Увійти
Закрыть

Бесіда-пам'ять жертвам Голодомору

Гімназійне життя

Голодомор 1932-1933 рр. перевершив усі Голодомори України 20-го ст.

В листопаді 1932 р. керівництвом країни була видана інструкція «Про організацію хлібозаготівель в одноосібному секторі».

В Україні вилучили 55% із збору врожаю, наступила криза сільськогосподарського виробництва.

В 11-В класі проведено бесіду-пам'ять жертвам Голодомору.

Презентації учнів 11-Б класу до акції «16 днів проти насильства»

Гімназійне життя

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Учні 11-Б класу приєдналися до проведення щорічної акції «16 днів проти насильства», створивши свої презентації на дану тематику та дізналися, що дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. 

Патріотична година- роздум «Гідності хай промінь не згасає!»

Гімназійне життя

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Події Майданів змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє, об’єднали нас у спільній боротьбі за свою Батьківщину, за свободу, гідність, за право на майбутнє. В цей день український народ вшановує патріотизм й мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Бесіда у 10-А класі «Пам'ять серця», присвячена роковинам Голодомору

Гімназійне життя

28 листопада у 10-А класі через платформу Zoom було проведено бесіду «Пам'ять серця» присвячена роковинам Голодомору. Десятикласники уважно слухали вихователя, а також самі розповідали все, що знали до цього. Година спілкування закінчився хвилиною мовчання.

 

Виховна година «Голод…Голод… Пам’ять жертвам голодомору»

Гімназійне життя

Щорічно у четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять безвинно убієнних голодом українських громадян. 

28 листопада з учнями 11–Б класу була проведена онлайн-конференція «Голод…Голод… Пам’ять жертвам голодомору», присвячена цим страшним для українців рокам. У своїх виступах учні з болем згадали та розповіли про страхітливі історичні події, які відбулися в Україні 1932-1933 роках. 

«Голодомор 1932-1933 років – біль серця»

Гімназійне життя

28 листопада в 11-А класі було поведено zoom-конференцію на тему «Голодомор 1932-1933 років – біль серця». Ліцеїсти ознайомилися з довідками про причини та наслідки геноциду українського народу і вшанували пам’ять закатованих голодом жертв цієї страшної події. Найбільше вразили учнів свідчення очевидців про випадки канібалізму, фото постраждалих від голодомору (особливо дітей) і загальна кількість померлих.

Без права на забуття Година пам’яті, проведена у 10-Б класі

Гімназійне життя

Однією з найтрагічніших сторінок нашої історії, поз сумнівом, є голод 1932-1933 рр.. Деяким з наших сучасників, які мають можливість втамувати голод майже одразу, як відчують його, можливо, важко навіть уявити біль, відчай, безнадію, безсилля, у якому жили наші прабабусі й прадіди. Але ми не маємо права не знати того, що відбувалося на землі, по якій ми ходимо, не пропускати крізь душу болючі моменти нашої історії.

Тематична бесіда "Вогонь скорботи в серці на віки"

Гімназійне життя

У День пам'яті жертв Голодоморів 28.11.2020 в 10-В  класі у форматі Зум-конференції була проведена тематична бесіда "Вогонь скорботи в серці на віки". Вихователь Стрембіцька С.В. підготувала історичну довідку у вигляді презентації про історію Голодоморів на Україні та нагадала, що 28.11.2006 Верховна Рада України ухвалила закон "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", яким Голодомор визнаний геноцидом українського народу. Учні переглянули відеоматеріали та вшанували пам'ять мільйонів жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

Скорботна пам’ять поколінь

Гімназійне життя

28 листопада в 11-Г класі було проведено онлайн-виховну годину, присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору «Скорботна пам’ять поколінь». Учні пригадали історичні факти, свідчення очевидців цього періоду. Зауважили, що лише повна безвідповідальність, бездуховність, цинізм, черствість душі, фанатизм можуть призвести до такої трагедії.

В будущее В прошлое