3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Осінній вернісаж 2012

Автор: dend від 30-10-2012, 10:57, переглядів: 4 677

0
Осінній вернісаж 2012    
   
Осінній вернісаж 2012  
   
Осінній вернісаж 2012  
   
Осінній вернісаж 2012
 

Спливає останній термін перебування осені на Землі. Вона надщерть виконала свій обов’язок: щедро накрила наші столи духмяними яблуками, солодким виноградом, соковитими кавунами. Дарувала нам золото, розсипаючи його на листя дерев, кущів. Не забула попестити всіх теплом «бабиного літа».

Зграя журавлів, що поспішала у вирій, виконала для нас свою мінорну, але дуже щиру пісню.

А ми, в свою чергу, проводжали Чарівницю своїми талантами на традиційному «Осінньому вернісажі».

Не зраджуючи традиції учні 5-9, 10-А, 11-А класів підготували розповідь та хореографічні композиції «Косарі», «Свічка», «Поліську польку».

Восени обов’язково проводилися ярмарки, на одному з яких мали змогу побувати глядачі разом з учнями 8-го класу, на вечорницях –з учнями 9-го, а на сватанні та весіллі – 10-11 класу.

Як завжди, обласні 10-11 класи підготували різноманітні, але високохудожні, артистичні, одним словом, неперевершені програми.

Чарували своїми театральними талантами учні 10-Б та 11-Б класів.

Десятикласники підготували казкову програму «Ще раз про кохання». Але кохання було справжнім, навіть «охоронці» принцеси в це повірили.

Усіх присутніх зачарували Ромео і Джульєтта. Їхня любов подолала всі перешкоди, і сам Шекспір вирішив не чинити перешкод «єднанню двох сердець».

Нелегке завдання ставилося перед 11-Б як у засвоєнні тексту, так і в багатоплановості музичного та хореографічного оформлення. Але вони з цим впоралися блискавично!

 «Осіннє інтермецо» 10-В – це поєднання музики, слова, хореографії і співу. Діти із трепетом у душі виконували українські пісні, танцювали та майстерно показали «репетицію у театрі» гуморески Г.Квітки-Основ’яненка «Підбрехач».

Свою програму «Осінь у нашому дворі» динамічно і жартівливо виконав 10-Г клас. «Лауреат міжнародних конкурсів із бальних танців в Молдавії, Карачаєво-Черкесії та авторитет Гайворонського району Скрипник Василь» були неперевершеними.

Вже не вперше ми бачимо програму про життя у гімназії. Але виступ 11-В класу «Це – наше життя» був своєрідним, починаючи від зарядки, закінчуючи підготовкою до ЗНО з історії.

Веселою, але в той же час щемливою була програма 11-Г класу «Друзі. Як все починалося», бо отой «нульовий кілометр» – початкова точка відліку до розлуки з друзями – уже почався.

Випускники, які стають постійними гостями «Осіннього вернісажу», кожного разу наголошують на прекрасних миттєвостях гімназійного життя.

Фотозвіт тут

Категорія: ---

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.