Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Учні 10-Г класу навчалися ефективному тайм-менеджменту

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 10-Г класу навчалися ефективному тайм-менеджменту

Автор: borovikoff від 11-10-2012, 15:09, переглядів: 1 776

0
Учні 10-Г класу навчалися ефективному тайм-менеджменту
   

Учні 10-Г класу навчалися ефективному тайм-менеджменту в рамках заходу «Мистецтво управління часом».

Засиджуєтесь до ночі над домашніми завданнями? Постійно запізнюєтеся на уроки або на зустріч із друзями? Не встигаєте зі всім, що треба зробити вдома та у школі? Бачите, що час минає занадто швидко і хочете його якось упорядкувати? Якщо більшість із цих ситуацій виявилися знайомими, тоді і тобі необхідно оволодіти мистецтвом управління своїм часом. В ході обговорення, нами були виділені наступні причини «поглинання часу»: відкладання важливих та складних справ на потім, «зависання» в Інтернеті, ігри на комп’ютері, прагнення виконувати все самостійно, не співпрацюючи з іншими..

А правильно організувати свій час, тобі допоможуть наступні наші поради: будь оптимістом, не витрачай час на переживання через свої невдачі, плануй свій тиждень, спочатку виконуй ті справи, які є важливими і терміновими, але не забувай, що відпочинок важлива частина твого життя!

Отже, завдяки проведеній виховній годині, що здалася нам всього хвилинкою, ми тепер краще орієнтуємося в тому, що є важливішим, а що може трішечки почекати. Ми знаємо, запорука успіху в правильному плануванні часу.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.