3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято закоханих в облкомплексі

Автор: Французан від 14-02-2014, 16:58, переглядів: 2 529

0

Свято закоханих в облкомплексіЗнову наблизився День святого Валентина. Це свято важко назвати релігійним, хоча Валентин був монахом, також важко назвати народним, хоча воно дуже популярне. Це свято закоханих – особливої «касти» людей.

У цей день навколишній світ для багатьох здається барвистим і теплим від квітів, листівок, подарунків, слів про кохання – невід’ємних атрибутів цього дня. А найбільше – від шоу-програми «Все починається з кохання», яку підготували учні 10-11 класів.

Над представленням і вітанням від учасників зосереджено і творчо працювали вихователі, педагоги-хореографи, фахівці технічного центру. Як результат – представлення учасників були різноманітними і цікавими, а вітання до свята – це просто окремі оригінальні концертні номери.

Теплі слова прозвучали з вуст директора облкомплексу, народного артиста України, професора Анатолія Єгоровича Короткова. А їх підтвердженням стали щирі поцілунки з кожним учасником програми.

Традиційні пироги, червоні троянди і «валентинки» стали подарунками для учасників.Категорія: Традиції / Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.