3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

День Гідності та Свободи

Автор: dend від Сьогодні, 07:59, переглядів: 8

0

21 листопада Україна відзначала День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Саме цій події були присвячені урочисті заходи, що відбувалися на Площі Героїв Майдану міста Кропивницького, на яких були присутні учні 10-В та 11-Г класів.

Під час урочистостей учні гімназії відчули атмосферу тих подій, пройнялися нею і вирішили ніколи не допускати повторення гіркого досвіду та відстоювати свої права і надалі.

Категорія: Гімназійне життя

 

В 10-В класі була проведена година спілкування «Голодомор-геноцид українського народу»

Автор: dend від Сьогодні, 07:55, переглядів: 0

0

21 листопада в 10-В класі була проведена година спілкування «Голодомор-геноцид українського народу».  Під час заходу учні класу зазначили, що Голодомор –  акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Категорія: Гімназійне життя

 

Відзначаємо День Гідності та Свободи

Автор: anna_garifylina від Сьогодні, 00:12, переглядів: 4

0 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Ця подія не оминула і нашу гімназію. Цього дня в нашому закладі була проведена тематична лінійка, в ході якої учні пригадали, що чотири роки тому розпочалася Революція Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням країни. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Всесвітній день дитини

Автор: anna_garifylina від Вчора, 23:52, переглядів: 4

0

20 листопада в гімназії було проведено тематичну лінійку присвячену Всесвітньому дню дитини. Україна однією з перших держав підписала і ратифікувала Конвенцію про права дитини в 1990 році. Як найвразливіша частина суспільства, діти потребують особливого захисту й піклування. Увагу учнів було звернуто на те, що в Україні відкрито дитячу «гарячу лінію», куди анонімно може звернутися кожна дитина.

Професійні психологи, юристи, соціальні педагоги готові надати допомогу будь-якій дитині, у якої виникають проблеми. Учні отримали інформацію про режим роботи «гарячої лінії».

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Голодомор 1932-33 років

Автор: feanen від Вчора, 11:26, переглядів: 7

0

Голодомор 1932-33 років. Мільйони жертв. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безвинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей і ще ненароджених. Саме за ці 17 місяців, тобто, приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони людей.


Категорія: Гімназійне життя

 

Книжкове свято у гімназії

Автор: feanen від Вчора, 11:17, переглядів: 11

0 17 листопада учні гімназії  мистецтв  мали честь приймати сучасних українськихписьмеників. Ми познайомилися з творчістю Івана Андрусяка, Сашка Дерманського ,  Олега Чаклуна , Олени Горобець (яка, до речі,є випускницею нашої гімназії) ще під час минулорічної зустрічі. Цього разудізналися про ще одного талановитого автора – Юрія Бедрика. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Відкритий літературно – музичний виховний захід на тему «Поезія – навколо нас»

Автор: dend від Вчора, 10:57, переглядів: 7

0

У 10-Г класі було проведено відкритий  літературно – музичний виховний захід на тему «Поезія – навколо нас». Цей захід ознайомив учнів з багатогранністю  поезії та писемності в  різні періоди української літератури.   Учні декламували вірші різних письменників , а також і читали власну поезію . Було виконані українські пісні: « Про рушник», «Човен», «Моя Україна».

Категорія: Гімназійне життя

 

«Видатні науковці та винахідники Кіровоградщини»

Автор: dend від Вчора, 10:11, переглядів: 9

0

У 10-В класі був проведений захід «Видатні науковці та винахідники Кіровоградщини». Кіровоградщина – географічне серце України, споконвічний край гордих і працьовитих людей, край козацької слави. Наша земля завжди щедро живила український національний дух. Тут засяяли таланти корифеїв театру Марка Кропивницького, Івана Карпенка-Карого, Миколи Садовського, Панаса Саксаганського, Марії Заньковецької. Кіровоградщина дала Україні державного діяча і письменника Володимира Винниченка, прозаїка Юрія Яновського, поета Євгена Маланюка, філософа Дмитра Чижевського, видатного педагога Василя Сухомлинського. За кількістю видатних уродженців Кіровоградщина не тільки не поступається, а можливо, навіть переважає інші регіони України.

Категорія: Гімназійне життя

 

Екскурсія до Кіровоградського обласного художнього музею

Автор: dend від Вчора, 10:09, переглядів: 8

0

Учні 10-В класу відвідали Кіровоградський обласний художній музей. Під час перегляду  виставкових зал учні нашого класу поринули в атмосферу стародавніх часів, захоплювались картинами талановитих художників, з цікавістю слухали розповіді екскурсовода, відчули подих історії, який надихає і надихатиме до  пізнання нашого минулого.

Під час екскурсії учні класу зазначили, що  завдяки екскурсії  відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Категорія: Гімназійне життя

 

Захід у 10-В класі «Експлуатація лісів і водних ресурсів – загроза для майбутніх катаклізм»

Автор: dend від Вчора, 10:08, переглядів: 7

0

У 10-В класі був проведений захід «Експлуатація лісів і водних ресурсів – загроза для майбутніх катаклізм». На сьогоднішній день ми стикаємось з багатьма екологічними проблемами. Однією з них є проблема експлуатації лісів. Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних проблем. Окрім того, що ми є чи не найбільшим експортером деревини в Європі, у зелених зонах регулярно працюють браконьєри, які вирубують кругляки та незаконно їх збувають. Також, не менш серйозною проблемою є забруднювання водоймищ. Щороку стан річок, озер і підземних вод в Україні погіршується. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Учні 10-Б класу відвідали пожежно-технічну виставку-музей

Автор: dend від 20-11-2017, 19:36, переглядів: 17

0

14 листопада учні 10-Б класу відвідали пожежно-технічну виставку-музей обласного Управління ДСНС.

Завідувач виставкою Оксана Ігорівна Мачак ознайомила учнів з історією становлення пожежної справи на теренах Кіровоградщини. Крім цього, в експозиції широко представлені зразки пожежного обладнання та одягу бійців пожежно-рятувальної служби.

Найбільше десятикласників вразив зал профілактики та попередження пожеж. У цьому залі є унікальна можливість за допомогою дзеркальної діорами дізнатися, які етапи проходить пожежа від іскри до повної ліквідації. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Про результати учнівської олімпіади

Автор: anna_garifylina від 20-11-2017, 18:37, переглядів: 19

0 18-19 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та історії, в якому взяли участь учні нашої гімназії. Призові місця на даному етапі вибороли:        
- з математики:
Гончаренко Максим (10-Б клас) - ІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Груша Єлизавета   (7 клас)     - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Нежейко Дарія    (9 клас)       - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Бурлак Артем      (11 клас)     - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
-  з історії : Папіжук Анастасія (8 клас)  - ІІІ місце (вчитель Манухіна І.А.)
               Кіктєва Каріна   (9 клас)    - ІІІ місце (вчитель Манухіна І.А.) 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Дотримуйся правил - збережи життя

Автор: feanen від 20-11-2017, 12:36, переглядів: 6

0

З нагоди початку другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху під час єдиного національного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя»  у 8-му класі Кіровоградського  облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) ІІ ступеня було проведено бесіду «Дотримуйся правил - збережи життя. Будь помітним у темряві! Зачепінг – гра зі смертю».

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Година спілкування у 10-Б «Толерантність в нашому суспільстві»

Автор: anna_garifylina від 18-11-2017, 22:15, переглядів: 14

0

«Ваші ідеї мені глибоко осоружні, але я віддам життя за ваше право їх виголошувати.» Цю знамениту фразу вже у ХVІІІ ст. сказав французький філософ-просвітитель Вольтер. Нині в безмежному морі різноманітних культур, думок, ідей, що належать людям різних країн, толерантність є головним чинником стабільності й мирного розвитку суспільства.

Що таке толерантний підхід? Якою має бути толерантна людина? Про це говорили учні 10-Б класу на годині спілкування «Толерантність в нашому суспільстві». Вихованці ознайомилися з «Декларацією принципів толерантності», аналізували життєві ситуації, вчилися цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Освіта - шлях до майбутньої професії

Автор: anna_garifylina від 18-11-2017, 21:55, переглядів: 8

0

На минулому тижні  вихователь  Аленькова Г.М. провела для учнів 7-8 класів виховну годину «Освіта – шлях  до майбутньої професії» з метою донести до кожного учня, що освіта є першою і основною ланкою для отримання професії. Навчання – це основа у досягненні поставленої мети. Першочергове  завдання учнів групи - міцні шкільні знання. Як писав В.О.Сухомлинський «Завданням школи і батьків є дати кожній дитині щастя». Школа в усі часи була Храмом Наук, де сіялось і сіється розумне, добре, вічне.

Гімназисти впевнені, що знання, які дають вчителі гімназії допоможуть правильно обрати професію і оволодіти нею. Любити свою професію, бути кваліфікованим спеціалістом - це просто здорово!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед