3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Наші досягнення

"Успіх не прийде до Вас, Ви самі повинні дійти до нього"

                                                                                      Марва Коллінз


За значні досягнення в освітній діяльності та вагомий внесок у створенні гідного міжнародного іміджу України, сприянні її інтеграції в Європейський і світовий економічний простір комплекс нагороджено дипломом та пам'ятною медаллю як номінант альманаху «Золота книга української еліти» (2001 p.), срібною відзнакою альманаху «Діловий імідж України» (2005 p.), дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України – 2006» у номінації «Школа шкіл», золотою відзнакою альманаху «Флагман сучасної освіти України» (2008 р.) та золотою відзнакою альманаху «Діловий імідж України» (2009, 2010 рр.), кубком «Національне визнання» та почесним дипломом учасника міжнародної презентаційно-іміджевої програми «ВИЗНАННЯ РОКУ - 2012» .

 

Кількість учнів облкомплексу – переможців учнівських олімпіад, конкурсів, переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук учнівської молоді 

  Рік

ІІІ тур (обласний)/ ІV тур 

Всеукраїнських учнівських олімпіад 

ІІ (обласний)/ІІІ етап

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАНУМ

Всеукраїнські конкурси

(обласні, Всеукраїнські та Міжнародні)  

2005/2006 н.р 2 4/0 0 
2006/2007 н.р. 12/1 
2007/2008 н.р.  15/2 
2008/2009 н.р.  18  21/0 
2009/2010 н.р. 15 9/1 
2010/2011 н.р.  22 30/3 10 
2011/2012 н.р.  22/1 38/8  12 
2012/2013 н.р.   25/1  52/12 14
2013/2014 н.р. 29/ -  68/8  
 
Зовнішнє незалежне оцінювання
 
Результативність у ЗНО випускників гімназії у 2012-2013 н.р.
 
2013-2014 навчальний рік
 
Всеукраїнські олімпіади
 
Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.
№ з/п Прізвище, ім'я Клас Предмет
Диплом І ступеня (4)
1
Буряк Руслан 10 Математика 
2
Скіпа Вадим 11 Математика 
3 Гаврилов Євгеній  11 Фізика 
4 Ніколаєва Лідія  11 Екологія 
Диплом ІІ ступеня (9)   
5 Романюк Марина 9 Українська мова та література
6 Компанієнко Гліб  9 Українська мова та література 
7 Башинський Андрій  9 Історія України 
8 Чернявський Кирило 10 Історія України 
9 Пугач Костянтин  10 Фізика 
10 Курилик Олександр  11 Фізика 
11 Скіпа Вадим  11 Фізика
12 Кострикіна Анастасія  11 Англійська мова 
13 Корніченко Марина  11 Педагогіка та психологія 
Диплом ІІІ ступеня (16)
14 Валента Юлія  10  Українська мова та література
15 Шулімов Станіслав 11 Історія України 
16 Тимченко Лариса  8 Математика 
17 Пуляєва Анна  9 Математика 
18 Богдан Олена   10 Математика 
19  Пуляєва Анна 9 Фізика 
20 Романюк Марина  9 Англійська мова 
21  Михайлова Наталія 10 Англійська мова 
22 Компанієнко Гліб  9 Географія 
23 Шапран Олег  9 Географія 
24 Свириденко Олександр  10 Географія
25 Карпушин Станіслав  10 Географія 
26 Ніколаєва Лідія  11 Географія 
27 Гаврилов Євгеній  11 Інформаційні технології 
28 Харкавий Сергій  11 Інформаційні технології 
29 Середа Анна  11 Фізична культура і спорт 
30 Харкавий Сергій  11 Астрономія 
31 Пугач Костянтин   10 Астрономія 

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді

 
Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР
учнів-членів МАНУМ у 2013-2014 н.р.
№ з/п  Прізвище, ім'я  Клас  Секція 
Диплом ІІ ступеня 
 1 Кострикіна Анастасія  11 Економічна теорія та історія економічної думки
 2 Шулімов Станіслав  11 Історичне краєзнавство 
 3 Корольов Олексій  11 Комп'ютерні системи 
 4  Валента Юлія 10   Журналістика
Диплом ІІІ ступеня 
 5 Пуляєва Анна  9 Теоретична фізика 
 6 Проскура Максим  11 Етнологія 
 7 Скіпа Вадим  11 Науково-технічна творчість 
 8 Сокирська Яна 11 Медицина 
       
       
Список учнів гімназії - переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР
учнів-членів МАНУМ у 2013-2014 н.р.
№ з/п  Прізвище, ім'я  Клас    Секція 
Диплом І ступеня (26)
1 Башинський Андрій 9 Історія
2 Пуляєва Анна 9 Фізика та астрономія
3 Багинська Анастасія 10-В Українська література 
4  Балюк Михайло 10-А Географія 
5  Богдан Олена 10-Б Інформатика 
Буряк Руслан  10-Б Інформатика
7  Валента Юлія 10-А Журналістика 
8
Зелюнко Яна 10-Г Російська мова
9  Барчук Андрій 11-Б Інформатика 
10  Бондарчук Володимир 11-Б Інформатика 
11
 Гаврилов Євгеній 11-Б Економіка 
12 Грузін Богдан  11-Б Фізика та астрономія
13
 Данілова Людмила 11-Б Суспільствознавство
14
Корольов Олексій 11-Б Інформатика
15  Кострикіна Анастасія 11-Б Економіка
16  Кузьменко Валентин 11-Б Аерофізика та космічні дослідження
17
Ніколаєва Лідія 11-Г Геологія
18
 Онищенко Олександра 11-Б Економіка
19
Проскура Максим 11-В Історія
20
 Салівон Вікторія 11-Б Біологія
21
Скіпа Вадим 11-Б Конструювання
22
Сокирська Яна 11-Г Валеологія
23
Ткач Тетяна 11-Б Суспільствознавство
24
Харкавий Сергій 11-Б Математика
25
Харкавий Сергій 11-Б Конструювання
26
Шулімов Станіслав 11-В Історія
Диплом ІІ ступеня (20)
27  Романюк Марина 9 Журналістика
28 Делієва Руслана  9 Фізика та астрономія
29 Буряк Руслан 10-Б  Математика
30 Кудашкіна Леся 10-Б Інформатика
31 Попик Дмитро 10-В Історія
32 Свиреденко Олександр 10-Б Математика
33 Сілецький Володимир 10-Б Інформатика
34 Сілецький Володимир 10-Б Конструювання
35 Бондаренко Аліна 11-Б Економіка
36 Волохіна Альона 11-А Українська література
37 Доценко Олена (НТУ) 11-В Психологія
38 Кравченко Карина 11-В Історія
39 Курилик Олександр 11-Б Конструювання
40 Мироненко Катерина 11-Б Економіка
41 Молодченко Катерина 11-А Математика
42 Ненашева Анна 11-В Українська література
43 Плаксій Андрій 11-А Історія
44 Скіпа Вадим 11-Б Фізика
45 Харкавий Сергій 11-Б Інформатика
46  Шаламай Сергій 11-Б Економіка
Диплом ІІІ ступеня (22)
47 Кругляк Самуіл  9 Фізика та астрономія
48 Біжан Вікторія 10-Б Економіка 
49 Благовісна Дарія 10-Б Англійська мова
50 Каширна Катерина 10-А Історія
51 Кислиця Анаіт 10-В Історія
52 Лутікова Тетяна  10-Г Правознавство
53 Михайлова Наталія  10-А Англійська мова
54 Невкритий Іван 10-Б Фізика та астрономія
55 Нестеренко Катерина 10-Б Економіка
56 Пугач Костянтин 10-Б Математика
57 Чернявський Кирило 10-Б Економіка
58 Воронін Гліб 11-В Англійська мова
59 Грузін Богдан 11-Б Економіка
60 Коломієць Лариса 11-А Історія
61 Кулікова Аліна 11-В Українська мова
62 Ракун Анастасія 11-В Географія
63 Рискаленко Оксана  11 Математика
64 Третяк Олег 11-Б Українська мова
65 Фетісов Володимир 11-Б Конструювання
66 Харжевська Анна 11-Г Всесвітня історія
67 Шепель Олександр 11 Фізика та астрономія
68 Яценко Олександр 11-В Історія
 

Всеукраїнські конкурси (обласні, Всеукраїнські та Міжнародні)

 
Список учнів гімназії - переможців Всеукраїнських конкурсів у 2013-2014 н.р.
№ з/п Прізвище, ім'я Клас Місце

 
Президентські стипендіати 2013-2014 н.р.
 
2012-2013 навчальний рік