3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Педагоги


Адміністрація

 

Васіч

Людмила

Володимирівна

 

заступник директора з навчально-виховної роботи, старший вчитель,учитель вищої категорії, відмінник освіти України


  
Литовка

Валентина

Яківна

 заступник директора з навчальної роботи, відмінник освіти України, вчитель-методист
 
Перейти на персональну сторінку      
 

Снігур

Світлана

Володимирівна

 заступник директора з виховної роботи, учитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України
 
Перейти на персональну сторінку
   


Учителі української мови, літератури та світової літератури

 

 
Денисенко
Ольга Миколаївна
 учитель вищої категорії, старший вчитель
 
Перейти на персональну сторінку
   
Терещенко
Ірина
Олександрівна
 учитель ІІ категорії
 
Перейти на персональну сторінку
   
Пащенко
Вікторія
Вікторівна
 учитель ІІ категорії
 

   


Учителі англійської та німецької мови 


 

Груша

Анжеліка

Миколаївна 

 

 

учитель вищої категорії, вчитель-методист


Перейти на персональну сторінку

 

Івасенко

Анастасія 

Юріївна
 

учитель вищої категорії
 
Перейти на персональну сторінку

   
Пащенко
Анатолій
Михайлович
 

  учитель вищої категорії
 
Перейти на персональну сторінку
 

Манухіна
Ірина
Анатоліївна

 учитель вищої категорії
 
Перейти на персональну сторінку

 


Учителі суспільно-гуманітарного циклу

Лановенко

Віта

Романівна

 спеціаліст 
 
Перейти на персональну сторінку



Учителі природничо-математичного циклу

 

Мірошниченко

Олександр

Іванович

 

учитель вищої категорії


Перейти на персональну сторінку

   
Мірошниченко
Тетяна
Леонідівна
 

спеціаліст І категорії
 
Перейти на персональну сторінку

   
Стависька
Анна
Сергіївна
 спеціаліст ІІ категорії
 
Перейти на персональну сторінку


Скоморох
Валентина  
Федорівна
 учитель вищої категорії, старший учитель
 
Перейти на персональну сторінку
 

 

Шапран

Вікторія  

Степанівна

 

 
 учитель вищої категорії
 

Перейти на персональну сторінку

   
Учителі фізичної культури, ЗВ, ОМЗ

Міщенко

Дмитро 

Іванович

 спеціаліст ІІ категорії
 
Перейти на персональну сторінку
   

Педагоги-організатори

 

Лелека

Надія

Петрівна

 педагог-організатор
 
Перейти на персональну сторінку
   


Вихователі

   
Аленькова
Галина
Мефодіївна
  вчитель вищої категорії, старший вчитель

Зайцева
Валентина
Андріївна
 

 вчитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України
 

Перейти на персональну сторінку



Зель
Юлія

Олександрівна

 

спеціаліст 
 
Перейти на персональну сторінку



Коновалова

Наталія

Володимирівна

 

вчитель вищої категорії


Перейти на персональну сторінку

 
Лановенко
Юрій
Володимирович
 спеціаліст

Перейти на персональну сторінку


Мойса

Ірина

Петрівна

 вчитель І категорії
 
Перейти на персональну сторінку

Викладачі хореографії

 
Шандор
Юлія
Анатоліївна
 спеціаліст
 
Перейти на персональну сторінку
 
Шандор
Євген
Вікторович
  спеціаліст
 
Перейти на персональну сторінку
   


Концертмейстери

   
Бабіч  
Віктор
Іванович
 акомпаніатор
 
Перейти на персональну сторінку


Бабіч

Лілія

Іванівна

 акомпаніатор
 
Перейти на персональну сторінку