3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відкритий урок з української літератури

Автор: anna_garifylina від Сьогодні, 16:13, переглядів: 3

0 23 листопада відбувся відкритий урок з української літератури у 6 класі (вчитель Пащенко В.В.). Вчитель запропонувала учням різноманітні завдання на опрацювання твору Володимира Винниченка "Федько-халамидник": гімназисти створили кімнату-музей речей головного героя, проаналізували кольори та звуки, що використав автор у творі. Швидкий темп уроку, оригінальність завдань не дали дітям сумувати, вони були активні та зосереджені.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Урок милосердя у 6 класі

Автор: anna_garifylina від Сьогодні, 15:53, переглядів: 1

0

Наповніть серце добротою,

Любов’ю, радістю, теплом.

А душу щедрістю святою,

І йдіть у білий світ з добром!

23  листопада у 6 класі був проведений урок милосердя на тему «Дорогою добра». На уроці гімназисти вчилися визначати й окреслювати суть категорій добра і зла. Завданням уроку було формувати чуйність, доброзичливість, засуджувати почуття заздрості й злості. Виховувати бажання зростати добрими, справедливими, чуйним. На уроці були використані різні форми роботи. Матеріал був підібраний відповідно віковій категорії. Дітей дуже вразив відеоролик з підбіркою добрих справ , які зробили діти такого ж віку. Гімназисти ще раз задумались над такими словами, як «милосердя», «добро», «чуйність», «взаємодопомога», адже саме ці важливі якості будь-якої людини є  гідною дорогою в справжнє життя.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година пам'яті у 9 класі

Автор: anna_garifylina від 22-11-2017, 20:56, переглядів: 13

0 До Дня Гідності та Свободи в 9 класі пройшла година пам'яті "На колінах про щастя мріяти дарма...". Учні переглянули фільми про події Революції Гідності, вшанували загиблих хвилиною мовчання, взяли участь у практичному тренінгу "Україна- мій дім".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Відзначаємо День Гідності та Свободи

Автор: anna_garifylina від 22-11-2017, 00:12, переглядів: 16

0 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Ця подія не оминула і нашу гімназію. Цього дня в нашому закладі була проведена тематична лінійка, в ході якої учні пригадали, що чотири роки тому розпочалася Революція Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням країни. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Всесвітній день дитини

Автор: anna_garifylina від 21-11-2017, 23:52, переглядів: 13

0

20 листопада в гімназії було проведено тематичну лінійку присвячену Всесвітньому дню дитини. Україна однією з перших держав підписала і ратифікувала Конвенцію про права дитини в 1990 році. Як найвразливіша частина суспільства, діти потребують особливого захисту й піклування. Увагу учнів було звернуто на те, що в Україні відкрито дитячу «гарячу лінію», куди анонімно може звернутися кожна дитина.

Професійні психологи, юристи, соціальні педагоги готові надати допомогу будь-якій дитині, у якої виникають проблеми. Учні отримали інформацію про режим роботи «гарячої лінії».

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Про результати учнівської олімпіади

Автор: anna_garifylina від 20-11-2017, 18:37, переглядів: 32

0 18-19 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та історії, в якому взяли участь учні нашої гімназії. Призові місця на даному етапі вибороли:        
- з математики:
Гончаренко Максим (10-Б клас) - ІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Груша Єлизавета   (7 клас)     - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Нежейко Дарія    (9 клас)       - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
Бурлак Артем      (11 клас)     - ІІІ місце (вчитель Мірошниченко Т.Л.)
-  з історії : Папіжук Анастасія (8 клас)  - ІІІ місце (вчитель Манухіна І.А.)
               Кіктєва Каріна   (9 клас)    - ІІІ місце (вчитель Манухіна І.А.) 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування у 10-Б «Толерантність в нашому суспільстві»

Автор: anna_garifylina від 18-11-2017, 22:15, переглядів: 23

0

«Ваші ідеї мені глибоко осоружні, але я віддам життя за ваше право їх виголошувати.» Цю знамениту фразу вже у ХVІІІ ст. сказав французький філософ-просвітитель Вольтер. Нині в безмежному морі різноманітних культур, думок, ідей, що належать людям різних країн, толерантність є головним чинником стабільності й мирного розвитку суспільства.

Що таке толерантний підхід? Якою має бути толерантна людина? Про це говорили учні 10-Б класу на годині спілкування «Толерантність в нашому суспільстві». Вихованці ознайомилися з «Декларацією принципів толерантності», аналізували життєві ситуації, вчилися цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Освіта - шлях до майбутньої професії

Автор: anna_garifylina від 18-11-2017, 21:55, переглядів: 11

0

На минулому тижні  вихователь  Аленькова Г.М. провела для учнів 7-8 класів виховну годину «Освіта – шлях  до майбутньої професії» з метою донести до кожного учня, що освіта є першою і основною ланкою для отримання професії. Навчання – це основа у досягненні поставленої мети. Першочергове  завдання учнів групи - міцні шкільні знання. Як писав В.О.Сухомлинський «Завданням школи і батьків є дати кожній дитині щастя». Школа в усі часи була Храмом Наук, де сіялось і сіється розумне, добре, вічне.

Гімназисти впевнені, що знання, які дають вчителі гімназії допоможуть правильно обрати професію і оволодіти нею. Любити свою професію, бути кваліфікованим спеціалістом - це просто здорово!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

До Дня толерантності

Автор: anna_garifylina від 17-11-2017, 23:40, переглядів: 14

0 Під час проведення виховної години "Взаємопорозуміння: на чому воно грунтується?", присвяченій Міжнародному Дню толерантності, учні 7 класу дізналися про складові толерантності, способи уникнення конфліктних ситуацій в колективі, виконували тренувальні вправи "Як проявити толерантність".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Дискусія на тему «З вогнем не жартуй» у 10-А класі

Автор: anna_garifylina від 16-11-2017, 00:08, переглядів: 33

0

10 листопада для учнів 10-А класу була проведена виховна дискусія на тему «З вогнем не жартуй». Захід мав на меті ознайомити учнів з правилами безпеки під час пожежі, розвинути увагу, мислення, навчити аналізувати, робити висновки, виховати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я оточуючих людей.

Учні приймали активну участь в обговоренні і по завершенню заходу прийшли до висновку, що з вогнем не можна жартувати і ворогом він стає в тому випадку, коли людина невміло з ним поводиться.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Виховні години у 7 класі

Автор: anna_garifylina від 15-11-2017, 23:59, переглядів: 28

0 Минулого тижня у 7 класі було проведено дві виховні години. Одна з них присвячувалась Дню української писемності і мови "О, слово рідне! Мудре і прадавнє ", де семикласники ознайомились з історією виникнення і розвитку писемності, з видами графічних норм кириличного письма.

На виховній годині "Хай дитина знає кожна - жартувать з вогнем не можна" учні дізнались про правила поведінки під час виникнення пожежі. Діти розгадували загадки, давали відповіді на запитання вікторини, отримали слушні поради поведінки в разі  виникнення пожежі.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

10-А клас на екскурсії

Автор: anna_garifylina від 12-11-2017, 22:48, переглядів: 37

0 10 листопада учні 10-А класу відвідали Олександрійську пожежно-рятувальну частину. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу Ситник С.В. розповів про те, як працює та чи інша техніка, звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Кожна дитина повинна знати, що з вогнем не можна жартувати!

Автор: anna_garifylina від 12-11-2017, 22:39, переглядів: 23

0

9 листопада для учнів 6 класу була проведена година безпеки «Кожна дитина повинна знати, що з вогнем не можна жартувати». Учні разом з вихователем обговорили причини виникнення пожежі в побуті, наслідки пожежі, як правильно діяти у випадку виникнення пожежі. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

"Що? Де? Коли?" з пожежної безпеки

Автор: anna_garifylina від 12-11-2017, 22:28, переглядів: 36

0

Конкурс з пожежної безпеки «Що? Де? Коли?», проведений в 10-Б класі, мав за мету перевірити обізнаність учнів щодо причин виникнення пожеж, послідовності дій при пожежі, закріпити знання вогнегасних матеріалів і речовин. Учні швидко оцінювали небезпечні ситуації та приймали оптимальне рішення щодо їх подолання.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Тренінгове заняття "Пожежна безпека в оселі"

Автор: anna_garifylina від 12-11-2017, 22:24, переглядів: 49

0

В рамках Тижня пожежної безпеки в 11 класі було проведено тренінгові заняття на тему «Пожежна безпека в оселі» з метою ознайомлення учнів із стадіями розвитку пожежі та пожежною безпекою власної домівки. Гімназисти під час заняття працювали в групах та обговорювали певні ситуації, які потім презентували. Козій Карина та Кавуліч Олена приготували інформаційне повідомлення «З історії пожежної охорони». Заключною частиною тренінгового заняття було те, що учні передавали по колу запалену свічку, продовжуючи фразу «Я можу використати вогонь для того, щоб…"

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед