3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 
 
 

День Вчителя 2020 (Фотозвіт)

Автор: anna_garifylina від 8-10-2020, 23:43, переглядів: 91

0 День вчителя - це довгоочікуване свято і для учнів, і для вчителів. Цього року учні ліцею-інтернату м.Олександрії проявили креативність і на засіданні учнівського парламенту запропонували новий формат проведення цього дня.Тож, відповідно складеного плану, зранку кожного вчителя чекало "Сонце-коло пошани", їх зустрічали з квітами, вручали перелік заходів на день. На першому уроці у кожному класі учні вітали вчителів піснею. На перервах між уроками вчителі насолоджувались відео-привітаннями від кожного класу, а також живими фотографіями, розміщеними на стенді в актовій залі.
Протягом дня учень 10-В класу  Андрій Горбенко був "магом Гаррі Поттером", який дізнавався мрії вчителів і здійснював їх в цей же день.
Цікавою також була акція "Родинне учительське дерево", під час якої вчителі та учні на різнобарвних листочках записували своїх родичів-вчителів. Отрималось гарне осіннє дерево!
Після уроків на педагогів чекав ще один сюрприз - смачний торт від ліцеїстів!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Стилі одягу

Автор: anna_garifylina від 29-09-2020, 22:01, переглядів: 65

0 Питання про шкільну форму обговорюють щороку з початком занять. Форма одягу - найкраща характеристика людини, яка відображає смаки і звички особистості. До вимог моди належить ставитися творчо, виходячи зі своїх принципів та ідеалів, а також із того, що личить до фігури та обличчя. Цікаво про стилі в одязі розповіли учениці 10-А класу Водяна Є. Та Воробйова М. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Історичний екскурс "Історія і трагедія Бабиного Яру" у 10-А класі

Автор: anna_garifylina від 29-09-2020, 00:34, переглядів: 40

0 До Дня пам'яті жертв Бабиного Яру в 10-А класі був проведений історичний екскурс "Історія і трагедія Бабиного Яру". Левицька Анастасія та Іванов Ілля підготували історичну справку у вигляді презентації про історію подій у Бабиному Яру. Учні переглянули відеоматеріали про Голокост в Україні та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День партизанської слави

Автор: anna_garifylina від 27-09-2020, 23:37, переглядів: 56

0 22 вересня в нашій країні відзначається День партизанської слави. В 10- Б класі була проведена година пам'яті, присвячена цій події. Шумаріна Тетяна підготувала інформацію про керівника партизанського руху в нашому краї Іллю Даниловича Діброву. Адже заклад, в якому навчаються ліцеїсти, розташований на вулиці, названої на честь відважного партизана. Продовженням виховної години було відвідування братської могили. Учні вшанували пам'ять тих, хто в суворий воєнний час боровся з ворогом, не шкодуючи крові і самого життя.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Засідання МО вихователів

Автор: anna_garifylina від 22-09-2020, 23:41, переглядів: 27

0 16 вересня відбулося перше засідання МО вихователів.Тематикою засідання було:
1. Аналіз виховної роботи за 2019-2020н.р. Здобутки та недоліки.
2. Визначення основних напрямків методичної проблеми МО вихователів. Затвердження плану роботи на 2020-2021н.р.
3. Про організацію роботи з батьками протягом навчального року.
4. Особливості виховної діяльності вихователів на 2020-2021 н.р. Тижні знань БЖ.

Категорія: Методична робота / Гімназійне життя м.Олександрія

 

Олімпійський тиждень

Автор: anna_garifylina від 21-09-2020, 00:38, переглядів: 46

0 Під час Олімпійського тижня, який проходив в ліцеї, учні 10-Б класу були ознайомлені зі спортивним життям міста Олександрії.Олександрійські спортсмени мають досягнення в різних галузях, а успіхи футболістів відомі далеко за межами області. Тож, екскурсія на стадіон"НІКА" була пізнавальною і цікавою. Саме там проводять тренування та ігри футболісти ПФК "Олександрія", які виступають в Прем'єр-лізі і в 2018-2019рр. завоювали бронзові медалі в чемпіонаті України.Діти ознайомилися з історією команди, побували в конференц- залі, оглянули ігрове поле. Далеко не всі люди можуть займатися спортом професійно, але приклад спортсменів надихає багатьох вести здоровий і активний спосіб життя, адже здорова нація - найбільше багатство держави.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Як 11-А клас пам'ятку про безпеку на дорозі складав

Автор: anna_garifylina від 12-09-2020, 19:43, переглядів: 22

0

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Про це йшла мова на виховній годині«Загальні положення правил дорожнього руху України», яку підготували учениці 11-а класу Дементій С. та Ярмолаєва Н.

За допомогою цікавих завдань учні повторили правила дорожнього руху, розглянули ситуації на дорогах, ділилися знаннями та відповідали на запитання вікторини. В кінці заняття склали памятку « Безпека на дорозі»...

Одинадцятикласники мали змогу не тільки дізнатися для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони на сьогодні обізнані з правилами дорожнього руху.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає

Автор: anna_garifylina від 12-09-2020, 00:56, переглядів: 80

0 Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. 10 вересня  вихователь Демидова Наталія Сергіївна провела з учнями 10-Б класу бесіду і ознайомила ліцеїстів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками з метою  активізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Перший урок в 11-В класі

Автор: anna_garifylina від 8-09-2020, 22:47, переглядів: 32

0 Перший урок в 11-В класі був проведений у вигляді інформаційної виховної години на тему «Здоровий спосіб життя в нових умовах». На меті стояло донести дітям необхідність бережно ставитися до власного життя та здоров’я, особливу увагу було приділено правилам в умовах адаптивного карантину. Учні активно долучилися до обговорення і продемонстрували обізнаність у питаннях, пов’язаних із проблемою світової пандемії.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Ми разом - і ми щасливі!

Автор: anna_garifylina від 8-09-2020, 01:21, переглядів: 62

0 В 10-В класі на першому уроці пройшло осіннє яблучне рандеву під гаслом:«Ми разом – і ми щасливі!» . Ідея уроку полягала в спонуканні до навчання, не ризикуючи життям та здоров’ям, прагнути до колективних творчих справ на засадах взаєморозуміння, підтримки та добра.
Яблунева гілка стукає у шибку,
А осіннє листя падає в траву,
Зустріч наша перша і розмова - близько,
Перше класне коло, перше рандеву…
Яблунева гілка рясніє плодами,
Бо символізує щедроти завжди,
Стали трохи ближчими ми сьогодні з вами
І поговорили про життя плоди…
Яблунева гілка досвідом ясніє,
На шкільному дереві – наш із вами клас,
Хай вона міцніє, соком багатіє,
Чистою живицею напоює вас…
Яблунева гілка в перший день осінній
Наче стрепенулась, наче ожила -
Дружбою, натхненням ліцей оживила,
Чистими взаєминами її полила…
Яблунева гілка – це здоров’я й сила,
Мрії й сподівання на зустріч нову,
З яблуками в гості вчитель запросила,
І привітала щиро всіх на рандеву!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Перший урок "Я свідомий учень"

Автор: anna_garifylina від 4-09-2020, 21:53, переглядів: 21

0 Новий навчальний рік учні 10-А класу розпочали з уроку на тему "Я свідомий учень". Сучасна національна школа України має формувати не тільки людину, яка б втілювала у собі високі громадянські почуття, національну свідомість, а насамперед особистість, яка свідомо ставиться до свого здоров'я, здорового способу життя та повною мірою володіє знаннями поведінки, безпечної для її здоров'я. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
 
 
Назад Вперед