3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування "Добротою себе перевір"

Автор: anna_garifylina від 23-09-2017, 21:44, переглядів: 17

0

З метою допомогти учням зрозуміти, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти,  налаштувати учнів лише на добрі вчинки, сіючи добро в людині вихователем групи продовженого дня 8 класу була проведена година спілкування "Добротою себе перевір".

Учні говорили про добро у ставленні до інших. Вчити добру - це перш за все формувати в підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність,  почуття милосердя. Учні характеризували риси, якими повинна бути наділена людина, щоб про неї говорили лише добре.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Мистецтво надихає

Автор: anna_garifylina від 21-09-2017, 21:02, переглядів: 10

0

Учні 7 класу з метою ознайомлення з творчістю художниці Н.Ткаченко відвідали відкриття виставки дитячих портретів  «Дитяча посмішка – найцінніший скарб!», що проходить у Центральній міській бібліотеці імені О.Пушкіна. Художниця працює в різних жанрах портрету, натюрморту, пейзажу, жанрових  композиціях. Два роки підряд приймала участь у виставках художників в галереї "Єлисаветград". Роботи Наталії Ткаченко знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Татарстану, Вірменії, Туреччини, Англії, Італії.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

11 клас про екологічне маркування товарів

Автор: anna_garifylina від 20-09-2017, 20:28, переглядів: 12

0

    20 вересня в 11 класі проведено виховну годину  на тему «Про екологічне маркування безпечних для споживання товарів». Вихователь повідомила про те, що  разом із продуктами харчування до нашого організму можуть потрапити  речовини, що призведуть до отруєння. Отруєння можуть викликати зіпсовані продукти, отруйні рослини, гриби, хімічні речовини. Ознаки неякісного стану продуктів харчування — це неприємний запах, нетоварний вигляд, порушена упа­ковка, прострочений термін зберігання. Гімназисти під час перегляду відео  вчилися  розпізнавати якість продуктів харчування за їх певними ознаками: знаки відповідності, екологічне маркування.

   Одним із факторів, який дозволяє людині бути здоровою, є якість продуктів, які ми вживаємо. Людина має знати, що продукти харчування, які вона вживає, для неї безпечні.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Нові читачі бібліотеки

Автор: anna_garifylina від 19-09-2017, 21:18, переглядів: 9

0

18 вересня 2017 року до Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського завітали на екскурсію учні 10-а класу. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей розповіли про Дмитра Івановича Чижевського, вченого, філософа, літературознавця, ім'я, якого носить бібліотека, познайомили з правилами її користування, новими книгами та журналами.

Працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів говорили з дітьми про роботу в Інтернет-центрі, про безпеку користування Інтернетом тощо. А потім учні взяли участь у інтелектуальному змаганні. Залюбки відповідали на питання вікторини, складали словесні сходинки, слухали музичні композиції та називали українських поетів, чиї вірші покладені на музику. В кінці заходу діти записались до бібліотеки та взяли книги, які їм сподобались.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Наш друг - дорожній рух!

Автор: anna_garifylina від 18-09-2017, 19:23, переглядів: 18

0

До Всеукраїнського тижня з правил дорожнього руху 1вересня в 10-А класі був проведений тематичний діалог на тему: «Наш друг – дорожній рух».

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах. 

Для кращого запам’ятовування правил учні підготували презентації. Гімназисти поглибили свої знання про правила дорожнього руху, повторили  правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування в 10-А

Автор: anna_garifylina від 16-09-2017, 21:10, переглядів: 6

0

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в10-а класі було проведено годину спілкування «У дорожніх правил канікул немає».

         Учні підготували повідомлення про правила дорожнього рухупереглянули тематичну презентацію та відеоролик «Правила дорожнього руху для дітей», обговорили різні ситуаціїякі трапляються на дорогах.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Знай правила дорожнього руху

Автор: anna_garifylina від 15-09-2017, 20:40, переглядів: 4

0

13 вересня у 10-Б класі було проведено виховну годину «Знай правила дорожнього руху».  Учні повторили знання з теми, ознайомилися зі статистикою по ДТП в Україні та світі, сформулювали пам’ятку з безпеки дорожнього руху. Також була проведена коротка вікторина на знання правил дорожнього руху. На завершення виховного заходу було переглянуто декілька коротких відеороликів, які яскраво показали, що може спричинити порушення правил дорожнього руху.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Олімпійські ігри: від минулого до сучасного

Автор: anna_garifylina від 11-09-2017, 22:11, переглядів: 38

0
З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я з 04 вересня по 09 вересня в гімназії пройшов Олімпійський тиждень, який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх і міжнародних аренах у минулому та вихованню підростаючої олімпійської молоді на майбутнє. Гімназисти отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Про нас на телебаченні

Автор: anna_garifylina від 6-09-2017, 18:00, переглядів: 42

0 Вже не перший раз, коли наш заклад стає відомим завдяки участі гімназистів у Малій академії наук України. Цього разу нас прославив Самсонов Артем, який разом із вчителем фізики Олександром Мірошниченком працював над розробкою нового винаходу.
Сюжет із випуску новин телеканалу "Інтер"

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День Знань 2017

Автор: anna_garifylina від 2-09-2017, 18:39, переглядів: 143

0

Ось і  закінчилось літо. Розпочато новий 2017-2018 навчальний рік. Традиційно 1 вересня відбулася святкова лінійка, присвячена Дню Знань. Вже  котрий рік поспіль розпочинає лінійку заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В.Васіч. Своєю промовою вона надихає учнів та вчителів на плідну працю, батькам висловлює подяку за допомогу у вихованні гімназистів. Як завжди, на лінійці лунали Гімн України та гімн гімназії.  Особлива увага була приділена учням, що вперше переступили поріг нашого навчального закладу, і майбутнім випускникам. Гімназистам, що закінчили на відмінно минулий рік, було вручено похвальні листи. Бажаємо всім у цьому навчальному році натхнення, успіхів і високих досягнень!


Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День сміху та день танцю

Автор: anna_garifylina від 10-06-2017, 10:54, переглядів: 111

0 08.06. Згідно плану було проведено День сміху. Кожна виховна група підготувала цікаві сценки на тему "Шкільне життя". Особливо сподобався виступ учнів 7 класу Коржа О. та Альшанова С.
За традицією один день в таборі присвячений танцям. Цього року цей день припав на 9 червня. Кожна виховна група підготувала інформацію про танцювальне мистецтво країни, яку представляли.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

"Є така професія - захищати Батьківщину"

Автор: anna_garifylina від 10-06-2017, 10:40, переглядів: 80

0 6-7 червня були присвячені військовій тематиці. Темами цих днів були: "Є така професія - захищати Батьківщину" та "Військова пісня".
У всіх виховних групах були проведені екскурсії до місцевої військової частини.
Згідно теми дня були проведенні виховні години у групах. На завершення відбувся огляд презентацій військових пісень.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День спорту

Автор: anna_garifylina від 10-06-2017, 10:33, переглядів: 111

0 02.06.  День Спорту. У групах були проведенні виховні години:
5-6 класи - "Спорт у моєму житті";
7 клас - "Бути здоровим - престижно!";
8 клас - "Спорт в житті кожної людини";
10 клас - "Спорт - здоров'я, спорт - сила".
Завершився день змаганням "Веселі старти".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

майстер- клас з петриківського розпису в 6 класі

Автор: anna_garifylina від 9-06-2017, 11:24, переглядів: 57

0 Вишуканий та неповторний, петриківський розпис — чудовий привід для гордості українців. Ще б пак, адже в основі його барвистих візерунків лежить безмежна любов до рідного краю. Магія петриківського розпису полонила серця мільйонів шанувальників прекрасного та на увесь світ прославила талановитих народних майстрів родом з України...Розмаїття квітів, листочків, ягід петриківського розпису захоплює, спонукає роздивлятися шедеври народного малярства годинами. Не дивно, що в 2013 році унікальне мистецтво внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
8 червня до учнів 6го класу завітала відома олександрійська майстриня з петриківського розпису Анна Душина, яка показала частину своїх робіт і провела майстер-клас з малювання квітки (основний елемент петриківського розпису).

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Молодь – територія інтересів

Автор: anna_garifylina від 8-06-2017, 11:22, переглядів: 102

0

Молодь України – майбутнє нової незалежної держави. Що ж формує смак, поведінку та внутрішній світ наших гімназистів? Яким захопленням надають перевагу сучасні молоді люди? Цьому питанню був  присвячений виховний захід для  учнів 10 класу «Молодь – територія інтересів», що проводився 7 червня 2017 року біля районної бібліотеки 

ім. П. Чижевського. 

Детальніше далі

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія / Літня мовна школа м.Олександрія

 
Назад Вперед