Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Диспут « Інтернет: за та проти» у 10-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Диспут « Інтернет: за та проти» у 10-Б класі

Автор: Французан від 17-05-2012, 15:50, переглядів: 3 729

0
Диспут « Інтернет: за та проти» у 10-Б класі
   
   
Диспут « Інтернет: за та проти» у 10-Б класі  

У 10-Б класі пройшов диспут « Інтернет: за та проти».

Метою заходу було розширити й поглибити знання про Інтернет, розглянути його позитивні та негативні сторони. Під час диспуту учні  обговорювали усі аспекти використання Інтернету, його плюси та мінуси.  Висловлювали думки про те, що в  наш час інтернет став невід’ємною частиною життя сучасної людини. За допомогою Інтернет можна передавати тексти, слухати музику, дивитися фільми та телепередачі, використовувати поштові ресурси, читати книги, газети, журнали, знайти необхідну інформацію з усіх необхідних питань, перекладати, розміщувати свою інформацію, шукати необхідні товари, роботу, друзів тощо. Мабуть, усіх функцій Інтернету не перелічити тому, що вони не тільки багатофункціональні та різноманітні, але безумовно корисні.

Але поряд з  захисниками інтернету  були й такі учні, які виділяли негативні  риси. Зокрема, говорили про  те, що багато сучасних людей потонули у віртуальному світі і живуть віртуальним життям. Вони не живуть  реальними проблемами  і радощами, не бачить краси життя. Людина жде тієї  хвилини, коли зможе повернутися у свій віртуальний світ. Ігроман звикає до того, що йому не потрібно відповідати за свої помилки, не потрібно думати над наслідками своїх дій, адже будь-яку гру можна просто почати спочатку, натиснувши потрібну кнопку.  Також піднімали питання проте, що спілкування в соціальних мережах, особливо підлітків, призводить до деградації спілкування. Люди все рідше зустрічаються в дружніх компаніях за чашкою кави, а пишуть один одному повідомлення навіть якщо знаходяться в сусідніх квартирах.

Підводячи підсумок, хочеться додати: що Інтернет  є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і відноситься до неї з часткою розумного скептицизму.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.