3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учитель добра і краси

Автор: Olga Berlin від 6-03-2013, 11:21, переглядів: 2 691

0
Учитель добра і краси    
   
Учитель добра і краси  

У 11-Б класі була проведена година спілкування «Учитель добра і краси», присвячена 95-річчю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Сільський учитель і оригінальний теоретик педагогіки, талановитий директор школи, автор сотень віршованих і прозаїчних мініатюр, дуже скромна і сором'язлива людина і безстрашний, яскравий полеміст і публіцист — такою цілісною натурою ми відкрили для себе  В.О.Сухомлинського.

Ми не лише дізналися багато фактів про життя і творчість педагога, а й запам’ятали його мудрі слова, які стали крилатими висловами.

Ось, наприклад, Сухомлинський говорив: "Не ловіть дітей на незнанні, оцінка — не покарання, оцінка — радість". Учителів у своїй школі він виростив сам, жив у кожному з них, кожного робив однодумцем — це були справжні педагоги. Він також писав: "Учні — збільшувальне скло незнання вчителя".

Гасло всього життя педагога – серце віддаю дітям. А його твори навчають доброті, людяності, дружбі, щирості ,чуйності, відповідальності, працьовитості.

Давно вже немає серед нас великого Вчителя, але  Школа під Голубим Небом працює і сьогодні. Справу свого наставника продовжують інші вчителі.

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.