Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » » Свято останнього дзвоника 2016 (ФОТОЗВІТ)

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято останнього дзвоника 2016 (ФОТОЗВІТ)

Автор: dend від 28-05-2016, 11:02, переглядів: 1 893

0 Свято останнього дзвоника 2016 (ФОТОЗВІТ)

27 травня у нашому закладі пролунав останній дзвоник. Для кожного школяра це особливе свято, своєрідний етап життя: хтось порозумнішав на рік, а хтось перейшов ще незвіданий рубіж.

Випускників та гімназистів вітали губернатор Кіровоградщини Сергій Анатолійович Кузьменко, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Петрович Таборанський, протоієрей Благовіщенського собору отець Євгеній. Очільник області вручив директору закладу сертифікат на отримання інтерактивного комп’ютерного класу.

Свято останнього дзвоника 2016 (ФОТОЗВІТ)Директор комплексу, народний артист України, професор Анатолій Єгорович Коротков подякував випускникам за плідну працю в стінах закладу, побажав вдалого складання ЗНО та подальшого стовідсоткового вступу у вищі навчальні заклади. Спільно з заступником директора з навчально-виховної роботи, заслуженим вчителем України Олександром Наумовичем Якимчуком вони вручили дипломи переможцям Малої академії наук, Всеукраїнських олімпіад та різноманітних конкурсів.

Незважаючи на затяжний дощ та похмуру погоду, останній дзвоник минув на славу. По закінченні святкування, під мелодичні звуки дзвоника, внебо злетіли жовто-блакитні кульки та голуби. Нехай Вам щастить у цьому непростому дорослому житті, дорогі випускники! Шукайте себе і не забувайте своє коріння...

Фотозвіт

Категорія: Гості гімназії / Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.