3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Як вдосконалити свою англійську?

Автор: yulua від 18-01-2013, 10:08, переглядів: 3 080

0
Як вдосконалити свою англійську?     

Прагнете  вільно спілкуватися англійською мовою? Знайти нових друзів за кордоном та пізнати культуру інших країн? Що потрібно для спілкування англійською мовою?

Для того щоб краще засвоїти англійську мову, Вам необхідно дотримуватись наступних правил: Слухайте англійську музику. Для цього найкраще підходить музика легендарної ліверпульської четвірки “The Beatles”. Слухайте уважно музику, і бажано щоб у вас перед очима  був переклад з англійської на українську.  Дивіться фільми і серіали англійською мовою з українськими субтитрами. Найкраще вибирати такі фільми, які Ви бачили і чудово знаєте сюжет.

Крім того, всесвітня павутина також дає нам масу можливостей для спілкування англійською мовою: численні форуми з носіями мови або з тими, хто просто вивчає англійську мову; спілкування англійською мовою по Skype, ICQ, онлайн чатах..

Але, дружнє листування, яке ми хочемо Вам запропонувати, є не тільки засобом вдосконалення мови, але й засобом пізнання світу та культур інших країн. Воно дозволяє без поспіху висловити свої думки і бути найчастіше більш щирим і відкритим, ніж при особистому спілкуванні. Винахід інтернету значно розширило можливості пошуку друзів по листуванню, з'єднавши людей з різних міст і навіть країн. Так, ePals Global Community, пропонує учням нашої гімназії спілкування з іншими школами світу, участь у проектах.  Більш того для гімназії вже створені 30 аккаунтів на сайті ePals і вже зараз ви можете почати спілкуватися!

http://www.epals.com  It will help you put learning into your own hands!

                                                                                                                                      Андріанова С. В.

Категорія: Англійська мова

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.