3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Як запобігти булінгу та мобінгу

Автор: anna_garifylina від 8-12-2019, 23:27, переглядів: 15

0 Тренінг на тему "Як запобігти  булінгу  та мобінгу" пройшов в 11-А класі  під гаслом "Ні - повазі! " Іванюра В. та Макодзей М.  підготували  змістовну презентацію  "Що таке  булінг  та мобінг ". Активну  участь  учні  прийняли у виконанні  вправ тренінгу,  обговорили  в групах ситуації  "Я зможу допомогти". Цікаві відео доповнили  та поглибили  зміст понять  "булінг" та "мобінг". В кінці  заняття  учні  розробили рекомендації  "Що треба робити  для усунення ситуації  булінгу  та, як себе захистити  від приниження ".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Інформаційний дайджест "День, що змінив Україну" для учнів 11-А класу

Автор: anna_garifylina від 28-11-2019, 00:17, переглядів: 22

0 Щороку 21 листопада в Україні відзначають  День Гідності та Свободи - день, в який 6 років тому розпочалися події, які назавжди змінили Україну. З метою гідного вшанування мужності учасників цих подій, які відстоювали права людини, європейського майбутнього України, а також ідеали свободи та справедливості в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.Чижевського для учнів 11-А класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату було проведено інформаційний дайджест "День, що змінив Україну", під час якого учасники заходу ознайомилися із хронікою доленосних подій на Майдані та по всій території України кінця 2013 - початку 2014 років.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

У той рік зозулі заніміли

Автор: anna_garifylina від 27-11-2019, 23:43, переглядів: 17

0 Працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.Чижевського до відзначення 86-ї річниці пам’яті жертв Голодомору, для учнів 10-Б класу Кіровоградського облкомплексу ( гімназії-інтернат – школи мистецтв) пройшлись скрижалями пам'яті «У той рік зозулі заніміли». Учасникам заходу було запропоновано театральну інсценізацію за мотивами оповідання української письменниці Зоряни Живки "Ангел на ймення грушка". Актори-бібліотекарі щиро і проникливо показали старшокласникам історію однієї сім'ї, яка завдяки груші змогла пережити ті страшні роки під час Голодомору, та як важливо берегти пам'ять про минуле.
Під час заходу присутні також ознайомилися із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, переглянувши кадри з доку-ментального фільму про Голодомор та вшанували пам'ять померлих 1932-1933 років хвилиною мовчання

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День Гідності та Свободи

Автор: anna_garifylina від 27-11-2019, 23:36, переглядів: 13

0 З нагоди відзначення шостої річниці, 21 листопада в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті було проведенні рядзаходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. В кожному класі було оформлено інформаційні куточки та  проведено
бесіди з учнями. У 9 класі було проведено відеомарафон « Ми українці», де учні мали змогу переглянути і обговорити фрагменти документального фільму«Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Груша Єлизавета, учениця 9 класу

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Вчимося правильно писати

Автор: anna_garifylina від 27-11-2019, 23:31, переглядів: 8

0 «Народи, явлені у слові,
 достойно можуть жити на землі,
Як гул стоїть, як шум віків,
Як бурі подих, - рідна мова».
                М.Рильський
Починаючи з 2000 року, вся Україна завмирає над листками з ручками в руках в очікуванні початку радіо-диктанту єдності. Не спроста його називають диктантом «єдності» оскільки його пишуть не лише в Україні, а й за її межами. Лише вдумайтеся, що до редакції кожного року надсилають листи з текстами понад 3 тисячі українців, що живуть за кордоном. Незмінним ведучим є відомий український мовознавець, автор підручників та посібників з української мови та літератури – Олександр Авраменко. Уже 13 років він сам складає тексти диктантів.
    08.11.19 року в честь Дня української писемності, учні 9 класу долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності. В цьому році диктант мав назву  «Від бресту до цифри». В тексті був описаний ввесь шлях трансформації передавання інформації : від літописів Нестора Літописця до цифрових технологій. З нього кожен учень виніс щось нове та цікаве. У середньому клас допустив від 3 до 5 помилок, але здебільшого ці помилки були допущені через те, що не врахували нові зміни в правописі деяких слів.

Філімонова Анастасія, учениця 9 класу

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Протипожежна безпека

Автор: anna_garifylina від 27-11-2019, 23:23, переглядів: 13

0 Правила протипожежної безпеки повинен знати кожен, незважаючи на свій вік, тому що від цього залежить ваша безпека та безпека всіх тих, хто вас оточує. Найголовніше ми знаємо з дитинства – при пожежі дзвони 101 і в жодному разі не панікувати. Тож час-від часу необхідно відновлювати знання та навички стосовно інших правил. За це взялися учні 9 класу. 9 листопада була проведена інформаційна лінійка до Тижня протипожежної безпеки, де учні в римованій та дещо гумористичній формі ще раз нагадали всім присутніх про важливість знань та вміння їх використання в небажаних пожежних ситуаціях.
Філімонова Анастасія, учениця 9 класу

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Здорове харчування - здорове життя

Автор: anna_garifylina від 27-11-2019, 23:14, переглядів: 15

0 Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров'я. 22 листопада в 11-Б класі Данілова Любов провела тренінгове заняття "Здорове харчування - здорове життя". Під час заняття Любов об'єднала гімназистів у групи, які виконували певні вправи, обмінювалися думками та власними спостереженнями. На кінець заняття учні дійшли висновку:"В наших руках перебуває наше здоров'я".

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Як працювати над собою

Автор: anna_garifylina від 26-11-2019, 01:28, переглядів: 35

0 Цей навчальний рік особливо відповідальний для випускників, адже попереду іспити, перевірка якості отриманих знань. В такий період учні не завжди можуть подолати хвилювання, що негативно впливає на результат. Тож, учні 11-Б класу зустрілися з психологом Швець Анжелою Андріївною і отримали поради щодо того, як потрібно працювати над собою. Нескладні практики, вправи допомагають людині опанувати себе, зосередитись, активізувати мозкову діяльність. Випускники були вдячні психологу, адже отриманні поради вони застосують не тільки під час екзаменів, а і в подальшому житті.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Тематична лінійка до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Автор: anna_garifylina від 26-11-2019, 01:25, переглядів: 34

0 23 листопада учнями 10-В класу була проведена тематична лінійка до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. та жертв політичних репресій. Ця страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. На заході гімназисти  згадали про жахи голоду 1932-33 років, про трагізм, який ховається за словом «голодомор», про причини і наслідки голодомору та переглянути відеоролики зі спогадами очевидців тих подій. Учні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання.  

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Виховний захід «Країна нескорених» у 10-А класі

Автор: anna_garifylina від 26-11-2019, 01:04, переглядів: 30

0

До Дня Гідності та Свободи - однієї із знакових дат в історії України, учні 10-А класу підготували виховний захід «Країна нескорених». Гімназисти згадували події Майдану,декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким героям виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молимося за наших мужніх захисників і просимо у Бога одного: аби вони живими і здоровими, якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія...

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

(Л. Руденко)

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Тематична лінійка 10-А класу "No smoking!"

Автор: anna_garifylina від 25-11-2019, 01:57, переглядів: 20

0 Щорічно в третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління, встановлений Американським онкологічнимтовариством в 1977 році. No smoking! Закликають в усьому світі. No smoking! Закликають і учні 10-А класу, які підготували тематичну лінійку. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані палінням людини. В Україні від хвороб, пов’язаних з курінням, щорічно гине майже 100 тисяч осіб.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Ми пам’ятаємо…

Автор: anna_garifylina від 25-11-2019, 01:48, переглядів: 22

0

У останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ятьжертв голоду, штучно організованого радянською владою.  Цьогоріч цей день припадає на 23 листопада.

З нагоди відзначення пам’ятної для українськогонароду дати, в 10-А класі було проведено виховну годину «Живи і пам’ятай!».Учні переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали тогочасу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даноїтематики. Звертаючись до гімназистів, вихователька Панченко НадіяВасилівна  закликала всіх зберегтипам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь тазапалити свічку пам'яті 23.11.2019 року о 16.00.    

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Толерантність - риса соціально зрілої людини

Автор: anna_garifylina від 19-11-2019, 23:13, переглядів: 39

0 До Міжнародного дня толерантності в 11-А класі відбулася відверта розмова з елементами тренінгу "Толерантність - риса соціально зрілої людини". Учні з великим бажанням приймали участь у тренінгу.  Цікаві вправи дали ще раз зрозуміти,  що толерантність - це універсальна цінність людини,  складова культури зрілої особистості.  Гімназисти прийшли до висновку,  що толерантності треба вчитися,  а жити з людьми та серед людей - це мистецтво. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Година спілкування у 10-Б класі "З вогнем погані жарти"

Автор: anna_garifylina від 15-11-2019, 00:07, переглядів: 29

0 Важко уявити собі життя людини без вогню. Вогонь - друг людини. Проте, потрапивши у невмілі руки, він може стати грізним ворогом. Саме від людини залежить яким він буде: добрим чи злим. Метою цієї години спілкування було сформувати в учнів необхідність дотримання правил пожежної безпеки у громадських приміщеннях, ознайомити гімназистів з правилами користування вогнегасником. Знання, отримані під час бесіди, закріпили практично, провівши навчальну евакуацію з приміщення гуртожитку.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Екскурсія до пожежної частини гімназистів 11-Б класу

Автор: anna_garifylina від 14-11-2019, 21:51, переглядів: 31

0 В житті трапляються випадки,
Коли ми маєм неполадки,
То заіскриться, загориться,
Здавалося вогню вже не спиниться...
Щоб речі наші зберегти,
І щоб себе уберегти,
Ми всі звертаємось миттєво,
До 12 ДПРЧ, що є суттєво...

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед