Войти
Закрыть

Година спілкування "Добротою себе перевір"

Гімназійне життя м.Олександрія

Мета: допомогти учням зрозуміти, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти,  налаштувати учнів лише на добрі вчинки, сіючи добро в людині.

Учні говорили про добро у ставленні до інших. Вчити добру - це перш за все формувати в підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність,  почуття милосердя. Учні характеризували риси, якими повинна бути наділена людина, щоб про неї говорили лише добре.

Міжнародний день миру в 10-Б класі

Гімназійне життя

Мир – головна цінність для будь-якої людини. 19 вересня з гімназистами 10-Б класу була проведена бесіда на тему: «Міжнародний день миру», який щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.

Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру у всьому світі – основні принципи якими керувалося ООН, заснувавши це свято.

Міжнародний день миру

Гімназійне життя

У 11-Г класі було проведено захід на тему: «Міжнародний день миру». Учні прослухали розповідь про дівчинку Садако, яка робила паперових журавликів, бо вірила, що отримає подарунок від долі – довге життя. Також переглянули відео-презентацію про цю дівчинку

Сьогодні, 21 вересня, відзначають міжнародний День миру. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього.

Вікторина «Ерудит»

Гімназійне життя

21 вересня у п‘ятому класі Балинська Анна та Свінцицький Власій підготували та провели вікторину «Ерудит». Цікаві питання з історії, географії та природознавства розширили кругозір учнів, збагатили їх лексичний запас слів цікавими фразеологізмами. Були розроблені правила гри, які навчили учнів працювати в команді, поважати суперника, отримувати чесну перемогу. В фіналі однокласники подякували організаторам гри та виявили бажання продовжувати подібні форми роботи.

Мистецтво надихає

---

Учні 7 класу з метою ознайомлення з творчістю художниці Н.Ткаченко відвідали відкриття виставки дитячих портретів  «Дитяча посмішка – найцінніший скарб!», що проходить у Центральній міській бібліотеці імені О.Пушкіна. Художниця працює в різних жанрах портрету, натюрморту, пейзажу, жанрових  композиціях. 2 роки підряд приймала участь у виставках художників в галереї "Єлисаветград". Роботи Наталії Ткаченко знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Татарстану, Вірменії, Туреччини, Англії, Італії.

11 клас про екологічне маркування товарів

Гімназійне життя м.Олександрія

    20 вересня в 11 класі проведено виховну годину  на тему «Про екологічне маркування безпечних для споживання товарів». Вихователь повідомила про те, що  разом із продуктами харчування до нашого організму можуть потрапити  речовини, що призведуть до отруєння. Отруєння можуть викликати зіпсовані продукти, отруйні рослини, гриби, хімічні речовини. Ознаки неякісного стану продуктів харчування — це неприємний запах, нетоварний вигляд, порушена упа­ковка, прострочений термін зберігання. Гімназисти під час перегляду відео  вчилися  розпізнавати якість продуктів харчування за їх певними ознаками: знаки відповідності, екологічне маркування.

   Одним із факторів, який дозволяє людині бути здоровою, є якість продуктів, які ми вживаємо. Людина має знати, що продукти харчування, які вона вживає, для неї безпечні.

Нові читачі бібліотеки

Гімназійне життя м.Олександрія

18 вересня 2017 року до Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського завітали на екскурсію учні 10-а класу. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей розповіли про Дмитра Івановича Чижевського, вченого, філософа, літературознавця, ім'я, якого носить бібліотека, познайомили з правилами її користування, новими книгами та журналами.

Працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів говорили з дітьми про роботу в Інтернет-центрі, про безпеку користування Інтернетом тощо. А потім учні взяли участь у інтелектуальному змаганні. Залюбки відповідали на питання вікторини, складали словесні сходинки, слухали музичні композиції та називали українських поетів, чиї вірші покладені на музику. В кінці заходу діти записались до бібліотеки та взяли книги, які їм сподобались.

Наш друг - дорожній рух!

Гімназійне життя м.Олександрія

До Всеукраїнського тижня з правил дорожнього руху 1вересня в 10-А класі був проведений тематичний діалог на тему: «Наш друг – дорожній рух».

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах. 

Для кращого запам’ятовування правил учні підготували презентації. Гімназисти поглибили свої знання про правила дорожнього руху, повторили  правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

В будущее В прошлое