3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято останнього дзвоника

Автор: dend від 4-06-2021, 12:22, переглядів: 210

0

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника.

Воно радісне і водночас сумне.

Радісне, бо закінчися навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо дзвоник востаннє лунає для наших найстарших ліцеїстів – одинадцятикласників.


Категорія: Гімназійне життя

 
 
 
 

Ознайомлення з музейним комплексом Льотної академії Національного авіаційного університету

Автор: dend від 28-05-2021, 09:36, переглядів: 308

0

26 травня ми, учні 10-в класу ліцею-інтернату, відвідали Льотну академію Національного авіаційного університету м.Кропивницького.

Мета: ознайомлення з музейним комплексом Льотної академії Національного авіаційного університету

Нас зустріло керівництво факультету «Менеджменту», завідуючий кафедри якого розповів про умови навчання, практичну, організаційну, технологічну та мовну підготовку в Льотній академії НАУ. Нам рекомендували  вступати на вищевказаний факультет, зокрема, на навчання за новою спеціальністю «Туризм».

Категорія: Гімназійне життя

 

«Лавреати премії Георгія Гонгадзе»

Автор: dend від 28-05-2021, 09:33, переглядів: 53

0

25 травня в 10-В класі  було проведено інформаційну годину на тему «Лавреати  премії Георгія Гонгадзе». Метою якої було ознайомлення учнів з особистістю Г. Гонгадзе та премією на його честь.

Коваленко Євгеній та Андрій Шевченко розповіли учням про лавреатів премії. Премію було засновано у 2019 році на честь Георгія Гонгадзе, який був людиною, яка відмовлялася визнавати поразку, ніколи не здавалася і не сходила зі свого шляху. Премія покликана підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи донесення інформації, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям. У цьому році претендентів на премію було троє, переможницею стала Мирослава Барчук, яка отримала грошову винагороду в розмірі 100 тисяч гривень та статуетку. На останок, учні переглянули інтерв’ю та церемонію вручення премії.

Категорія: Гімназійне життя

 

«У світі дорожнього руху»

Автор: dend від 28-05-2021, 09:29, переглядів: 60

0

В 11-А класі до тижня безпеки життєдіяльності була проведена година безпеки «У світі дорожнього руху». Учні повторили правила дорожнього руху, переглянули відео та обговорили основні причини виникнення аварій.

Наприкінці заходу одинадцятикласники усвідомили важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження свого здоров’я. Щороку зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, у свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Категорія: Гімназійне життя

 
 

Тренінг – практикум « Культура руху пішоходів»

Автор: dend від 25-05-2021, 12:16, переглядів: 62

0

В рамках тижня БЖ « Дорога не для забав », учні 10-Г класу провели тренінг – практикум « Культура руху пішоходів».

У зв’язку зі зростанням інтенсивності автомобільного руху на дорогах, знання ПДР та їх дотримання набувають великого значення.

Під час практикуму учні обґрунтували важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я, розкрили сутність поняття «безпека», сприяли розумінню особистої відповідальності кожного з учасників дорожнього руху за безпеку на дорозі.

Бережімо себе!

Категорія: Гімназійне життя

 

Вишиванка. Генетичний код нації

Автор: dend від 25-05-2021, 12:14, переглядів: 96

0

В 11-А класі була проведена патріотична година "Вишиванка. Генетичний код нації". Під час виховного заходу звучали зворушливі вірші про українську вишиванку, багатство і значення  орнаментів  та місце національного одягу у культурному житті українців. Учні поглибили свої знання про традиції українського народу та розширили свої уявлення про вишиванку як вид мистецтва.

Наприкінці бесіди учні підсумували, що вишиванка – символ приналежності до роду, є оберегом кожного українця, адже  втілює любов, вірність сім’ї і Батьківщині, благополуччя та особисте щастя. Одинадцятикласники здійснили святкову ходу у вишиванках до Обласної філармонії, усвідомивши необхідність виховувати у собі пошану до народних традицій і почуття національної гордості.

Категорія: Гімназійне життя

 

Велика історія маленької букви

Автор: dend від 25-05-2021, 12:12, переглядів: 55

0

24 травня в 10-В класі відбулася зустріч з бібліотекарями Лапко Г. та Омельченко О., які розповіли учням про День слов’янської писемності та культури. Метою зустрічі було - ознайомлення ліцеїстів з історією виникнення писемності,розгляд  видів стародавнього письма.

У всіх слов'янських країнах урочисто вшановують святих рівноапостольних     братів Кирила і Мефодія-творців слов'янської писемності, яка була створена  близько 862 року. З нагоди свята бібліотекарі відділу абонементу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва імені Є. Маланюка підготували літературну годину «Велика історія маленької букви».

Категорія: Гімназійне життя

 

«100 геніїв сучасності. Іван Марчук»

Автор: dend від 24-05-2021, 08:39, переглядів: 45

0 В 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година на тему"Сто геніїв сучасності. Іван Марчук", присвячена 85-річчю з днянародження митця.
Мета заходу: ознайомити учнів з особистістю та роботами видатного українськогохудожника, лауреата Шевченківської премії Івана Марчука.
Вільховецька Наталія підготувала презентацію про творчість та життєвий шляхгенія, який, будучи у вимушеній еміграції з кінця 1980-х по 2011 р., нелише не полишив малювання, а й здобув визнання на чужині.

Категорія: Гімназійне життя

 

День вишиванки в нашому навчальному закладі

Автор: dend від 24-05-2021, 08:36, переглядів: 49

0

20 травня 10-В клас разом з учнями Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату долучилися до Всесвітнього дня вишиванки. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.


Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година у 10-А класі «Шануємо українські традиції»

Автор: dend від 24-05-2021, 08:27, переглядів: 52

0

20 травня у 10-А класі було проведено виховну годину «Шануємо українські традиції», присвячену Дню вишиванки. Під час заходу десятикласники поглибили знання про історію та культурне значення вишиванки.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Виховна година “Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП”

Автор: dend від 24-05-2021, 08:26, переглядів: 56

0 20.05 21.врамках тижня знань з безпеки життєдіяльності «Дорога не для забав!» у 10-В класібула проведена  виховна година « Безпекана дорозі (пішохід,велосипедист,пасажир). Поведінка при ДТП». Під час виховноїгодини,вихователь Стрембіцька С.В, наголосила ліцеїстам про необхідність виконання правилдорожнього руху. Разом із учнями сформували правила поводження на дорозі,правила поведінки в транспорті, правила для велосипедиста. Виробили алгоритмдії при ДТП. Метою бесіди було - розвивати почуття відповідальності за власнежиття та оточуючих, формувати  в учнівздоров’язберігаючі компетенції, виховувати почуття співпричетності до долі тапроблем інших людей. Всі люди протягом свого життя є пішоходами і пасажирамирізного транспорту. 

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед