Войти
Закрыть

УВАГА!!! ОЧНО-ЗАОЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!

Очно-заочні підготовчі курси

До уваги учнів 9-х класiв сільських шкіл та райцентрів Кіровоградської області!

ДРУГЕ ЗАНЯТТЯ
ОЧНО-ЗАОЧНИХ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ
для вступу до 10-х класів у 2020 році
Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату відбудється
22 ГРУДНЯ 2019 року з 8.00
УВАГА! Необхідна попередня РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ!!!
за адресою: м.Кропивницький, вул.Дворцова, 7

Година спiлкування до дня боротьби iз СНiДОМ

Гімназійне життя

5 грудня у 9 класi була проведена година спiлкування до дня боротьби iз СНiДОМ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях стосовно зниження тягаря цієї хвороби. Сьогодні в світі з ВІЛ-інфекцією живуть близько 38 млн осіб, і 80% з них знають про це. За оцінками експертів, в Україні лише кожна друга ВІЛ-інфікована особа знає про свій статус. 

Перегляд відеороликів про Революцію гідності та свободи

Гімназійне життя

До Дня Гідності та Свободи семикласники переглянули та обговорили відеороліки про Революцію гідності та свободи, яка стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, але назавжди змінила країну та українців. Учні вшановули ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності громадян нашої держави.

Бесіда «Культура поведінки за столом»

Гімназійне життя

Правила поведінки за столом – це одна із важливих частин етикету, якої повинна дотримуватись вихована та культурна людина. Цих правил потрібно дотримуватись ще й для того, аби не ображати та поважати оточуючих. Адже від того, як ми себе поводимо за столом, можна судити про наше виховання в цілому. І щоб не потрапляти в незручну ситуацію, потрібно знати правила поводження за столом під час прийому їжі. Тому учениці шостого класу провели змістовну та цікаву бесіду «Культура поведінки за столом». Учні ще раз пригадали основні правила поведінки за столом, обговорили їх, переглянули цікавий фільм.

Як запобігти булінгу та мобінгу

Гімназійне життя м.Олександрія

Тренінг на тему "Як запобігти  булінгу  та мобінгу" пройшов в 11-А класі  під гаслом "Ні - повазі! " Іванюра В. та Макодзей М.  підготували  змістовну презентацію  "Що таке  булінг  та мобінг ". Активну  участь  учні  прийняли у виконанні  вправ тренінгу,  обговорили  в групах ситуації  "Я зможу допомогти". Цікаві відео доповнили  та поглибили  зміст понять  "булінг" та "мобінг". В кінці  заняття  учні  розробили рекомендації  "Що треба робити  для усунення ситуації  булінгу  та, як себе захистити  від приниження ".

Олександр Довженко. Життя між Красою і Правдою

Гімназійне життя

Тематична лінійка, підготовлена та проведена учнями 11-Б класу, була присвячена діяльності О. П. Довженка як кінорежисера. Рік народження Олександра Петровича – 1894, перші взірці кінематографії з’явилися у 1895 році, тож Довженко є ровесником світового кіно. Фактично одночасно одеський винахідник  Йосип Тимченко та французи брати Люм’єри створили перші в світі кіноапарати і відзняли перші декількахвилинні кінострічки. На заході були представлені уривки перших німих фільмів, які збереглись і були реставровані.

«Зупини насильство – обери щасливе майбутнє»

Гімназійне життя

Учні 10-А класу провели тематичний урок на тему «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє».

Метою нашого заходу було оприлюднити існуючу проблему, вивернути навиворіт приховану від сторонніх очей жорстокість по відношенню до людей, що піддаються насильству, і вселити надію, що вихід є.  


Усвідомлений вибір професії – запорука життєвого успіху

Гімназійне життя

Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням людини. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я, радість і щастя. З цього приводу відомий український педагог і психолог Костянтин Дмитрович Ушинський писав: "Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде". З метою допомогти випускникам зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення в 11-Б класі проведено тренінг: «Усвідомлений вибір професії – запорука життєвого успіху».

Інформаційна година "Молодь проти СНІДу"

Гімназійне життя

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який відмічається 1 грудня, в 11-Г класі була проведена інформаційна година "Молодь проти СНІДу". Учні прослухали інформацію про те, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з  ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Відкритий захід в 10 –Б класі

Гімназійне життя

Булінг ( від англ.bully – хуліган,залякувати)- форма насильства у вигляді травлі,бойкоту,насмішок,псування особистих речей, фізичній розправі, тощо.

27 листопада з ліцеїстами 10 –Б класу була проведена відкрита виховна година з елементами тренінгу « Як вберегти себе від булінгу?» Була обговорена важлива тема сьогодення – тема насильства та жорстокості серед підлітків, віком від 11до 16 років. В ході проведення заходу діти глибше познайомилися зі значенням «булінг»,його видами та проявами.


В будущее В прошлое