Увійти
Закрыть

УВАГА!!! ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ ОЧНО-ЗАОЧНИХ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ

Очно-заочні підготовчі курси

ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСIВ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ, ОТГ ТА РАЙЦЕНТРІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які вступають до 10-их класів закладу у 2021р.

ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ ОЧНО-ЗАОЧНИХ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ ВІДБУДЕТЬСЯ

27 БЕРЕЗНЯ 2021 року
за адресою: м.Кропивницький, вул.Дворцова 7
Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ!!!

Виховна година "Агресія в Інтернеті або кібербулінг" у 9 класі

Гімназійне життя м.Олександрія

Зараз у кожного підлітка вдома є вихід у мережу Інтернет. Щоденно діти переглядають різноманітну інформацію, спілкуються з однолітками та завантажують потрібні файли. Що ж хорошого та поганого в Інтернеті?З одного боку , це засіб розвитку ерудиції та навичок спілкування, а з іншого -  ситуація підвищеного ризику, зіткнення з певними загрозами. Зокрема, віртуальне інтернет-середовище і новітні технічні засоби створили можливості для поширення нового виду насильства – кібербулінгу, якому досить важко протистояти у світі інноваційних технологій. Саме від кібербулінгу найчастіше потерпають діти та підлітки, оскільки вони є найактивнішими користувачами.
26  лютого 2021 року в 9 класі було проведено виховну годину "Агресія в інтернеті або кібербулінг". Важливо, щоб учні вміли відрізняти поняття «Кібербулінг» та «Скарга на пост або повідомлення». Дев’ятикласники долучилися  до дискусії, відстоювали свою думку, наводили приклади. Корисною була вправа «Життєві ситуації», де учні не лише ознайомилися з формами та видами прояву булінгу, а й давали поради, як вийти з даних ситуацій. Дев’ятикласники дійшли до висновку, що сучасне життя – це час прогресу, новацій та сучасних технологій,  але потрібно  добре усвідомлювати й загрозу кібербулінгу. Для цього не потрібно ховатися й заперечувати Інтернет, а розуміти і чітко розмежовувати позитивне і негативне. (Вихователь Зель Ю.О.)

Виховна година у 10-А класі "Безпечний Інтернет"

Гімназійне життя м.Олександрія

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації тасаморозвитку особистості, спілкування, навчання, дозвілля.
Для учнів 10 – А класу була проведена виховна година «Безпечний Інтернет». Учні переглянули відеофільм «Безпека дітей в цифровому середовищі. Новітні загрози та їх наслідки», обговорили позитивні і негативні наслідки користування Інтернетом, сформулювали основні правила безпечної роботи в Інтернеті.
Переконалися:
- Інтернет - це лише інструмент, яким ми користуємося, щоб отримати відповіді на свої питання.
- Треба використовувати Інтернет із розумом,
- А ще краще – знайти себе в реальному житті та стати в ньому авторитетною та вагомою людиною.

Що потрібно знати про кіберзлочинність?

Гімназійне життя м.Олександрія

У 8 класі Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату був проведений виховний захід у формі теле-ревю на тему "Що потрібно знати про кіберзлочинність?". Ліцеїсти зробили висновок, що не варто викладати особисту інформацію про себе, своїх рідних, друзів; за жодних умов не погоджуватись на особисту зустріч зі своїм інтернет-другом; не вказувати власну адресу та місця ваших прогулянок, а головне - любити і цінувати життя. ( Вихователь Зайцева В.А.)

11-Б клас нагадує правила безпечного користування Інтернетом

Гімназійне життя м.Олександрія

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. 26 лютого в 11-Б класі відбулася зустріч з працівниками ювенальної превенції Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області.

Морські чудеса

Гімназійне життя

П’ятикласники відвідали галерею «Єлисаветград», де переглянули унікальну виставку «Морські чудеса» з приватної колекції О.Ніколашина. Автор колекції розповів про унікальність кожного представленого експонату і його історію. Юні ліцеїсти з цікавістю розпитували власника колекції про морські раковини, корали, мешканців морів і океанів, із захопленням слухали розповіді про подорожі світом та знайомство з різними культурами. Наприклад, папуаси подарували О.Ніколашину свій символічний одяг та корону. 

Діти в інтернеті: безпека у віртуальному світі

Гімназійне життя

Учні Наукового ліцею-інтернату долучилися дообговорення актуальної проблеми «Діти в інтернеті: безпека у віртуальномусвіті». Разом із вихователями, практичним психологом, представникамикіберполіції обговорили найпоширеніші проблеми, викликані безпечною поведінкоюв інтернет-мережі та засвоїли поради подолання кібербулінгу.

 
 

Кібербулінг - реальна загроза

Гімназійне життя м.Олександрія

  Що таке кібербулінг, його ознаки та форми прояву; як не стати жертвою кібершахраїв; як захиститися від кібербулінгу та що загрожує самим булерам– цим питанням була приділена увага на годині спілкування «Кібербулінг як проблема порушення прав людини», яка була проведена в 11 – А класі.

Переглянувши тематичну презентацію та відеоролик «Обережно: кібербулінг», учні активно долучилися до обговорення актуальної проблеми та мали змогу висловити власну думку щодо шляхів подолання кібербулінгу.

Щоб захистити себе, потрібно досконало знати свої права, які містяться і в міжнародних документах, і в законодавчих актах держави, а також моральні принципи поведінки в суспільстві. 

Пам’ятайте! Кожен має право на повагу і доброзичливе ставлення до себе як у реальному, такі у віртуальному світі.

«Світ талантів - цвіт нації»

Гімназійне життя

25 лютого в 11-А класі до Дня народження Лесі Українки та Павла Вірського була проведена бесіда "Світ талантів - цвіт нації". Учні розповідали цікаві факти з біографії славетних українців, чий внесок в українську культуру є неоціненним, декламували вірші Лесі Українки та з особливим захопленням переглянули відомі номери Павла Вірського, зокрема “Чумацькі радощі”, “Гопак”, “Запорожці”, “Ляльки”, “Повзунець”, “Шевчики”, які стали візитівкою його ансамблю.

В будущее В прошлое