Увійти
Закрыть

Правила поведінки у театрі, кінотеатрі та на концерті Відвідування філармонії

Гімназійне життя

Відвідування театрів, філармоній, виставок - свято, яке вносить у наше життя різноманітність і красу. А щоб воно не було затьмарене, ми повинні дотримуватися правил гарного тону й говорити однією мовою - мовою вихованих людей.

18 вересня в 11-А класі була проведена година спілкування «Правила поведінки у театрі, кінотеатрі та на концерті». Під час заходу учні повторили та закріпили норми етикету, розглянули різні ситуації та з’ясували, як в них діяти.

Після заходу, учні відвідали концерт ансамблю «Єлисавет-ретро», де  мали можливість насолоджуватись творчим виконанням витворів мистецтва. Спостерігаючи за артистами оркестру, ловили себе на думці, що ці люди є не простими виконавцями партії на музичних інструментах, а справжніми віртуозами, за допомогою чиїх щирих емоцій стає можливим всеохоплююче занурення у світ прекрасного.

Тренінгове заняття «Хочеш бути лідером – будь ним!»

Гімназійне життя

А ви знаєте, що таке «лідерство»? Тема, яка була порушена сьогодні, є досить актуальною, оскільки сучасні умови життя вимагають конкурентоспроможної особистості, здатної брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення у нестандартних ситуаціях.

Учні 10-В класу разом з вихователем були залученні до тренінгового заняття в процесі якого звернули увагу на те, що поняття «лідерство» можна краще усвідомити, якщо розглядати його як набір функцій, а не характерних рис особистості. Діти відповідали на питання: «Як стати лідером?», «Що таке лідерство?» та дізналися, що лідерство складається з навичок, яких можна навчитися.

Атаптація учнів новостворених класів

Гімназійне життя

Швидко пролетіли літні канікули. Учнівський та педагогічний колектив з нетерпінням чекали нового навчального року. Яким він буде: традиційним чи дистанційним, як два з половиною місяці до канікул, – ця думка хвилювала кожного. Особливо переживали наші «новачки» – учні 5-го  та трьох обласних 10-х класів. Для них розпочати навчання після карантину – це не просто прийти до школи, а перейти в новий навчальний заклад, розпочати нове шкільне життя.

Перлини природи України

Гімназійне життя

Ми живемо в дивовижно красивій Україні. В ній безліч чудових місць, які зачаровують своєю красою. Це безмежні степи, високі гори і полонини, величні моря та синьоокі озера.

17 вересня в 11-Б класі була проведена бесіда-презентація « Перлини природи України». Учні онлайн подорожували унікальними природніми пам’ятками України, милувалися та захоплювалися незвичайними творіннями природи. Адже для того, щоб побачити щось прекрасне, не потрібно їхати в далекі екзотичні країни, все це є на нашій рідній Батьківщині.

Інформаційна година присвячену дню українського кіно

Гімназійне життя

16 вересня учні 10-В класу підготовили та провели інформаційну годину, присвячену дню українського кіно. Метою виступу та презентації було  краще ознайомити ліцеїстів з сучасним українським кіно й пробудити інтерес до його перегляду. Під час презентації учениці класу Волошина О. та Животовська О.  ознайомили однокласників з сучасними українськими фільмами: «Мої думки тихі»,  «Дорогою ціною», «Додому» та ін. А вихователь Подгорна Н. А. розказала про українське кіно XX століття, зокрема, про фільм Ю. Іллєнка «Білий птах з чорною ознакою». Також учні переглянули трейлер до фільму «Віддана». Учні залишились зацікавлені переглядом та рекомендаціями фільмів.

Урок Пам’яті присвячений перемозі над фашизмом в 11-В класі

Гімназійне життя

22 червня 1941 Німеччина порушила договір 1939 і напала на СРСР. У цій війні брала участь 61 країна. Війна завдала людству великих страждань. Особливі втрати були на території СРСР де відбувались найзапекліші бойові дії.

11-В класі 10 вересня проведено урок Пам’яті присвячений перемозі над фашизмом. У цій війні із 60 мільйонів загиблих майже половина були громадянами СРСР.

Виховна година «Як уберегти себе від COVID19» у 10-Г класі

Гімназійне життя

15 вересня у 10-Г класі провели виховну годину на тему «Як уберегти себе від COVID – 19».  Учням розповіли про заходи безпеки від зараження вірусом¸ швидке поширення хвороби по всьому світу¸ а також симптоми¸ які можуть виникати у інфікованої людини. Ліцеїстами було добре засвоєно поданий матеріал. 

11-А клас. Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

10 вересня в 11-А класі, був проведений Урок безпеки: «Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті» у рамках тижня знань безпеки життєдіяльності «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!».

Під час заходу учні повторили та закріпили основні Правила дорожнього руху, пригадали статистику дорожньо-транспортного травматизму, ознайомилися з правовими відносинами перевізників і пасажирів.

У 10-Б класі відбувся круглий стіл "Безпека на дорозі – показник культури нації".

Гімназійне життя

У 10-Б класі відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі – показник культури нації. Основні правила поведінки на транспорті, автошляхах та залізниці».

Не зважаючи на те, що ми з вами знаємо ці правила, на дорогах України щодня гинуть і травмуються люди. А тому ми ще раз повторили ці правила, розширили та закріпили свої знання щодо причин виникнення небезпечних ситуацій на дорогах та способів їх уникнення. Дуже часто до трагічних наслідків приводить сьогодні користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами з навушниками під час переходу доріг та поблизу залізничного полотна. 

«Ми – пішоходи!» – саме так називалася вікторина, проведена в 11-Г класі.

Гімназійне життя

Учням було запропоновано 4 завдання («Мозковий штурм», «Інтелектуали змагаються», «Подумай і скажи», «Виправ помилки»), під час яких пригадали найголовніші Правила дорожнього руху, дізналися цікавинки з історії виникнення світлофору й дорожньої розмітки тощо.

Наприкінці заходу був зроблений висновок: порушуючи правила дорожнього руху, ми наражаємо себе на смертельну небезпеку. Тож, щоб не сталося лиха, ми повинні знати елементарні правила, основні засоби його регулювання, вміти правильно переходити дорогу та переводити своїх менших братів та сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, щоб завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій.

Не важливо, наскільки добре ми знаємо Правила дорожнього руху, важливо – не забувати дотримуватися їх!

В будущее В прошлое