Войти
Закрыть

УВАГА! ДОБІР учнів до 10-х класів у м.Олександрія

Оголошення / Гімназійне життя м.Олександрія

До уваги учнів сільських шкіл та райцентрів Кіровоградської області!

Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс
(гімназія-інтернат – школа мистецтв) м.Олександрія
під керівництвом народного артиста України, 
професора А.Є. Короткова
    проводить
добір учнів до 10-х класів на вакантні місця.
Співбесіда та тестування учнів будуть проводитись у будні дні з 9.00 до 14.00
за адресою: м.Олександрія, вул Діброви, 25. Тел. 050-137-90-97  

Літня практика завершена!

Гімназійне життя м.Олександрія / Літня мовна школа м.Олександрія

13 червня - останній день навчально-виховної практики з вивченням англійської мови. Цей день був щасливим і сумним водночас: щасливим, бо попереду найдовші канікули, сумним, бо гімназисти розстаються з друзями на довгих три місяці. Проведене вихідне анкетування показало, що ці два тижні не пройшли задарма - на запропоновані запитання по тематиці практики усі учні дали відповіді.Підсумком не лише сьогоднішнього дня, а й усієї практики став  показ створеного учнями відеофільму "Мовна практика 2018". Бажаємо всім гарного відпочинку, яскравих вражень і веселого настрою!!!

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 5-8 кл. (13 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

Після завершальної для цьогорічноїнавчально-виховної практики із вивченням іноземних мов лінійки семикласники провели заключні практичнізаняття. Темою яких було обрано девіз: «English unites Europe (Англійська об‘єднує Європу)».

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 5-8 кл. (12 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

Сьогоднішній день навчально-виховної практики був незвичним і радісним не тільки для учнів 7 класу, а й для всіх команд.

Зустріч старих друзів – це завжди весело. Спогади, спільні інтереси, захоплення, різні події обʼєднують справжніх друзів. Таку ідею хотіла показати команда “BMW” (8 клас) своїм виступом на фінальній церемонії закриття практики.

Танцювальна Олександрія. День 11

Гімназійне життя м.Олександрія / Літня мовна школа м.Олександрія

Вже давно відомий факт, що саме Кіровоградщину визнано танцювальною столицею України. Танці стали зараз дуже модними і популярними. На лінійці, яку підготувала вчитель хореографії Шандор Ю.А., діти дізнались, що в нашому місті існує безліч танцювальних колективів, як народних, так і самодіяльних, які виконують різноманітні танці: народні, спортивні, бальні, сучасні. Звісно ж, і в стінах рідної гімназії жодного дня не обходиться без танців.Оскільки учні вже достатньо добре володіють азами хореографії, то в цей день перед ними було поставлене наступне завдання: створити невеличку танцювальну композицію на власний розсуд. Форму і стиль танцю вони могли обрати самостійно (флешмоб, батл чи імпровізація). На звіті дня присутні оцінювали відзняте відео танцю чи його виконання безпосередньо у залі. 

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 10-ті класи (11 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

Після організаційної лінійки відбулась репетиція концерту до дня закриття навчально-виховної практики з вивченням іноземних мов.

По завершенню репетиції у 10-Б класі відбувся плановий урок з англійської мови, на якому гімназисти вдосконалили своє вміння слухати і розуміти живу англійську мову,  шляхом проведення аудіювання.

Учні 10-В класу відвідали відділ рідкісних видань Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського.

Учні 10-Г класу відвідали Археологічний музей,  який розташований в приміщенні педагогічного університету.

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 5-8 кл. (11 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

Після традиційного загальногімназійного заходу учні 5-го класу переглянули презентації на тему “Stop! We can save our planet” та мультфільм “Reduce, recycle, reuse”.

11 червня для учнів 6 класу пройшло весело та жваво. Цей день розпочався із загальногімназійної лінійки, після якої ми продовжили роботу в класі.

Після традиційної організаційної лінійки, на якій учні 7 класу відзвітували про роботу впродовж попереднього тижня, гімназисти продовжили роботу на практичних заняттях.

Учні 8 класу відвідали місця, де народився і провів своє дитинство Тарас Григорович Шевченко.

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 10-ті класи (9 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

По завершенню організаційної лінійки частина учнів 10-Б класу відвідала притулок для літніх людей «Милосердний Самарянин».

Інша частина черговий раз побувала в реабілітаційному центрі для безпритульних тварин «БІМ».

У 10-В класі цей день називався «The Big Bang Theory». Учні ознайомилися з темою та планом занять, обговорили зміст заходів і визначили цілі. Потім на ранковій лінійці капітани усіх класів звітували про результати роботи впродовж попереднього дня.

Суботній день був багатий на враження для учнів 10-Г класу: два захоплюючих концерта на сцені табору. Вистави та танці, які ми подивились, не залишили нас байдужими!

Навчально-виховна практика з вивченням іноземних мов 5-8 кл. (9 червня)

Традиції / Навчання / Гімназійне життя / Англійська мова / Літня мовна школа

У суботній день п’ятикласники разом з батьками вирушили в подорож до села Розумівки.

9 червня для учнів 6 класу був дуже насиченим. Розпочався він виступом на сцені - учні класу звітували про  результати своєї роботи над проектом “Languages open doors“ у вигляді музично-розважального шоу - програми “Орел і Решка”.

Сьогоднішній день був для учнів 7 класу надзвичайно відповідальним і хвилюючим. Саме сьогодні семикласники представляли загалу результати своєї роботи над проектом «The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху)».

Учні 8 класу відвідали захід студентів філії Донецького національного медичного університету « Битва націй», який відбувся на Козачому острові.

В будущее В прошлое