання («Мозковий штурм», «Інтелектуали змагаються», «Подумай і скажи», «Виправ помилки»), під час яких пригадали найголовніші Правила дорожнього руху, дізналися цікавинки з історії виникнення світлофору й дорожньої розмітки тощо.

Наприкінці заходу був зроблений висновок: порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе на смертельну небезпеку. Тож, щоб не сталося лиха, ми повинні знати елементарні правила, основні засоби його регулювання, вміти правильно переходити дорогу та переводити своїх менших братів та сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, щоб завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій.

Не важливо, наскільки добре ми знаємо Правила дорожнього руху, важливо – не забувати дотримуватися їх!

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед