3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

«Чоловічий день» у 10-Г класі

Автор: Французан від 1-03-2012, 13:20, переглядів: 2 770

0
«Чоловічий день» у 10-Г класі    

Дата 23 лютого – звична для наших співвітчизників, адже вона відзначалася ще з революційних років, з 1918 року. А от офіційна назва її змінювалася кілька разів.

Спочатку це був День Червоної Армії – таку назву мало свято з 1922 року. Потім – День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту, і тільки в 90-х роках, після розпаду СРСР, 23 лютого набуло знайомої нам сьогодні назви –День захисника Вітчизни.

Цей день став для когось днем пам'яті, для когось – днем оспівування честі та мужності. Але, насамперед, – це Чоловічий день, коли можна подякувати всім представникам сильної половини людства просто за те, що вони є!

І хоча Всесвітній день чоловіків святкується в усіх країнах в листопаді місяці, в нашій країні мало хто про це знає. 23 лютого кожного року перетворюється на День вшанування чоловіків, який плавно переходить у привітання жінок. Зближенню допомагає ще й те, що День захисника Вітчизни – це частково свято і жінок, тих жінок, які присвятили своє життя служінню Батьківщині.

Але слово «захисник» може розумітися і в широкому сенсі: захисник сім'ї, домівки, людина, за якою жінка може відчути себе як за кам'яною стіною. Ось тому-то всі представниці прекрасної статі з радістю вітають і обдаровують подарунками улюблених чоловіків, батьків, близьких і друзів.

Учениці 10-Г класу дотрималися традиції 23 лютого та привітали своїх однокласників-хлопців з Днем захисника Вітчизни. Розважальна програма  складалася з 4 конкурсів, під час яких хлопці писали вірші, зізнавалися у коханні, співали і танцювали, після чого отримали звання «Справжнього чоловіка» від дівчат.

Вітаємо всіх чоловіків, захисників своєї Батьківщини, свого домашнього тепла і затишку, свого міста, країни і, звичайно ж, миру! Будьте мужніми в будь-якій ситуації і зберігайте вірність собі та своїм принципам!

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.