3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Фотофлешмоб «Хай буде мир на всій Землі»

Автор: mirosha від Вчора, 20:38, переглядів: 4

0 Шестикласники провели фотофлешмоб, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається щороку 21 вересня. Для дітей мир - це доброта, дружба, взаєморозуміння, милосердя. Готуючись до сьогоднішнього заходу, ліцеїсти виготовили паперових голубів, на крилах яких написали побажання і подарували їх дітям і вчителям. Так шестикласники хотіли продемонструвати, що мир – це дружба між усіма – і дорослими і дітьми, це повага один до одного, довіра, це любов. І коли всі обміняються цими голубами, миру стане більше! Принаймні учням шостого класу хочеться у це вірити.

Категорія: Гімназійне життя

 

Привітання з Всесвітнім Днем миру від 11-В класу

Автор: anna_garifylina від Вчора, 14:14, переглядів: 3

0
У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…
Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).
Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.
В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.
Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,не зводячи їх до боротьби за виживання!Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!    
 Вихователь Лановенко В.Р. разом з 11-В класом.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Знання на дорозі - безпечне щодення

Автор: anna_garifylina від 20-09-2021, 22:59, переглядів: 6

0 До Тижня знань Правил дорожнього руху в 11-А класі пройшов урок безпеки "Знання на дорозі - безпечне щодення". Цікаві історичні факти з історії Правил дорожнього руху, сучасна інформація про статистику дорожньо-транспортних пригод в Україні були відображені в презентації, яку підготували учениці  Бикова О. та Воробйова М. Учні виконували різноманітні завдання, вправи з метою повторення та поглиблення знань з Правил дорожнього руху.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Інформаційна хвилинка на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!»

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:56, переглядів: 6

0

17 вересня була проведена інформаційна хвилинка на  тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» Метою заходу було - розширити знання учнів про дорогу, дорожню розмітку та пішохідний перехід. Під час інформаційної хвилини учні відповідали на питання «Які вони знають правила дорожнього руху?, та здобували нові знання.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Мандруючи залами художньої галереї «Єлисаветград»

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:11, переглядів: 8

0

16 вересня 5 клас відвідав художню галерею «Єлисаветград». Мандруючи залами учні з цікавістю слухали екскурсовода про історію створення музею, про старі, постійні виставки, та нові. Галерея містить в собі дуже багато унікальних предметів. Увазі ліцеїстам били представлені чудові роботи талановитих дітей, виставка картин відомого київського художника Андрія Кулагіна «Живопис та живописець», унікальні експозиції грошових знаків з різних країн світу, поштових конвертів з автографами відомих людей.


Категорія: ---

 

Безпечний рух з дому до школи, та у зворотньому напрямку

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:10, переглядів: 11

0

Під час Тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» учні 5-го класу провели годину безпечної подорожі вулицями міста «Безпечний рух з дому до школи, та у зворотньому напрямку»

Під час заходу п’ятикласники згадали правила і обов’язки пішоходів дорожнього руху, розповідали про дорожні знаки по дорозі зі школи до дому,  про правила поведінки у громадському транспорті, обговорювали небезпечні ситуації на дорогах.


Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Гра-вікторина з учнями дев'ятого класу

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:07, переглядів: 4

0

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо. Знаємо. Виконуємо!», з метою поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху для велосипедистів, в дев'ятому класі пройшла гра-вікторина. Під час вікторини учні відповідали на питання з історії виникнення, правила з безпеки руху та користь від їзди на велосипеді.


Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Гра-вікторина «Життя – це наш безцінний скарб»

Автор: feanen від 20-09-2021, 14:00, переглядів: 4

0

16 вересня, в рамках тижня безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!», в 8 класі була проведена гра-вікторина «Життя – це наш безцінний скарб», головною метою якого було систематизувати та повторити матеріал з теми Правила дорожнього руху.


Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Вікторина « Як добре ми знаємо правила дорожнього руху?»

Автор: dend від 20-09-2021, 11:26, переглядів: 5

0

15.09.21. в рамках тижня знань з безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» у 11-В класі була проведена   вікторина « Як добре ми знаємо правила дорожнього руху?». Метою вікторини було – розширювати знання учнів про дорогу, як проїжджу частину, про дорожню розмітку та пішохідний перехід; сприяти розвитку та формуванню практичних навичок правильного переходу дороги, дотримання правил дорожнього руху; виховувати здоров’язберігаючі компетентності в учнів, почуття відповідальності за власне здоров’я.

Категорія: Гімназійне життя

 

Перлини Кіровоградщини

Автор: dend від 20-09-2021, 11:23, переглядів: 6

0 Кожен куточок планети має свою унікальну перлину природи. Наш рідний край, Кіровоградщина, також має безліч цікавих місць, які не всім вдається побачити.
З такими перлинами природи  ознайомились учні 10-Г класу, переглянувши фотопрезентацію. Діти розповідали про  неповторні куточки краси в своїх населених  пунктах, де проживають, ділились враженнями від побаченого.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Вивчаємо, знаємо виконуємо!»

Автор: dend від 20-09-2021, 10:27, переглядів: 6

0

На цьому тижні у нашому ліцеї проходить тиждень безпеки життєдіяльності: «Вивчаємо, знаємо виконуємо!». У рамках цього тижня у 11-Б класі відбувся круглий стіл з елементами бесіди: «Головні види дорожньо-транспортних пригод та їх попередження».

Не зважаючи на те, що ми з вами знаємо ці правила, на дорогах України щодня гинуть і травмуються українці. Тому, щоб зберегти наше життя і здоров’я, учні ще раз пригадали і повторили ці правила, розширили та закріпили знання про причини небезпечних ситуацій на дорогах. Справжньою катастрофою на сьогодні є користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами з навушниками  при переході доріг та поблизу залізничного полотна, тому пригадали і правила безпечної поведінки на залізниці. Ми закликаємо дбайливо ставитися до власного здоров’я та життя і завжди дотримуватись правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах. 

Категорія: Гімназійне життя

 

Учні 10-Б класу відвідали Меморіальний музей М. Л. Кропивницького

Автор: dend від 20-09-2021, 10:21, переглядів: 6

0

17 вересня учні 10-Б класу відвідали Меморіальний музей М. Л. Кропивницького, де ознайомилися з біографією актора, побутом його будинку, в якому він проживав і займався своєю творчістю. Учням сподобалися афіши про вистави корифеїв.

Вразила виставка вишитих картин від руки самої доньки актора.


Категорія: Гімназійне життя

 

Урок пам’яті на тему «Вшанування жертв Бабиного Яру»

Автор: dend від 20-09-2021, 10:16, переглядів: 6

0

З метою виховання в учнів патріотичного ставлення до минулого своєї держави та свого народу в 10-В класі проведено урок пам’яті «Вшанування жертв Бабиного Яру».

Учні розповіли, що на тлі жахливих подій Другої Світової війни світяться спогади про тих, хто під страхом смерті допомагали євреям та ромам рятуватися від смерті.

Учні класу вшанували пам'ять жертв Голокосту, згадували своїх предків, родичів, які загинули.

Під кінець заходу учні зробили висновки, що збереження злагоди, міжнародного миру, утвердження гуманістичних цінностей будуть найкращою пам’ятю невинно загиблим.

Категорія: Гімназійне життя

 

Інформаційна година « Алла Горська – душа українського шістдесятництва»

Автор: dend від 20-09-2021, 10:10, переглядів: 5

0

18 вересня учні 11-Г класу провили інформаційну годину « Алла Горська -душа українського шістдесятництва ».

«Неофіта» – бо Алла Горська не належала з народження до української культури в широкому розумінні цього слова, не знала української мови, але стала однією з тих, кого за вільнодумство і «українськість» карали. Українську мову Алла Горська вивчила у спілкуванні зі своїми друзями по КТМ, читаючи їхні поезії – вірші Миколи Вінграновського, Івана Драча, Василя Симоненка, писала диктанти, які друзі їй надиктовували і перевіряли. Алла Горська не лише зробила різкий і безкомпромісний поворот із російського художнього горизонту, а перетворила свою ідентичність на українську за допомогою творчості.

Учні переглянули пізнавальне відео про творчість художниці та прочитали багато цікавих про факти про її життя.

Категорія: Гімназійне життя

 

«Як спілкуватись в суспільстві?»

Автор: dend від 20-09-2021, 10:09, переглядів: 4

0

16 вересня в 11-Г класі була проведений диспут на тему, як правильно спілкуватись в суспільстві , щоб бути її невід`ємною частиною.       

Диспут - різновид дискусії, публічне обговорення тієї чи іншої важливої для присутніх проблеми, яке, як правило, завчасно готується і пов'язане з реальним життям, власним досвідом учасників. Але навіть щоб правильно спілкуватись існують безліч правил. Класна година почалась з того, що учні разом з вихователем обговорювали якою повинна бути, людина щоб з нею було приємно спілкуватись. Потім діти переглянули відео «Як не бути залежним від думки оточуючих».

Категорія: Гімназійне життя

 
Назад Вперед