3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 
 

Голодомор 1932-1933 років

Автор: dend від Сьогодні, 10:08, переглядів: 1

0

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей.  В 10- Г класі пройшов урок - реквієм «Запалимо свічу пам’яті». Під час заходу учні дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули та прокоментували відео – спогад «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років». 

Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, вислуховуєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування: «Пам’ятаємо кожне зерня 33-го»

Автор: dend від Сьогодні, 10:06, переглядів: 1

0

26 листопада в 11-В класі в режимі zoom-конференції була проведена година спілкування «Пам’ятаємо кожне зерня 33-го»». Під час заходу учні класу зазначили, що Голодомор –  акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційно-тематична година "Поговоримо про насильство"

Автор: dend від Вчора, 09:00, переглядів: 15

0

26.11.2020, в 10 -В класі  у форматі  Зум-конференції в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" була проведена інформаційно-тематична година "Поговоримо про насильство".

Вихователь Стрембіцька С.В. наголосила, що метою акції є привернення уваги суспільства до проблем насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Насильство - це будь-які умисні дії однієї людини по відношенню до іншої, якщо ці дії порушують права й свободи людини, наносять їй фізичну, моральну чи психічну шкоду.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Зупини насильство – обери щасливе майбутнє»

Автор: dend від 26-11-2020, 14:05, переглядів: 14

0

В Міжнародний день боротьби з насильством у сім’ї в 11-А класі була проведена zoom-конференція «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє».

Учні доповідали про нагальні проблеми, які суспільство ігнорує протягом тривалого часу. Вражаючою  виявилась  статистика:  більше 50% населення України потерпали від жорстокого поводження в сім’ї, при чому 30% зазнавали насильства у дитячому віці. Ця інформація викликала бурхливе обговорення в учнівському колі. Ліцеїсти зачитували розповіді жертв та очевидців побутового насилля.

Категорія: Гімназійне життя

 

ZOOM-бесіда «Життя без насильства»

Автор: dend від 26-11-2020, 14:02, переглядів: 8

0

Впродовж останніх років, з 25 листопада по 10 грудня, в усіх куточках світу проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем сьогодення -насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.

Категорія: Гімназійне життя

 

Чадний газ – тихий убивця

Автор: dend від 19-11-2020, 08:00, переглядів: 24

0

12 листопада в 11-А класі була проведена бесіда «Чадний газ – тихий убивця». Учні пригадали загальні відомості про природний та зріджений газ та розглянули  основні правила безпечного користування газовими приладами. Було обговорено дії при виявленні запаху газу та розглянуто ознаки отруєння чадним газом. Під час заходу одинадцятикласники переглянули відео, з якого дізналися, як надавати долікарську допомогу. Щоб допомогти людині, яка отруїлася чадним газом, перш за все необхідно бути чітким, спокійним та рішучим.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Заходи пожежної безпеки. Правила поведінки при пожежі»

Автор: dend від 11-11-2020, 13:43, переглядів: 47

0

Пожежа – неконтрольований процес горіння, який супроводжується знищенням матеріальних цінностей і створює небезпеку для життя і здоров'я людей.  Якою гранню вона обернеться, залежить від людини. Коли свого часу Енштейна запитали, чи небезпечна атомна енергія для людства, він відповів: « Не більше ніж коробка сірників, річ тільки в тому, до чиїх рук вона потрапить».

4 листопада з ліцеїстами 11 –Б класу була проведена година спілкування «Заходи пожежної безпеки. Правила поведінки при пожежі». В ході проведення заходу було обговорено багато причин виникнення пожеж, учні пригадали основні правила пожежної безпеки та засвоїли порядок дій у випадку виникнення пожежі та як себе поводити під час екстремальних ситуацій удома.


Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування у 10-А класі «Вогонь наш друг, та не завжди - чекати можна і біди!»

Автор: dend від 11-11-2020, 13:41, переглядів: 23

0

5 листопада у 10-А класі було проведено годину спілкування «Вогонь наш друг, та не завжди - чекати можна і біди!». Десятикласники дізналися багато нової інформації, а також повторили матеріал, засвоєний з минулих років.

У підсобних спорудах, офісних, виробничих і житлових будинках завжди існує ймовірність загоряння. Пожежа в будинку може швидко охопити досить великі площі при наявності в ньому швидкогорючих рідин і твердих горючих матеріалів. Знання ознак запалення дозволяє своєчасно виявити і ліквідувати вогнище. Практично всі знають, що при пожежі дзвонити потрібно, в першу чергу, по телефону 01. Необхідно розуміти, що чим швидше на місці опиняться рятувальники, тим швидше буде локалізовано пожежу.

Категорія: Гімназійне життя

 

Бесіда-тренінг про пожежну безпеку

Автор: dend від 11-11-2020, 13:40, переглядів: 23

0

Страшного лиха державі і суспільству приносить пожежа. Знищено сотні тисяч лісових масивів, будинків, людського життя, майна. Пожежі виникають завдяки недотриманню правил пожежної безпеки, пустощах дітей та дорослого населення.

Верховна Рада України прийняла закон “Про пожежну безпеку”, цим законом держава гарантує охорону життя та здоров’я людей і навколишнього середовища.

В 11-В класі 4.11 було проведено бесіду-тренінг де учні звернули увагу на причини виникнення пожежі та як запобігти цій трагедії. Учні зробили висновок, що без знання правил пожежної безпеки людина не може жити у сучасному світі.

Категорія: Гімназійне життя

 

Мова-це глибина тисячоліть

Автор: dend від 11-11-2020, 12:29, переглядів: 39

0

9-того листопада вся Україна святкувала день Української писемності та мови. День встановлений указом Президента України 6 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій. В день вшановують пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

Учні 10-Г класу теж долучились до події яка об’єднала всю країну однією спільною метою: довести, що ми українці знаємо рідну мову і можемо вільно нею володіти в суспільстві .Учням було проведено захід, в якому діти поділились на дві команди та зіграли 4 тури, в яких вони згадали українські народні прислів’я та приказки, переглянули пізнавальні відеоматеріали, пограли в різні ігри. А в кінці учнів було залучено до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Категорія: Гімназійне життя

 

Енніо Морріконе

Автор: dend від 11-11-2020, 12:27, переглядів: 22

0

1 жовтня у 10-в класі була проведена тематична година, присвячена всесвітньому дню музики. Рішення про проведення Міжнародного дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї Міжнародної музичної ради у Лозанні в 1973 році. Метою заходу було ознайомити учнів з творчістю відомого італійського композитора та диригента 20-21 ст. Енніо Морріконе. А також показати роль музики і житті людини. Учениця К. Горошко підготувала презентацію та розповіла цікаві факти з життя композитора. Наостанок  учні класу прослухали всесвітньо відомі саундтреки до фільмів :«Одного разу в Америці» та «Легенда про піаніста».

Категорія: Гімназійне життя

 

Вікторина «Вогнеборці» у 11-Б класі

Автор: dend від 11-11-2020, 12:23, переглядів: 34

0

З метою продовжувати ознайомлення учнів з правилами протипожежної безпеки; розвитку навичок самозбереження, свідомої поведінки вдома, на природі, у громадських місцях; виховування творчих здібностей, поваги до працівників пожежної безпеки у 11-Б класі проведено вікторину «Вогнеборці».

Епіграфом  змагання став вислів: «Біда з вогнем, і без вогню – біда!».

Учні були поділені на команди і в результаті перемогла найсильніша команда «Полум’я», яка надала максимальну кількість правильних відповідей.

Категорія: Гімназійне життя

 

Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!

Автор: dend від 11-11-2020, 12:18, переглядів: 24

0

«Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!»

4 листопада в рамках Тижня знань пожежної безпеки в 10-Г класі була проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг» «Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!»

Метою цього заходу було узагальнити та систематизувати знання учнів про причини виникнення пожеж. Відпрацювати навички правильних дій при пожежі та навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, щоб в разі екстренної ситуації врятувати своє життя та вміти надати допомогу іншим.


Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година «Чадний газ – тихий вбивця» в 10-Б класі

Автор: dend від 11-11-2020, 12:16, переглядів: 26

0

Чадний газ абсолютно виправдано називають тихим убивцею, адже його жертви навіть не підозрюють про те, що їм загрожує небезпека. Численні випадки отруєння чадним газом в Україні, які іноді закінчуються смертями, свідчать про те, що багато людей часто не розуміють небезпеки чадного газу, принципів його утворення, поширення та непоправної шкоди, яку він завдає здоров’ю людини, а також не знають простих правил користування газовими приладами. Учні 10-Б класу ознайомились  з правилами безпеки при користуванні газовими приладами, а також з правилами першої допомоги при отруєнні, отримали інформацію про те, де і коли може чекати небезпека отруєння чадним газом.

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед