3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Наші досягнення

"Успіх не прийде до Вас, Ви самі повинні дійти до нього"
  

                                                                                      Марва Коллінз



За значні досягнення в освітній діяльності та вагомий внесок у створенні гідного міжнародного іміджу України, сприянні її інтеграції в Європейський і світовий економічний простір комплекс нагороджено дипломом та пам'ятною медаллю як номінант альманаху «Золота книга української еліти» (2001 p.), срібною відзнакою альманаху «Діловий імідж України» (2005 p.), дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України – 2006» у номінації «Школа шкіл», золотою відзнакою альманаху «Флагман сучасної освіти України» (2008 р.) та золотою відзнакою альманаху «Діловий імідж України» (2009, 2010 рр.), кубком «Національне визнання» та почесним дипломом учасника міжнародної презентаційно-іміджевої програми «ВИЗНАННЯ РОКУ - 2012» , золотою медаллю Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у номінації «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладахосвіти» (2016 р.), золотою медаллю Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у номінації «Cтановлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи» (2017 р.).

 
Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
№ з/п
Прізвище, ім'я
Клас
Предмет
Диплом І ступеня (4)
1
Камінська Вероніка
10
Історія 
2
Амброс Всеволод
11
Математика 
3
Амброс Всеволод 
11
Фізика 
4
Колтунов Олександр
11
Фізика 
Диплом ІІ ступеня (15)
5
Єрофеєва Ксенія
8
Українська мова та література
6
Сергієнко Катерина
8
Українська мова та література
7
Христонько Софія
9
Англійська мова
8
Бурлак Артем
10
Фізика 
9
Анісімова Софія
10
Англійська мова
10
Грицаєнко Катерина
10
Математика 
11
Добрянський Богдан
10
Математика
12
Добрянський Богдан
10
Англійська мова
13
Свинопар Алла
10
Українська мова та література
14
 Абдула Юлія
11
Англійська мова
15
Кандаурова Анастасія
11
Українська мова та література
16
Колтунов Олександр
11
Інформаційні технології
17
Перевертень Ігор
11
Інформаційні технології
18
Ковердій Богдан
11
Географія
19
Квашук Костянтин
11
Біологія
Диплом ІІІ ступеня (21)
20
Сіньова Діана
9
Біологія
21
Єрмаков Назар
9
Географія
22
Таборанський Володимир 
9
Історія
23
Ткаленко Яна
9
Фізика
24
Островська Вікторія
9
Англійська мова
25
Антоненко Оксана
10
Англійська мова
26
Щелконогова Марина
10
Астрономія
27
Щелконогова Марина
10
Математика
28
Приймак Лілія
10
Німецька мова
29
Горохов Максим
10
Фізика
30
Добрянський Богдан
10
Хімія
31
Петрова Ольга
10
Хімія
32
Поліщук Олексій
11
Астрономія
33
Федурко Микола
11
Астрономія
34
Шкурко Денис 
11
Астрономія 
35
Кондаурова Анастасія
11
Економіка 
36
Кондаурова Анастасія
11
Математика
37
Кондаурова Анастасія
11
Фізика
38
Амброс Всеволод 
11
Інформаційні технології 
39
Ярошевська Ольга
11
Фізика
40
Канцедал Дарина
11
Англійська мова

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді


Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР
учнів-членів МАНУМ у 2016-2017 н.р.
№ з/п 
Прізвище, ім'я 
Клас
 Секція 
Диплом ІІ ступеня 
1
Щелконогова Марина
10
Технології програмування
 2
Амброс Всеволод
11
Теоретична фізика
3
Амброс Всеволод
11
Авіа- та ракетобудування і робототехніка
4
Маранський Андрій
11
Філософія
5
Сухоярська Ольга
11
Економічна теорія та історія економічної думки 
Диплом ІІІ ступеня
6
Галась Богдан
10
Етнологія 
7
Самсонов Денис
10
Матеріалознавство
8
Кандаурова Анастасія 
11
Астрономія та астрофізика 
9
Кандаурова Анастасія
11
Електроніка та приладобудування
10
Маранський Андрій
11
Всесвітня історія
11
Шкурко Денис
11
Інформаційні системи
12
Шмуратова Катерина
11
Фінанси, грошовий обіг і кредит