3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято останнього дзвоника

Автор: dend від 28-05-2019, 15:19, переглядів: 131

0

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника.

Це свято підкреслює нам, що промайнув ще один навчальний рік. Для когось черговий, звичайний, а для наших випускників – останній.

Сьогоднішній день дійсно сповнений сонячного тепла, веселих усмішок, але з легким відтінком смутку, бо зустрічали бурхливими оплесками під українськими рушниками саме випускників.

Категорія: Гімназійне життя

 

Обережно – чадний газ!

Автор: dend від 20-05-2019, 09:21, переглядів: 57

0

В рамках тижня безпеки життєдіяльності «Зробимо життя безпечним» в 10-Б класі пройшла інформаційна година «Обережно - чадний газ!». Чадний газ абсолютно виправдано називають тихим убивцею, адже його жертви навіть не підозрюють про те, що їм загрожує небезпека. Усім гімназистам відома трагедя, що сталася з випускницею нашої гімназії Анастасією Бокшею, яка загинула внаслідок отруєння чадним газом. Численні випадки отруєння чадним газом в Україні, які іноді закінчуються смертями, свідчать про те, що багато людей часто не розуміють небезпеки чадного газу, принципів його утворення, поширення та непоправної шкоди, яку він завдає здоров’ю людини. А також не знають простих правил користування газовими приладами. Десятикласники ознайомились  з правилами безпеки при користуванні газовими приладами  і про правила першої допомоги при отруєнні, отримали інформацію про те, де і коли може чекати небезпека отруєння чадним газом.

Категорія: Гімназійне життя

 

1939-1945. Стежинами війни

Автор: feanen від 13-05-2019, 13:46, переглядів: 68

0

До відзначення Дня пам’яті та примирення у 9 класі було проведено урок пам’яті: «1939-1945. Стежинами війни»

Під час уроку діти  розповідали про хронологію основних подій, вражаючу статистику втрат Другої Світової війни, розвиток інтересу до історії своєї сім`ї, нагадали про формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів,  про розкриття понять «повага», «віра в краще майбутнє України», «пошана до ветеранів Другої Світової війни».

…«Швидкоплинна «блискавична війна» тривала чотири довгих роки -  роки горя, сліз, смертей, розрухи, бідності… та незламної віри у ПЕРЕМОГУ!

Категорія: Гімназійне життя

 

Захід на тему: «Мистецтво. Вираження особистості митця у творах»

Автор: dend від 10-05-2019, 09:45, переглядів: 45

0

Мистецтво – одна з форм суспільної свідомості, вид людської діяльності, що відбиває дійсність у конкретно-чуттєвих образах. 8 травня у 11-В класі проведено виховний захід на тему: «Мистецтво. Вираження особистості митця у творах». Учні у своїх виступах розкрили витоки мистецтва, яке зародилося ще в первісному суспільстві і було представлене малюнками в печерах, ритуальними танцями. В наш час література про власні концепції мистецтва надзвичайно різноманітна. Природу мистецтва вважають найбільш невловимою з усіх загадок людської культури.

Критерієм мистецтва є здатність викликати відгук у інших людей. Мистецтво стало однією з найважливіших складових частин духовної культури суспільства.

Категорія: Гімназійне життя

 

Відкрита лінійка у шостому класі

Автор: feanen від 10-05-2019, 08:43, переглядів: 74

0

8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”. На тематичній лінійці 6 клас запропонували згадати Другу Світову з акцентом на ролі людей, які боролися проти нацизму. Підготований матеріал був покликаний розкрити трагічні роки війни через долі та звитяги звичайних людей. Для цього були використали твори поетів та письменників наших земляків.

Категорія: Гімназійне життя

 

Лекторій «Здорові звички – здоровий спосіб життя»

Автор: feanen від 6-05-2019, 15:22, переглядів: 112

0

2 травня учениця 8 класу Голінська Ольга провела лекторій «Здорові звички – здоровий спосіб життя».
Сьогодні майже 90% дітей дошкільного віку, учнів і студентів мають відхилення у здоров’ї. Тільки за останні 5 років на 41% збільшилася кількість учнівської  молоді, віднесеної за станом здоров’я до спеціальних медичних груп. На 60% зросла кількість неповнолітніх, які вживають наркотики, палять, п’ють.

Людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».


Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година, присвячена 33-й річниці Чорнобильської катастрофи

Автор: feanen від 6-05-2019, 11:22, переглядів: 94

0

26 квітня 1986 року о 1-ій годині 23 хвилині 40 секунд, коли всі безтурботно спали, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС нічну темряву розірвало полум’я. Мирна, щаслива весна перестала існувати для українського народу.

Сама природа зробила нам застереження, щоб ми не були байдужими та жорстокими, щоб постійно пам’ятали про те, що доля планети та доля всього людства – це наше майбутнє, саме ці питання обговорювали учні 7 класу під час виховної години, яка була присвячена 33 річниці Чорнобильської катастрофи.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година з елементами гри «Знайомство з собою»

Автор: feanen від 6-05-2019, 08:00, переглядів: 98

0

Головна задача сьогодення – формувати особистість, котра вміє орієнтуватися на власний досвід, цінності, усвідомлювати свої прагнення, розширювати можливості, орієнтуватися в сучасному світі швидкоплинних подій.  Тому, 2 травня в 5 класі була проведена виховна година з елементами гри «Знайомство з собою». Учні мали можливість глибше зануритись у власний внутрішній світ, навчитися бачити в оточуючих позитив, ближче познайомитись з однокласниками засобами ігрового спілкування. Під час години спілкування діти грали в гру «Знайомство», «Сніжинки», заповнили анкету «Моя унікальність».

Категорія: Гімназійне життя

 

Тематична година в рамках проекту «Видатні особистості – Дмитро Чижевський»

Автор: dend від 5-05-2019, 09:24, переглядів: 32

0

3 травня  у 10-В класі пройшла тематична година в рамках проекту «Видатні особистості – Дмитро Чижевський».

Дмитро Іванович Чижевський народився 23 березня 1894 (за старим календарем) у дворянській родині в м.Олександрії. Його батько, Іван Костянтинович, відставний артилерійський офіцер царської армії, мав шляхетське походження і за політичними поглядами був революціонером-народником.


Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційно-тематична година «Скажемо: «Ні» наркотикам»

Автор: dend від 4-05-2019, 09:23, переглядів: 35

0

24 квітня у 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година «Скажемо: «Ні» наркотикам». Учні обговорили актуальні питання про вживання та поширення наркотиків. З інформації учениці Чирви В. учні дізнались, про різновиди наркотичних речовин, кількість наркозалежних в Україні, які хвороби пов’язані з вживанням наркотиків . За оцінками незалежних експертів кількість наркозалежних в Україні – 1,5-2 мільйона осіб. Більше 12 000 осіб щорічно є винними у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Впливаючи на нервові центри головного мозку, наркотик може створювати підняття настрою, чи надмірну сонливість, хворобливу, незвичайну веселість-ейфорію. Проте, ціна гострих відчуттів є дуже високою: людина швидко опиняється у фізичній та психологічній залежності.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування до Дня пам’яті трагедії на ЧАЕС

Автор: feanen від 2-05-2019, 15:52, переглядів: 80

0

26 квітня учень 8 класу Стрюков Артем підготував годину спілкування до Дня пам’яті трагедії на ЧАЕС, яка відбулася у ніч на 26 квітня 1986 року у місті Прип’ять.

У ліквідації аварії брали участь 600 000 людей: пожежники та медики, військовослужбовці та персонал станції – вони виконували свій обов’язок, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда «Гірчить Чорнобиль крізь роки»

Автор: dend від 29-04-2019, 09:54, переглядів: 41

0

У 10-А класі проведено бесіду «Гірчить Чорнобиль крізь роки» з метою навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; розвивати потребу будувати, створювати та відроджувати, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година-реквієм «Чорнобильські дзвони»

Автор: dend від 29-04-2019, 09:52, переглядів: 38

0

26 квітня, до 33 річниці Чорнобильської катастрофи в 11-Б класі була проведено годину-реквієм «Чорнобильські дзвони».

Гімназисти пройшли від площі Героїв Майдану до меморіалу в пам'ять про героїв, які ціною влаcного життя врятували наc від cмертельної небезпеки.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять тих, хто загинув від впливу «мирного» атому. До підніжжя пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» поклали квіти

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим – аж надто гірким був той урок для жителів планети і тому мусимо зробити усе можливе, щоб не допустити повторення.

Категорія: Гімназійне життя

 

Тематичну лінійку «Чорнобиль. Трагедія, подвиг, пам'ять»

Автор: dend від 29-04-2019, 09:43, переглядів: 34

0

Тематичну лінійку «Чорнобиль. Трагедія, подвиг, пам'ять» підготували та провели учні 10-Г класу. Учні нагадали всім присутнім про страшну трагедію людства, яка сталась 26 квітня 1986 року та її наслідки. Захід супроводжувався переглядом слайдів, документальних фільмів про Чорнобильську трагедію . Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Категорія: Гімназійне життя

 

Захід на тему: «Подорож країнами Європи»

Автор: dend від 29-04-2019, 09:30, переглядів: 34

0

25.04.19 у 10-Г  класі був проведений захід на тему: «Подорож країнами Європи» у вигляді вікторини. Під час вікторини учні були поділені на дві команди і змагалися в двох раундах та розважальних конкурсах. Капітани обирали собі команду і змагалися один з одним. Оцінювали роботу команд обране журі. Учні згадали цікаві уроки географії проведені в нашій гімназії. Також учні дізналися багато цікавих фактів про держави і міста Європи. Метою заходу було узагальнити та систематизувати знання учнів, виховувати інтелектуальні, творчі здібності учнів, формувати навички працювати в команді.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед