Увійти
Закрыть

БЕЗКОШТОВНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Очно-заочні підготовчі курси

ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСIВ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ, ОТГ, РАЙЦЕНТРІВ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які вступають до 10-их класів закладу у 2024 р.

ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ ВІДБУДЕТЬСЯ

30 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

ЗА АДРЕСОЮ м.КРОПИВНИЦЬКИЙ, вул.ТЕАТРАЛЬНА (ДВОРЦОВА), 7

Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ!!!

Тренінг з домедичної допомоги

Ліцейне життя

15.03.24 року відбулася зустріч ліцеїстів 10-В класу із викладачами Донецького державного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі був проведений тренінг з домедичної допомоги.
Опановуючи алгоритм надання першої медичної допомоги потерпілим, учні зазначили,що нові знання дозволять набути навичок, необхідних для реагування на кризові ситуації та збереження життя.

День українського добровольця

Ліцейне життя

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Подвигу Людей Доброї Волі, наших співвітчизників і представників інших країн, була присвячена тематична класна година, проведена в 11-Б класі. 

В дні Революції Гідності та на початку російського вторгнення тисячі українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини - пішли на майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли російській армії.

Військове містечко Єлисаветграда

Ліцейне життя

14 березня в 11- В класі була проведена тематична година на тему: «Військове містечко Єлисаветграда».

З інформації Бондаренко І. учні дізнались, що військове містечко міста будувалось протягом  1829-1864 рр. в колишньому передмісті Ковалівка. У 1830-х роках був створений комплекс юнкерського кавалерійського училища, який на сьогоднішній день займає величезну площу у центрі міста. До революції це училище було найбільшим навчальним закладом на півдні росії.  Його центром був  плац (сучасний Ковалівський парк). У 1847 році російський цар Микола І особисто взяв участь у маневрах і власноручно встановив місце для палацевого і штабних корпусів.

Хто, якщо не я?

Ліцейне життя

14 березня у 7 класі було проведено патріотичну виховну годину «Хто, якщо не я?», присвячену Дню українського добровольця.
Під час заходу учні розповіли цікаві факти про історію сучасного добровольчого руху в Україні, про найбільше випробування України у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.
У кінці уроку учні зазначили, що нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто доєднався до центрів комплектування необхідного оснащення і ті,хто поповнив лави Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони і ті, хто всіляко допомагає захисникам. Наша готовність допомагати і добровільно стати на захист України є  запорукою нашої перемоги!
Слава Героям України!

Доброволець - герой сьогодення

Ліцейне життя

У 11-Г класі була проведена патріотична година: «Доброволець - герой сьогодення» до Дня українського добровольця. Кожного року з 2017 року 14 березня українці відзначають День українського добровольця. Це свято є важливим символом вшанування та підтримки тих, хто захищає нашу країну. У цей день ми вшановуємо тих, хто не зупинився перед загрозою чи викликом, а навпаки, вирушив на передову, щоб захищати нашу незалежність та територіальну цілісність. 

Благодійна допомога ЗСУ

Ліцейне життя

12 березня учні 11-В класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату долучилися до акції  благодійності для 11 бригади та закупили солодощі, каву, чай  військовим , які захищають нашу державу. Дорогі захисники, хочеться побажати вам  здоров'я, оптимізму, спокою на душі, і, звісно, витривалості та сил, щоб бути собою, бути мужніми і захищати нашу Україну.

Доброволець – позов серця

Ліцейне життя

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Березень в Україні часто називають Шевченковим

Ліцейне життя

Цьогоріч 9 березня відзначали 210-у річницю від дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета.

Під час літературної гри «Що я знаю про Т.Г. Шевченка » п’ятикласники переглянули відео-презентацію, пригадали основні відомості із життя поета, згадали основні етапи його творчості та активно відповідали на питання літературної вікторини.

Бесіда-презентація «Жінки в поезії Тараса Шевченка»

Ліцейне життя

До 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка в 10-В класі була проведена бесіда-презентація «Жінки в поезії Тараса Шевченка».
Під час заходу ліцеїсти ознайомилися із романтичними сторінками життя поета, які до­мальовують нам ще глибше постать ве­ликого творця, ширше освітлюють йо­го вдачу, його щиру й надзвичайно чутливу душу, його смаки й уподобання та незвичайну любов до України, що разом дають синтетичний образ нашого невмирущого Кобзаря.

В будущее В прошлое