Войти
Закрыть

Година спілкування: «Незламна воля»

Гімназійне життя

25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки російськими окупаційними військами незаконно були захоплені в полон військовослужбовці ВМС України. Учні 11-В класу під час години спілкування обговорили відеоматеріали щодо цих подій, висловили свою підтримку нашим героям.

Учні наголосили, що Росія повинна поводитися із захопленими українськими військовослужбовцями у повній відповідності до їхнього статусу військовополонених згідно з Третьою женевською конвенцією про поводження з військовополоненими 1949 року та разом із всією Україною закликали світову спільноту, міжнародні правозахисні інституції вжити всіх можливих заходів з метою звільнення та повернення в Україну українських військовополонених, які незаконно утримуються в пенітенціарних закладах Москви.

Година спілкування «Небезпечні ігри»

Гімназійне життя

Сучасна молодь все активніше захоплюється екстремальними видами спорту. Це і мотогонки, стрибки з парашутом, паркур тощо. А особливої популярності останнім часом набуває нове хобі серед підлітків – так званий зачепінг. Саме цій небезпечній розвазі була присвячена година спілкування «Небезпечні ігри», яка відбулася 06.02ю2019 року в 11-В класі.

Здоров’я – цінність нашого життя

Гімназійне життя

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки життєдіяльності 12 лютого у 11-Б класі був проведений тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя!». Здоров’я – спосіб життя людини. Це той стиль, що людина обирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Здоров’я містить всі цілі людини, її інтереси та звички. Учням були запропоновані цікаві вправи «Модель здоров’я» та «10 заповідей здоров’я», які були спрямовані на формування свідомості та бажання залишатися завжди здоровими як фізично так і морально.

Дискусія «Чи кожен може бути успішним?»

Гімназійне життя

8 лютого у 11-Б класі була проведена дискусія на тему «Чи кожен може бути успішним?». Стати успішним, чи не цього хочуть більшість людей? Можливість стати успішним закладена в кожному з нас. Успіхи свідчать про те, на що ти спроможний, а невдачі - про те, чого ти вартий. Під час проведення  заходу гімназисти висловлювали свої думки, складали моделі успішності та кожен склав для себе «пам’ятку» успіху в житті.

Інформаційна хвилинка: «Ураження електричним струмом»

Гімназійне життя

В 11-А класі 6-го лютого була проведена інформаційна хвилинка: «Ураження електричним струмом». Учні з’ясували у чому полягає проблема ХХІ століття. З плином часу ми все більше і більше використовуємо електроприлади, тож нам необхідно добре знати і пам’ятати правила користування ними.

Інформаційна година, присвячена українським морякам

Гімназійне життя

11 лютого в 10-В класі була проведена інформаційна година, присвячена українським морякам, взятих у полон російським спецназом 25 листопада 2018 року. Петренко Анастасія розповіла про  свого земляка з  Новоукраїнки 31-річного моряка  Романа Мокряка, лейтенанта, капітана малого броньованого артилерійського катера «Бердянськ». В цей день  РФ незаконно захопила три українських катера. Всього в полоні знаходиться 23 українських моряка, відомі імена трьох поранених: А. Ейдер (18 років), В. Сорока(27 років), А. Артеменко (24 роки).

МЗС України закликає світову спільноту, міжнародні правозахисні інституції вжити всіх можливих правових, політичних та економічних заходів з метою звільнення та повернення в Україну полонених українських моряків, які незаконно тримаються в пенітенціарних закладах РФ.

Година спілкування «Жовто- блакитний кораблик»

Гімназійне життя

В 10-Г класі була проведена година спілкування «Жовто- блакитний кораблик» на підтримку захоплених ФСБ Росії українських військових біля берегів окупованого Криму. Нагадаємо, 25 листопада в районі Керченської протоки прикордонники РФ затримали буксир "Яни Капу" і малі броньовані артилерійські катери Військово-Морських сил ЗСУ "Бердянськ" і "Нікополь". Росіяни використали зброю та намагалися виконати таран українських суден. У полон потрапили 24 українці, Серед моряків, двоє уродженців Кіровоград- щини Андрій Артеменко та Роман Мокряк.

День безпечного інтернету

Гімназійне життя

5 лютого в світі відзначають День безпечного інтернету. Організаторами Дня безпечного інтернету вистуають мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання різноманітних цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

Година спілкування «Джерела струму, їх небезпечність»

Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

8 лютого у 8 класі учениці Маржан Єлизавета і Голінська Ольга підготували і провели годину спілкування «Джерела струму, їх небезпечність».

Значення електрики в житті людини дуже велике. У побуті, в повсякденному житті людини електричний струм використовується як для освітлення житлових приміщень, так і для живлення різних побутових приладів. За допомогою цих приладів можна приготувати їжу (електроплита, духовка), випрати і випрасувати білизну (пральна машина, праска), прибрати приміщення (пилосос), тривалий час зберігати продукти свіжими (холодильник).Усі побутові електроприлади вмикаються в мережу за допомогою з'єднувального електричного дроту і вилки. 

Гімназійний турнір з футболу

Гімназійне життя м.Олександрія

Всe, що приносить радість та задоволeння, стає у нас традиційним. Так сталося і з футбольним турніром, який був провeдeний минулого тижня. Грали і вболівали всі!Ані фото, ані розповіді нe можуть пeрeдати всієі краси футбольних дeрбі. Роль головного арбітра виконував вчитeль фізкультури Міщeнко Д. І., який і організував ці змагання. Серед учнівських команд була представлена і команда вчителів, але гімназисти їх обійшли.Отож, пeрeможцями стали:І місцe - збірна команда 11 класу “КиЇвстар”
ІІ місцe - команда 8 класу "Ще ті хлопці"
ІІІ місцe - збірна команда 11 класу “Vodafon".
Вітаємо!
В будущее В прошлое