Увійти
Закрыть

Фотофлешмоб «Хай буде мир на всій Землі»

Гімназійне життя

Шестикласники провели фотофлешмоб, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається щороку 21 вересня. Для дітей мир - це доброта, дружба, взаєморозуміння, милосердя. Готуючись до сьогоднішнього заходу, ліцеїсти виготовили паперових голубів, на крилах яких написали побажання і подарували їх дітям і вчителям. Так шестикласники хотіли продемонструвати, що мир – це дружба між усіма – і дорослими і дітьми, це повага один до одного, довіра, це любов. І коли всі обміняються цими голубами, миру стане більше! Принаймні учням шостого класу хочеться у це вірити.

Привітання з Всесвітнім Днем миру від 11-В класу

Гімназійне життя м.Олександрія

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…
Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).
Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.
В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.
Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,не зводячи їх до боротьби за виживання!Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!    
 Вихователь Лановенко В.Р. разом з 11-В класом.

Знання на дорозі - безпечне щодення

Гімназійне життя м.Олександрія

До Тижня знань Правил дорожнього руху в 11-А класі пройшов урок безпеки "Знання на дорозі - безпечне щодення". Цікаві історичні факти з історії Правил дорожнього руху, сучасна інформація про статистику дорожньо-транспортних пригод в Україні були відображені в презентації, яку підготували учениці  Бикова О. та Воробйова М. Учні виконували різноманітні завдання, вправи з метою повторення та поглиблення знань з Правил дорожнього руху.

Інформаційна хвилинка на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!»

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

17 вересня була проведена інформаційна хвилинка на  тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» Метою заходу було - розширити знання учнів про дорогу, дорожню розмітку та пішохідний перехід. Під час інформаційної хвилини учні відповідали на питання «Які вони знають правила дорожнього руху?, та здобували нові знання.

Мандруючи залами художньої галереї «Єлисаветград»

---

16 вересня 5 клас відвідав художню галерею «Єлисаветград». Мандруючи залами учні з цікавістю слухали екскурсовода про історію створення музею, про старі, постійні виставки, та нові. Галерея містить в собі дуже багато унікальних предметів. Увазі ліцеїстам били представлені чудові роботи талановитих дітей, виставка картин відомого київського художника Андрія Кулагіна «Живопис та живописець», унікальні експозиції грошових знаків з різних країн світу, поштових конвертів з автографами відомих людей.


Безпечний рух з дому до школи, та у зворотньому напрямку

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

Під час Тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» учні 5-го класу провели годину безпечної подорожі вулицями міста «Безпечний рух з дому до школи, та у зворотньому напрямку»

Під час заходу п’ятикласники згадали правила і обов’язки пішоходів дорожнього руху, розповідали про дорожні знаки по дорозі зі школи до дому,  про правила поведінки у громадському транспорті, обговорювали небезпечні ситуації на дорогах.


Гра-вікторина з учнями дев'ятого класу

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо. Знаємо. Виконуємо!», з метою поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху для велосипедистів, в дев'ятому класі пройшла гра-вікторина. Під час вікторини учні відповідали на питання з історії виникнення, правила з безпеки руху та користь від їзди на велосипеді.


Гра-вікторина «Життя – це наш безцінний скарб»

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

16 вересня, в рамках тижня безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!», в 8 класі була проведена гра-вікторина «Життя – це наш безцінний скарб», головною метою якого було систематизувати та повторити матеріал з теми Правила дорожнього руху.


Вікторина « Як добре ми знаємо правила дорожнього руху?»

Гімназійне життя

15.09.21. в рамках тижня знань з безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» у 11-В класі була проведена   вікторина « Як добре ми знаємо правила дорожнього руху?». Метою вікторини було – розширювати знання учнів про дорогу, як проїжджу частину, про дорожню розмітку та пішохідний перехід; сприяти розвитку та формуванню практичних навичок правильного переходу дороги, дотримання правил дорожнього руху; виховувати здоров’язберігаючі компетентності в учнів, почуття відповідальності за власне здоров’я.

Перлини Кіровоградщини

Гімназійне життя

Кожен куточок планети має свою унікальну перлину природи. Наш рідний край, Кіровоградщина, також має безліч цікавих місць, які не всім вдається побачити.
З такими перлинами природи  ознайомились учні 10-Г класу, переглянувши фотопрезентацію. Діти розповідали про  неповторні куточки краси в своїх населених  пунктах, де проживають, ділились враженнями від побаченого.
В будущее В прошлое