3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Морські чудеса

Автор: feanen від 3-03-2021, 13:55, переглядів: 9

0

П’ятикласники відвідали галерею «Єлисаветград», де переглянули унікальну виставку «Морські чудеса» з приватної колекції О.Ніколашина. Автор колекції розповів про унікальність кожного представленого експонату і його історію. Юні ліцеїсти з цікавістю розпитували власника колекції про морські раковини, корали, мешканців морів і океанів, із захопленням слухали розповіді про подорожі світом та знайомство з різними культурами. Наприклад, папуаси подарували О.Ніколашину свій символічний одяг та корону. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Пожежі краще запобігти

Автор: dend від 3-03-2021, 09:31, переглядів: 11

0 Учні Наукового ліцею-інтернату взяли участь уВсеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладноїтворчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». 

Категорія: Гімназійне життя

 

Діти в інтернеті: безпека у віртуальному світі

Автор: dend від 3-03-2021, 09:22, переглядів: 13

0 Учні Наукового ліцею-інтернату долучилися дообговорення актуальної проблеми «Діти в інтернеті: безпека у віртуальномусвіті». Разом із вихователями, практичним психологом, представникамикіберполіції обговорили найпоширеніші проблеми, викликані безпечною поведінкоюв інтернет-мережі та засвоїли поради подолання кібербулінгу.

 
 

Категорія: Гімназійне життя

 

«Світ талантів - цвіт нації»

Автор: dend від 1-03-2021, 14:07, переглядів: 12

0

25 лютого в 11-А класі до Дня народження Лесі Українки та Павла Вірського була проведена бесіда "Світ талантів - цвіт нації". Учні розповідали цікаві факти з біографії славетних українців, чий внесок в українську культуру є неоціненним, декламували вірші Лесі Українки та з особливим захопленням переглянули відомі номери Павла Вірського, зокрема “Чумацькі радощі”, “Гопак”, “Запорожці”, “Ляльки”, “Повзунець”, “Шевчики”, які стали візитівкою його ансамблю.

Категорія: Гімназійне життя

 

ЗНАЙОМТЕСЬ НОВІ НАДХОДЖЕННЯ: ЗАПРОШУЄМО ДО ЧИТАННЯ

Автор: library від 27-02-2021, 10:43, переглядів: 37

0
Анотований рекомендаційний покажчик літератури для учнів 5-9 класів

Категорія: Гімназійне життя / БІЦ

 

Відкритий захід в 11-Б класі « Суд над соціальними мережами»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:30, переглядів: 22

0

Соціальні мережі – основний спосіб розповсюдження новин,інформації різного типу. Вони стали потужним освітнім засобом. Але ставши прогресом для людства, виявилися небезпечними для більшості підлітків.

24 лютого з ліцеїстами 11-Б класу був проведений відкритий захід у формі рольової гри « Суд над соціальними мережами» Свою правоту намагалися відстояти як обвинувачі соціальних мереж так і їх захисники.

Суд, розглянувши всі обставини справи і вислухавши свідків вирішив, що соціальними мережами користуватися потрібно, проте не слід забувати і про негативні наслідки, які в собі несуть дані мережі.

Категорія: Гімназійне життя

 

Урок пам’яті “Небесна сотня”

Автор: dend від 27-02-2021, 08:27, переглядів: 16

0

Більше 350-ти років на шляху боротьби за незалежність ,український народ приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

Тернистим шляхом дійшла Україна і до сьогодення. Останніми у цьому списку стали герої Небесної сотні.

Учні 11-В класу у своїх виступах поетапно розкрили події на майдані, що сколихнули світ, змінили хід історії.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згортує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість для зміцнення нашої держави!

Категорія: Гімназійне життя

 

Літературно-поетична вітальня «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки)

Автор: dend від 27-02-2021, 08:20, переглядів: 20

0

23 лютого у 10-Г класі, відбулась літературно-поетична вітальня  «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) учні читали поезії письменниці. Її поезії– це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. У своїх творах Леся Українка, попри важку хворобу, ніколи не нарікала на свою долю, а продовжувала боротися.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Сини нескореної неньки України»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:16, переглядів: 12

0

З метою вшанування героїв, які віддали своє життя під час запеклих бойових дій в Дебальцево, в 11-В класі 22.02.2021 року була проведена година спілкування «Сини нескореної неньки України»

Піл час заходу учні класу згадали події, коли у тих запеклих боях на околицях Дебальцевого загинуло 266 наших воїнів

Категорія: Гімназійне життя

 

«Видатні постаті – земляки»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:11, переглядів: 11

0

22 лютого у 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година, присвячена 170-річчю з дня народження Шульгина Якова Миколайовича.

Учениці класу Левенко А. та Омельченко І. ознайомили клас з біографією та діяльністю Якова Миколайовича.

Шульгин Яків Миколайович народився 19 лютого 1851 року. По батьковій лінії він походив із старовинного українського дворянського роду, фамільне прізвище якого було Шульга, в якому успадковувалися українофільні настрої і традиції.

Категорія: Гімназійне життя

 

В. Медвідь – український письменник, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка

Автор: dend від 27-02-2021, 08:03, переглядів: 11

0

23 лютого в 10-В класі було проведено інформаційну годину  на тему: “ В. Медвідь – український письменник, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка”, присвячену 70-річчю від дня народження митця.

Учениця класу Даолатзай В. розказала про заснування Республіканської премії постановою Ради Міністрів УРСР від 20 травня 1961 року. Нині це  державна нагорода України, найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування у 10-А «Кібербезпека. Захисти себе від кіберзлочинців»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:02, переглядів: 12

0

22 лютого у 10-А класі було проведено годину спілкування «Кібербезпека. Захисти себе від кіберзлочинців».

Кількість кіберзлочинів в Україні щороку зростає на кілька тисяч. Найпоширеніший вид злочину – шахрайство в мережі інтернет. Представникам кіберполіції вдалося виявити 2798 таких шахрайств, з яких у 2314 випадках були пред’явлені підозри про вчинення злочину. Найчастіше шахраї створюють сайти і продають неіснуючий товар, дуже багато злочинів, які стосуються виманювання інформації з карток та онлайн-кредитування.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда у 10-А класі «У їхніх серцях жила Україна»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:01, переглядів: 9

0

19 лютого у 10-А класі було проведено бесіду «У їхніх серцях жила Україна», присвячену загиблим та пораненим героям Небесної Сотні. Також десятикласники розвішали своїх hand-made янголів на площі Героїв Майдану.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено. Бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться – будуть і правильні рішення, і справжні лідери.

Категорія: Гімназійне життя

 

“Шануймо рідну мову!”

Автор: dend від 27-02-2021, 07:59, переглядів: 10

0 22 лютого в 10-Г класі було проведено захід доДня рідної мови. Учні переглянули відеоролик про  те, яку роль відіграє українська мова в життіукраїнців. Мова – духовний скарб нації, засіб людського спілкування, про те, щовона живе в наших серцях. ! Наша рідна українська мова – одна з найбагатших інаймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, зіспівом солов'я. Любімо свою мову, свій милий край, свою Україну!

Категорія: Гімназійне життя

 

Незламний дух! Безсмертний подвиг!

Автор: feanen від 26-02-2021, 14:07, переглядів: 13

0

У п’ятому класі був проведений урок-пам’яті до Дня героїв Небесної Сотні. Метою уроку було ознайомити учнів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, нашими земляками вшанувати героїзм українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну; виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами своєї держави, адже подвиг героїв Небесної Сотні має історичне значення для нашої країни. Кожен герой віддав своє життя за нас, за те, щоб кожен наш новий день був сповнений світлом, добром, надією та свободою.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед