3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перше місце в "Інсайтах"

Автор: anna_garifylina від 16-12-2020, 21:55, переглядів: 96

0 Цього року Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації започаткувало проведення щорічного обласного конкурсу наукових проєктів "Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини". Такий конкурс проводиться з метою стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток обдарованих учнів, залучення їх до науково-дослідницької діяльності. Як завжди, наші учні беруть активну участь в таких конкурсах разом зі своїм наставником вчителем фізики Мірошниченком Олександром Івановичем. Радіємо, що учень 11-Б класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату м.Олександрія Перевізняк Ростислав зайняв 1 місце у секції "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Розмови про насильство у 10-Б класі

Автор: anna_garifylina від 16-12-2020, 21:31, переглядів: 29

0 Безпека - базова потреба людини. Проте багато людей перебувають в небезпеці навіть вдома. Кожного року більше 1000000 людей в Україні страждає від різних форм насильства саме у своїх родинах. А до спецслужб звертається лише 10% жертв. Саме 10 грудня в 10-Б класі проведено виховну годину, яка присвячена актуальній проблемі сьогодення. Допомогли в підготовці до даного заходу учениці Онуфрієнко Анастасія та Лю Діана. Вони висвітлили форми, причини та наслідки насилля в родині, а також надали практичні поради, як виявити жертву насилля за певними ознаками та ознайомили учнів з тим, як допомогти людині, яка опинилася у важкій життєвій ситуації.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування "Стоп булінг!"

Автор: anna_garifylina від 14-12-2020, 22:31, переглядів: 26

0 8 грудня в виховній групі 10-Б класу на годині спілкування учні обговорювали питання, пов'язані з захистом прав людини, відповідальністю в разі їх порушення. Особливу увагу діти звернули на таке явище, як булінг, адже цькування людей в будь якій формі суперечить її праву на недоторканність. Висловлювали свої думки щодо того, як зупинити булінг. Увагу учнів було звернуто на існування в нашій країні дитячої гарячої лінії, куди за допомогою може звернутися дитина.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування у 10-Б класі

Автор: anna_garifylina від 13-12-2020, 21:56, переглядів: 27

0 3 грудня в 10-Б класі проведено годину спілкування, присвячену Міжнародному дню інвалідів. Щороку цього дня весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами. Метою даного заходу є привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів- справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди-це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Новорічний конкурс у гуртожитку

Автор: anna_garifylina від 9-12-2020, 23:37, переглядів: 81

0 Восьмого грудня в гуртожитку Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату (м.Олександрія) пройшов новорічний конкурс "Створи новорічну казку у кімнаті".Майже всі вихованці брали участь і представили багато композицій, в яких було відображено оригінальні задумки, фантазію, старанність, винахідливість та креативність. Все це створювало святковий настрій. Дуже приємно,що діти мали можливість зайнятись цікавою справою, спільно попрацювати. Всі кімнати були гарними, та все ж найкращими виявилися: 5/1, 5/2, 5/3, 5/6, 5/13, 5/15, 4/5, 2/10, 2/12, 3/2, 3/3, 3/6, 3/10, 3/11, 3/15, 4/6.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування у 10-А класі

Автор: anna_garifylina від 9-12-2020, 23:31, переглядів: 31

0 Година спілкування на тему " Стоп булінг!" пройшла в 10-А класі під гаслом "Ні - агресії!" Учні були ознайомлені з видами булінгу, його ознаками та складовими. Ісаєва А. та Таровик В. підготували життєві ситуації про різні види булінгу. Учні приймали активну участь в обговоренні ситуацій. Змістовні відео допомогли учням створити "Скриньку безпеки", в якій були розроблені рекомендації, що до того, як себе захистити від булінгу та, як поводити себе у випадку агресії.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Знати сьогодні, щоб жити завтра

Автор: anna_garifylina від 9-12-2020, 22:36, переглядів: 35

0  Щорічно 1 грудня увесь світ відзначає день боротьби зі СНІДом.В Центральноукраїнському науковому ліцеї–інтернаті м.Олександрія одинадцятикласники  підготували та провели  виховну годину, присвячену цій болючій темі. Говорили про те, що важливо знати, щоб уберегти себе, своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції. Ліцеїсти  нагадали  присутнім про  проблеми епідемії, дискримінації інфікованих людей та толерантного ставлення до них. Дементій Світлана, Остапченко Марія, Федотова Юлія, Ярмолаєва Наталія декламували вірші, присвячені темі боротьби зі СНІДом. Були продемонстровані відеоматеріали, виконані тренінгові вправи, проведено анкетування «Що я знаю про СНІД?». Підсумки підвела заступник директора з виховної роботи Снігур С.В., яка подякувала організаторам та виступаючим за цікавий та змістовний матеріал та закликала учнів бути обережними, бо небезпека може бути скрізь.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Участь учнів 10-В класу в конкурсі "Захисники України"

Автор: anna_garifylina від 1-11-2020, 22:34, переглядів: 96

0 13 жовтня на виховній годині "Козацькими стежками" до Дня захисника України учні 10-В класу прийняли участь у всеукраїнському конкурсі "Захисники України" від освітнього проекту "На урок". Цей конкурс дав можливість учням перевірити свої знання та допоміг дізнатися цікаві факти про наше спільне минуле, про мужніх воїнів нашої країни, які жили у всі віки і боронили нашу землю. За участь у конкурсі всі ліцеїсти  були нагороджені "Свідоцтвами учасника", а переможці -  дипломами, зокрема, Крижанівська Є. - "Диплом ІІ ступеня", Благоренко К. отримала "Диплом ІІІ ступеня".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
 
 

День Вчителя 2020 (Фотозвіт)

Автор: anna_garifylina від 8-10-2020, 23:43, переглядів: 162

0 День вчителя - це довгоочікуване свято і для учнів, і для вчителів. Цього року учні ліцею-інтернату м.Олександрії проявили креативність і на засіданні учнівського парламенту запропонували новий формат проведення цього дня.Тож, відповідно складеного плану, зранку кожного вчителя чекало "Сонце-коло пошани", їх зустрічали з квітами, вручали перелік заходів на день. На першому уроці у кожному класі учні вітали вчителів піснею. На перервах між уроками вчителі насолоджувались відео-привітаннями від кожного класу, а також живими фотографіями, розміщеними на стенді в актовій залі.
Протягом дня учень 10-В класу  Андрій Горбенко був "магом Гаррі Поттером", який дізнавався мрії вчителів і здійснював їх в цей же день.
Цікавою також була акція "Родинне учительське дерево", під час якої вчителі та учні на різнобарвних листочках записували своїх родичів-вчителів. Отрималось гарне осіннє дерево!
Після уроків на педагогів чекав ще один сюрприз - смачний торт від ліцеїстів!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Стилі одягу

Автор: anna_garifylina від 29-09-2020, 22:01, переглядів: 139

0 Питання про шкільну форму обговорюють щороку з початком занять. Форма одягу - найкраща характеристика людини, яка відображає смаки і звички особистості. До вимог моди належить ставитися творчо, виходячи зі своїх принципів та ідеалів, а також із того, що личить до фігури та обличчя. Цікаво про стилі в одязі розповіли учениці 10-А класу Водяна Є. Та Воробйова М. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Історичний екскурс "Історія і трагедія Бабиного Яру" у 10-А класі

Автор: anna_garifylina від 29-09-2020, 00:34, переглядів: 79

0 До Дня пам'яті жертв Бабиного Яру в 10-А класі був проведений історичний екскурс "Історія і трагедія Бабиного Яру". Левицька Анастасія та Іванов Ілля підготували історичну справку у вигляді презентації про історію подій у Бабиному Яру. Учні переглянули відеоматеріали про Голокост в Україні та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День партизанської слави

Автор: anna_garifylina від 27-09-2020, 23:37, переглядів: 114

0 22 вересня в нашій країні відзначається День партизанської слави. В 10- Б класі була проведена година пам'яті, присвячена цій події. Шумаріна Тетяна підготувала інформацію про керівника партизанського руху в нашому краї Іллю Даниловича Діброву. Адже заклад, в якому навчаються ліцеїсти, розташований на вулиці, названої на честь відважного партизана. Продовженням виховної години було відвідування братської могили. Учні вшанували пам'ять тих, хто в суворий воєнний час боровся з ворогом, не шкодуючи крові і самого життя.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Засідання МО вихователів

Автор: anna_garifylina від 22-09-2020, 23:41, переглядів: 58

0 16 вересня відбулося перше засідання МО вихователів.Тематикою засідання було:
1. Аналіз виховної роботи за 2019-2020н.р. Здобутки та недоліки.
2. Визначення основних напрямків методичної проблеми МО вихователів. Затвердження плану роботи на 2020-2021н.р.
3. Про організацію роботи з батьками протягом навчального року.
4. Особливості виховної діяльності вихователів на 2020-2021 н.р. Тижні знань БЖ.

Категорія: Методична робота / Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед