3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 10-Б говорили про безпеку в інтернеті.

Автор: dend від Вчора, 10:51, переглядів: 7

0

До дня безпечного інтернету в 10-Б класі було проведено бесіду з елементами тренінгу «День безпечного Інтернету».

На початку заходу старшокласники дізналися про історію запровадження Дня, інформацію про те, що він націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна  можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Саме креативність та творчість учні проявили під час тренінгової вправи «Плюси і мінуси Інтернету», у якій, об*єднавшись у чотири команди за принципом “Пори року” визначити позитивні та негативні прояви всесвітньої мережі.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда «Здорове харчування- запорука зорового життя»

Автор: dend від Вчора, 10:50, переглядів: 5

0

Для більшості людей правильне харчування асоціюється тільки з заборонами. Насправді ж здорове харчування не передбачає жертв, а навпаки - обертається довголіттям та гарним самопочуттям. Досягти свого життєвого піку навіть не в ідеальних життєвих умовах, під силу людині, яка дотримуються правильного раціону.

Категорія: Гімназійне життя

 

Виставка робіт «Володимир Федоров: людина, митець, епоха»

Автор: dend від Вчора, 10:47, переглядів: 5

0

Сьогодні, 7 лютого, учні 11-Г класу відвідали Кіровоградський обласний художній музей, де побачили відкриття виставки робіт «Володимир Федоров: людина, митець, епоха». Ця виставка присвячена до 100-річчя з дня народження нашого славетного художника-земляка. Зі слів його друзів ми дізнались що Володимир Федоров жив одним днем, був веселою людиною та писав в реалістичному стилі. Його роботи зображують реалії життя в радянські часи. Також ми дізнались цікавий факт що для Федорова найскладнішим жанром був портрет. Взірцем для художника був портрет папи Іннокентія. Багато інших цікавих фактів ми дізнались від близьких знайомих Володимира Федорова. Він був дуже обдарованою людиною та представником Кіровоградського мистецтва.

Категорія: Гімназійне життя

 

Хода до річниці виведення військ з Афганістану

Автор: dend від Вчора, 10:44, переглядів: 11

0

Учні 10-Б, 10-В та 11-Г класу ходою відзначили річницю виведення військ з Афганістану та вшанували учасникiв бойових дiй на територiї інших країн. Біля пам’ятника «Воїнам інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини» хвилиною мовчання вшанували загиблих в Афганістані та поклали квіти.

Категорія: Гімназійне життя

 

Перегляд фільму “Афганський синдром” учнями 11-Г класу

Автор: dend від Вчора, 10:41, переглядів: 4

0

Учні 11-класу ознайомилися та переглянули фільм який передає всі враження Афганістану. Війна в Афганістані скалічила долі багатьох людей, зруйнувала сім'ї, забрала життя солдатів і мирних громадян. Фільм Афганський синдром оповідає про події, які трапилися під час виведення радянських військ з країни. Здавалося, що найстрашніше позаду. Але життя підносить нові випробування в найнесподіваніший момент. Всі учні були вражені подіями .

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година, присвячена 170-річниці від дня народження Івана Похитонова

Автор: dend від Вчора, 10:39, переглядів: 7

0

Розпорядженням міського голови від 19.02.2016 № 24 вулиця Радянська в місті Кропивницькому була перейменована на Івана Похитонова (р-н Ковалівка, біля Ковалівської Покровської церкви).

Український майстер пейзажу, портрету, натюрморту. Життя художника пройшло далеко як від України, так і від Росії, головним чином – у Франції та Бельгії. Там, відповідно, лишилася і більша частина його творів.

Категорія: Гімназійне життя

 

Тематична година «О. Жовна. Творчість»

Автор: dend від Вчора, 10:37, переглядів: 4

0

17 лютого в 11-В класі було проведено тематичну годину «О. Жовна. Творчість», присвячена 60-річчю нашого земляка з Новомиргорода, українського педагога, письменника, кіносценариста та режисера Олександра Жовни.  Учні разом згадали найвідоміші твори письменника: «Наталочка», «Похорон», «Її тіло пахло зимовими яблуками»,«Партитура на могильному камені». Оповідання  «Маленьке життя»  було екранізовано в 2008 р. Стрічка взяла участь у кінофестивалях «Покров» та «Молодість», а того ж року відбулася її благодійна презентація в Будинку кіно Києва в рамках соціального проекту «Народний кінозал» Групи компаній «Фокстрот». Було переглянуто буктрейлер фільму «Маленьке життя». Вихователь Подгорна Н. А. зачитала уривки з повісті «Експеримент».

Категорія: Гімназійне життя

 

Засідання круглого столу «Підліток у сучасному світі»

Автор: feanen від 17-02-2020, 15:06, переглядів: 6

0

В 7 класі пройшов круглий стіл «Підліток у сучасному світі». На прикладі кінофільмів та літературних творів учні обговорили про проблеми, які стояли перед підлітками в усі часи та ті які виникають в сучасному світі. В підсумку учні виділили основні лінії спілкування з дорослими – батьками та вчителями, та однолітками. Розробили рекомендації, як не загубитися в сучасному світі та реалізувати свої здібності та мрії.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Не було епохи для поетів, але були поети для епох!»

Автор: feanen від 17-02-2020, 15:03, переглядів: 5

0

Учні 7 класу підготували та провели годину спілкування «Не було епохи для поетів, але були поети для епох!» присвячену життю і творчості Ліни Костенко. Учні читали та обговорювали улюблені поезії поетеси. На прикладі розглянутих поезій, учні обговорили історію України та її шлях до незалежності.

Категорія: Гімназійне життя

 

До дня Міжнародного дня дітей, хворих на рак

Автор: feanen від 17-02-2020, 14:12, переглядів: 7

0

12 лютого, напередодні Міжнародного дня дітей, хворих на рак, учні 8 класу долучилися до акції  та поповнили іграшками, книжками та ін. «Скриньку хоробрості» дітям, що перебувають в гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні.

Бажаємо малечі міцного здоров’я та одужання!

Категорія: Гімназійне життя

 

Майстер-клас із виготовлення вітальних листівок

Автор: feanen від 17-02-2020, 09:20, переглядів: 5

0

11 лютого, в 6 класі, до Дня святого Валентина був проведений майстер-клас із виготовлення вітальних листівок. Діти дуже гарно провели час, отримали багато позитивних емоцій,  та були просто щасливі від такого чудового подарунка на свято.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування з елементами вікторини «З Україною в серці»

Автор: feanen від 17-02-2020, 09:18, переглядів: 4

0

Кожна країна та кожен народ відрізняється своїми цікавими звичаями. Для когось вони можуть  здаватися смішними, для когось дивними, а для самого народу – це є його історія. Так в 6 класі була проведена година спілкування з елементами вікторини «З Україною в серці».

Традиції беруть початок з давнини, передаються з покоління в покоління і ретельно дотримуються усіма членами суспільства.


Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година, присвячена 114-та річниці від дня народження видатного українського авіаконструктора та інженера О.К.Антонова

Автор: dend від 12-02-2020, 10:36, переглядів: 5

0

7 лютого в 11-В була проведена інформаційна година, присвячена 114-та річниці від дня народження видатного українського авіаконструктора та інженера Олега Костянтиновича Антонова.

З біографією та винаходами конструктора ознайомила учениця класу Печонкіна Д. Майбутній геніальний інженер і конструктор народився 7 лютого 1906 року в Московській губернії. Від двоюрідного брата хлопчик вперше почув захопливі розповіді про літаки та відчайдухів, які наважилися підкорити небо. "Усе життя я хотів літати, тому й став конструктором", - пізніше пояснить вибір своєї професії вже відомий сивоголовий конструктор.

Категорія: Гімназійне життя

 

Консультація з історії України «Національно визвольна війна під проводом Хмельницького»

Автор: feanen від 11-02-2020, 09:56, переглядів: 14

0

5 лютого у 9 класі проведено консультацію з історії України, а саме «Національно визвольна війна під проводом Хмельницького».

Феномен Богдана Хмельницького, який зумів здолати одну з найсильніших тогочасних держав Європи і розбудити пригноблене українство, вселяє оптимізм і сьогодні. Є надія, що, як і в середині ХVІІ століття, і сьогодні з’явиться в Україні загальнонаціональний лідер, який очолить національне відродження. Приклад Богдана Хмельницького стверджує, що таким провідником може стати кожен українець, що повірить в себе і зможе реалізувати бажання нації і потреби державності.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година до Дня боротьби з раком

Автор: dend від 8-02-2020, 10:34, переглядів: 2

0

Щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями, який організований Міжнародним протираковим союзом. Цей День покликаний привернути увагу громадськості до профілактики раку, раннього виявлення та лікування цього захворювання.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед