3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування "Добротою себе перевір"

Автор: anna_garifylina від 23-09-2017, 21:44, переглядів: 10

0

Мета: допомогти учням зрозуміти, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти,  налаштувати учнів лише на добрі вчинки, сіючи добро в людині.

Учні говорили про добро у ставленні до інших. Вчити добру - це перш за все формувати в підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність,  почуття милосердя. Учні характеризували риси, якими повинна бути наділена людина, щоб про неї говорили лише добре.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Моя країна – мирна Україна!

Автор: feanen від 23-09-2017, 10:56, переглядів: 13

0

Учнями 8 класу  Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв)  ІІ ступеня було проведено до Міжнародного дня Миру концертно-розважальну програму: «Моя країна – мирна Україна!».

Категорія: Гімназійне життя

 

Міжнародний день миру в 10-Б класі

Автор: dend від 22-09-2017, 14:15, переглядів: 22

0

Мир – головна цінність для будь-якої людини. 19 вересня з гімназистами 10-Б класу була проведена бесіда на тему: «Міжнародний день миру», який щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.

Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру у всьому світі – основні принципи якими керувалося ООН, заснувавши це свято.

Категорія: Гімназійне життя

 

Міжнародний день миру

Автор: dend від 22-09-2017, 14:06, переглядів: 15

0

У 11-Г класі було проведено захід на тему: «Міжнародний день миру». Учні прослухали розповідь про дівчинку Садако, яка робила паперових журавликів, бо вірила, що отримає подарунок від долі – довге життя. Також переглянули відео-презентацію про цю дівчинку

Сьогодні, 21 вересня, відзначають міжнародний День миру. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього.

Категорія: Гімназійне життя

 

Вікторина «Ерудит»

Автор: feanen від 22-09-2017, 12:58, переглядів: 11

0

21 вересня у п‘ятому класі Балинська Анна та Свінцицький Власій підготували та провели вікторину «Ерудит». Цікаві питання з історії, географії та природознавства розширили кругозір учнів, збагатили їх лексичний запас слів цікавими фразеологізмами. Були розроблені правила гри, які навчили учнів працювати в команді, поважати суперника, отримувати чесну перемогу. В фіналі однокласники подякували організаторам гри та виявили бажання продовжувати подібні форми роботи.

Категорія: Гімназійне життя

 

Година спілкування «Вуличками Єлисаветграда»

Автор: feanen від 22-09-2017, 09:59, переглядів: 11

0

19 вересня учні 7 класу відвідали обласну бібліотеку для юнацтва, де з ними провели годину спілкування «Вуличками Єлисаветграда».


Категорія: Гімназійне життя

 

Мистецтво надихає

Автор: anna_garifylina від 21-09-2017, 21:02, переглядів: 6

0

Учні 7 класу з метою ознайомлення з творчістю художниці Н.Ткаченко відвідали відкриття виставки дитячих портретів  «Дитяча посмішка – найцінніший скарб!», що проходить у Центральній міській бібліотеці імені О.Пушкіна. Художниця працює в різних жанрах портрету, натюрморту, пейзажу, жанрових  композиціях. 2 роки підряд приймала участь у виставках художників в галереї "Єлисаветград". Роботи Наталії Ткаченко знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Татарстану, Вірменії, Туреччини, Англії, Італії.

Категорія: ---

 

11 клас про екологічне маркування товарів

Автор: anna_garifylina від 20-09-2017, 20:28, переглядів: 5

0

    20 вересня в 11 класі проведено виховну годину  на тему «Про екологічне маркування безпечних для споживання товарів». Вихователь повідомила про те, що  разом із продуктами харчування до нашого організму можуть потрапити  речовини, що призведуть до отруєння. Отруєння можуть викликати зіпсовані продукти, отруйні рослини, гриби, хімічні речовини. Ознаки неякісного стану продуктів харчування — це неприємний запах, нетоварний вигляд, порушена упа­ковка, прострочений термін зберігання. Гімназисти під час перегляду відео  вчилися  розпізнавати якість продуктів харчування за їх певними ознаками: знаки відповідності, екологічне маркування.

   Одним із факторів, який дозволяє людині бути здоровою, є якість продуктів, які ми вживаємо. Людина має знати, що продукти харчування, які вона вживає, для неї безпечні.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Нові читачі бібліотеки

Автор: anna_garifylina від 19-09-2017, 21:18, переглядів: 8

0

18 вересня 2017 року до Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського завітали на екскурсію учні 10-а класу. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей розповіли про Дмитра Івановича Чижевського, вченого, філософа, літературознавця, ім'я, якого носить бібліотека, познайомили з правилами її користування, новими книгами та журналами.

Працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів говорили з дітьми про роботу в Інтернет-центрі, про безпеку користування Інтернетом тощо. А потім учні взяли участь у інтелектуальному змаганні. Залюбки відповідали на питання вікторини, складали словесні сходинки, слухали музичні композиції та називали українських поетів, чиї вірші покладені на музику. В кінці заходу діти записались до бібліотеки та взяли книги, які їм сподобались.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Наш друг - дорожній рух!

Автор: anna_garifylina від 18-09-2017, 19:23, переглядів: 17

0

До Всеукраїнського тижня з правил дорожнього руху 1вересня в 10-А класі був проведений тематичний діалог на тему: «Наш друг – дорожній рух».

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах. 

Для кращого запам’ятовування правил учні підготували презентації. Гімназисти поглибили свої знання про правила дорожнього руху, повторили  правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Подорож у країну дорожніх знаків

Автор: feanen від 18-09-2017, 15:51, переглядів: 24

0

14 вересня у 7 класі було проведено годину спілкування «Подорож у країну дорожніх знаків». Учениці 7 класі Осадчук Софія і Осадчук Анастасія підготували інформацію про правила руху пішоходів по вулиці. Також семикласники проглянули короткометражний фільм «Павук», у якому розповідається про маленького іграшкового павучка, що ледве не став причиною трагедії на дорозі.

Гімназисти прийняли до уваги інформацію, яка була надана.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Ми за безпеку руху!»

Автор: feanen від 18-09-2017, 12:08, переглядів: 67

0

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Ми за безпеку руху!» було проведено у Кіровоградському облкомплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) ІІ ступеня з  11 по 16 вересня 2017 року, учні 5-9 класів  взяли активну участь у проведенні різноманітних виховних заходах.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Година спілкування в 10-А

Автор: anna_garifylina від 16-09-2017, 21:10, переглядів: 5

0

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в10-а класі було проведено годину спілкування «У дорожніх правил канікул немає».

         Учні підготували повідомлення про правила дорожнього рухупереглянули тематичну презентацію та відеоролик «Правила дорожнього руху для дітей», обговорили різні ситуаціїякі трапляються на дорогах.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Бесіда-тренінг на тему: «Безпека на дорозі залежить від нас!»

Автор: dend від 16-09-2017, 11:10, переглядів: 29

0

14 вересня в 10-А класі було проведено бесіду-тренінг на тему: «Безпека на дорозі залежить від нас!»

Учні проговорили, що дороги і правила пересування не завжди були такими, як сьогодні. З кожним роком візочків, колясок, екіпажів ставало все більше, а їхали вони швидко і як кому заманеться, тому часто почали наїжджати одне на одного і на пішоходів, котрі також рухалися тією самою дорогою. Ніхто нікому не хотів поступатися, а тому часто хтось гинув під копитами коней і під колесами. А коли винайшли автомобіль, то таких прикрих пригод, які закінчувалися каліцтвом або й смертю, ставало все більше.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Тренінг «Мій друг-дорожній рух»

Автор: dend від 16-09-2017, 11:08, переглядів: 39

0

Учні 11-Г класу провели тренінг  «Мій друг-дорожній рух». Повторили правила дорожнього руху, переходу вулиці, типи перехресть, дорожні знаки, сигнали регулювальника тобто все те, що сприяє безпечному руху пішоходів. На тренінгу також були змодельовані дорожні ситуації, які можуть статися з пішоходом. Вирішення їх допоможе набути впевненості на дорозі. Також грали в гру «Крокодил», у якій показували дорожні правила та знаки. Учні весело та з користю провели свій вільний час, дізнались багато нового та закріпили те, що знали.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 
Назад Вперед