3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Привітання з Всесвітнім Днем миру від 11-В класу

Автор: anna_garifylina від Вчора, 14:14, переглядів: 3

0
У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…
Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).
Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.
В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.
Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,не зводячи їх до боротьби за виживання!Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!    
 Вихователь Лановенко В.Р. разом з 11-В класом.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Знання на дорозі - безпечне щодення

Автор: anna_garifylina від 20-09-2021, 22:59, переглядів: 6

0 До Тижня знань Правил дорожнього руху в 11-А класі пройшов урок безпеки "Знання на дорозі - безпечне щодення". Цікаві історичні факти з історії Правил дорожнього руху, сучасна інформація про статистику дорожньо-транспортних пригод в Україні були відображені в презентації, яку підготували учениці  Бикова О. та Воробйова М. Учні виконували різноманітні завдання, вправи з метою повторення та поглиблення знань з Правил дорожнього руху.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

10-Б клас на виставці з нагоди Всесвітнього Дня туризму

Автор: anna_garifylina від 17-09-2021, 21:54, переглядів: 6

0 Сьогодні ліцеїсти 10-б класу разом з вихователем Сорокун Т.Є.відвідали філію бібліотеки #3. З учнями провела бесіду директор інформаційно-туристичного центру Кізілова Н.В., яка зазначила, що славні майстрині, надзвичайно талановиті рукодільниці мешкають на Олександрійщині. Своїми умілими руками вони створюють справжні шедеври. Персональну виставку неперевершених робіт, жительок нашої громади, майстрині вишивки Любов  Антоненко та майстрині плетіння гердан Тетяни Котяк,  організував і презентував інформаційно-туристичний центр "Олександрія" з нагоди Всесвітнього Дня туризму. Ліцеїсти отримали неабияке естетичне задоволення від споглядання рукотворних витворів талановитих жінок-майстринь, які присвячують своє життя улюбленій справі й тим самим прославляють нашу рідну землю.Наприкінці зустрічі з учнями мала розмову бібліотекар Губа О.В.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Учні 11-А про День здоров'я

Автор: anna_garifylina від 16-09-2021, 22:37, переглядів: 29

0 Учні 11-А класу з нетерпінням очікували Дня здоров'я в нашому ліцеї. Бурхливо обговорювали гасло, речівку та назву нашої команди. З бойовим настроєм і жагою до перемоги брали участь в естафетах. Щиро раділи результатам- 3-тє місце серед команд старших класів. Перемогу смакували разом із польовою кашею.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

На виставці робіт майстрині вишивки

Автор: anna_garifylina від 16-09-2021, 22:33, переглядів: 6

0 16 вересня 2021 року учні 11-А відвідали персональну виставку робіт майстрині вишивки Любов Антоненко за участю майстрині плетіння гердан Тетяни Котяк. Дізналися цікаву інформацію про вироби з уст самих майстринь, про історії створення та символіку деяких із прикрас, милувалися рушниками і приміряли гердани.  Учні  вражені майстерністю та кропіткою працею цих неймовірно талановитих жінок .

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День здоров'я - 2021

Автор: anna_garifylina від 15-09-2021, 22:33, переглядів: 32

0
15 вересня учні та педагогічний колектив ліцею-інтернату святкували День Здоров'я. В цей день ми традиційно проводимо спортивні змагання між класами та смакуємо гарячу страву, приготовлену на вогні. В цьому році всі класи придумали цікаві назви своїх команд, креативні речівки та девізи. Серед спортивних конкурсів найулюбленішим і найефектнішим був конкурс перетягування канатів окремо дівчатами та хлопцями кожного класу.     Щоб не наражати учнів на небезпеку під час поводження з вогнем, смачний куліш готували для всього ліцею вчителі хореографії Шандор Є.В. та Шандор Ю.А. Окрема подяка депутату міської ради  Ігорю Делієву за надання можливості приготувати страву на 200 чол. ( такого великого казана ми ще не бачили!).
    Оцінивши усі команди, журі визначилося з результатами змагання:10-В, 10-А та 11-В класи отримати грамоти за активну участь в конкурсах. Серед команд 8 і 9 класів: 1 місце посів 9 клас ( вихователь Царенко А.В.), 2 місце - 8 клас ( вихователь Кудрявенькова О.В.).
Серед учнів старших класів:1 місце - 10-Б клас ( вихователь Сорокун Т.Є.)2 місце - 11-Б клас ( вихователь Демидова Н.С.)3 місце - 11-А клас ( вихователь Гвоздецька І.М.)
     Дякуємо за організацію заходу вчителю фізкультури Міщенку Д.І.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього

Автор: anna_garifylina від 13-09-2021, 22:05, переглядів: 13

0 До Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня в 11-А класі Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату в м.Олександрія пройшла виховна година "Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього". Презентація, відеоматеріали ознайомили учнів з історією Олімпійських ігор, досягненнями українських спортсменів на олімпіадах. Учні переконалися, що сьогодні популяризація спорту цілком виправдана, так як спорт -це самоорганізація, дисципліна, здоров'я та молодість.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Перший урок в 10-В класі

Автор: anna_garifylina від 4-09-2021, 23:10, переглядів: 28

0 1 вересня для учнів 10-В класу, які нещодавно долучилися до дружньої родини ліцеїстів, вихователем Переметом Д.С. був проведений перший урок, присвячений 30-річчю нашої держави. Учні активно обговорювали дану тему і прийшли до єдиного правильного рішення, що необхідно  оберігати незалежність країни, в якій ти народився. Діти в черговий раз зрозуміли, щоб Батьківщина процвітала -  необхідно її любити, працювати на благо держави та прославляти здобутками.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Вже осінь знову стала на поріг...

Автор: anna_garifylina від 3-09-2021, 22:46, переглядів: 59

0 1 вересня учні Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату м.Олександрії зустріли у своєму затишному подвір'ї. Дотримуючись карантинних вимог, на урочистій лінійці були присутні лише учні , вчителі  та працівники закладу. Найважливішими учасниками даного заходу були нові ліцеїсти - учні 8,10-х класів, а також учні 11-х класів, що стануть випускниками 2022 року. Привітальне слово прозвучало від керівника підрозділу Васіч Л.В., заступника з навчальної роботи Литовки В.Я., вихователів Гвоздецької І.М., Лановенко В.Р., Демидової Н.С. та учнів 11-х класів Маліцької Юлії, Яцків Яніни та Брички Дар'ї. Сумувавши один за одним влітку, учні з нетерпінням чекали гучної пісні першого дзвоника, що розпочав новий 2021-2022 навчальний рік. За результатами рейтингу ЗНО 2021 наш ліцей м.Олександрії посів  1 місце в Кіровоградській області. Тож, будемо наполегливо працювати, щоб отримати гарні результати і в наступному році.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

З Україною в серці!

Автор: anna_garifylina від 3-09-2021, 22:34, переглядів: 20

0 Україна - європейська держава з величезним потенціалом та геніальними здобутками нашої нації. Саме про те, як вона такою стала і відбулася бесіда на першому уроці між учнями 10-б класу та їх вихователем Сорокун Т.Є. Тема уроку і комфортна атмосфера  сприяли не лише розвитку патріотичних почуттів, а й встановленню дружніх відносин між новими ліцеїстами та їх наставником. Підсумовуючи перший урок, учні без вагань змогли назвати причини пишатися Україною і з гордістю носити ім'я - українець!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Перший урок "Моя Україна" в 11-В класі

Автор: anna_garifylina від 3-09-2021, 22:29, переглядів: 19

0 Ну ось розпочався новий навчальний рік, який для нас є  останнім, адже ми одинадцятикласники. Після канікул, які нам здавались такими довгими, адже всі сумували за друзями, нас зібрала на наш останній перший урок вихователь Лановенко В.Р. У нас було завдання, як історичному класу, вивчити 30 років незалежності нашої Батьківщини, а цікава форма веб-квесту дала можливість досліджувати за сучасними тенденціями навчання. Попрацювавши дружньою командою, ми зробили висновок, що шлях України до своєї незалежності осяяний постаттями її патріотів, які віддали себе служінню державі, її майбутньому процвітанню. А ми повинні підхопити цей патріотичний запал, щоб вберегти її.
Автор - Скрябіна А. (11-В кл.)

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Екскурсія до Палацу урочистих подій учнів 10-Б класу

Автор: anna_garifylina від 28-05-2021, 00:09, переглядів: 103

0 В День вишиванки учні 10-Б класу здійснили екскурсію в Палац урочистих подій, де директор Палацу Тетяна Вікторівна Шуткіна познайомила дітей з виставкою "Скарбниці моєї родини." Присутні почули хвилюючу розповідь, як дбайливо в родині Тетяни Вікторівни зберігаються вишивані речі, виготовлені руками її прабабусі та інших членів родини. Також з цікавістю оглянули фотовиставку старовинної і сучасної Олександрії. Огляд супроводжувався історичними коментарями. Незвичайною була розповідь екскурсовода про історію відродження старовинного роялю, який був врятований від знищення, завдячуючи робітникам Палацу.Найбільше захоплення у дітей викликав зал урочистих подій, який вражає своїм незвичайним і гармонійним оформленням.
Учні висловили подяку Тетяні Вікторівна за цікаву екскурсію і можливість відвідати Палац, яким пишається місто Олександрія.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Пішохідна екскурсія учнів 10-В класу Олександрією

Автор: anna_garifylina від 28-05-2021, 00:04, переглядів: 94

0 Поринути у минуле міста Олександрії та доторкнутися до його історії мали можливість учні 10-В класу під час пішохідної екскурсії "Від козацьких хуторів до міста Олександрії", яку проводила Ольга Божко - завідувачка краєзнавчого відділу Олександрійського міського музейного центру. Олександрія -дійсно гарне місто , її архітектура пронизана історією. 

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

Травень. Сонце. І посмішки квітів – недаремні, бо свято у нас!

Автор: anna_garifylina від 24-05-2021, 22:17, переглядів: 108

0

21 травня в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті відбувся останній відкритий «Каштановий урок» для випускників.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В. Васіч поставила за мету провести його під егідою учнівського єднання, любові до природи, в якій ми живемо, виховання культури спілкування, добра і поваги, чуйності і милосердя… А найголовніше, щоб учням запам'яталось їхнє учнівське життя.Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 

День Вишиванки

Автор: anna_garifylina від 24-05-2021, 21:59, переглядів: 132

0 20 травня вся Україна святкувала День Вишиванки. Хтось вдягає її один раз на рік, хтось - на традиційні свята. Але, якщо ви переглянете світлини нашого сайту, то звернете увагу, що для нас вона стала не тільки символом, а й частиною нашого іміджу. Креативно відзначити цей день мали нагоду учні 10-В класу разом із своїм вихователями Вітою Лановенко та Людмилою Яремчук. Квест, флешмоб, фотосесія і все це на фоні нової алеї в паркові ім. Т. Шевченка. І не кажіть після цього, що вишиванка - це  не сучасно та не престижно!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

 
Назад Вперед