Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Ліцейне життя » Година спілкування з елементами тренінгу «Безпека дітей під час війни»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування з елементами тренінгу «Безпека дітей під час війни»

Автор: feanen від 11-04-2024, 16:19, переглядів: 217

0

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Дарма не бійся, але стережися!» в 11-Г класі була проведена година спілкування з елементами тренінгу «Безпека дітей під час війни»

Сьогоднішні події в Україні не залишають  байдужими нікого з нас …

Нині воєнні ризики є частиною життя українців, тому дуже важливо слідувати правилам обережності, пильнувати за своїм здоров’ям і знати надважливі правила, які можуть врятувати життя.

Саме тому,  необхідно озброїтися знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Під час заходу учні обговорили основні правила та створили план «Що ми будемо робити, якщо...» , що стосується найбільш актуальних ризиків сьогодення, з якими вони можуть зустрітись.  Також провели тренінг   та обговорили інструменти для розвитку психологічної стійкості, знайомилися й опановували ефективні практики, які сприятимуть контролю над емоціями і стресом та допоможуть дбати про свій внутрішній стан. Навчання провела  Зеленська Софія – переможниця конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН її тема  «Психологічна допомога підліткам із посттравматичним стресовим розладом засобами нейрографіки в умовах війни».

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.