Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Психологія » 10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

Автор: yulua від 10-10-2011, 10:55, переглядів: 3 133

0
10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я    

Психічне здоров’я – це стан соціального благополуччя, який дає можливість кожній людині реалізувати власний потенціал, долати життєві стреси, плідно працювати і брати участь в суспільному житті.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на планеті живуть понад 500 мільйонів людей, які страждають на психічні захворювання, найпоширенішими з яких є депресія (45 відсотків), алкогольна, наркотична, ігрова та інші залежності (15 відсотків), психози (12 відсотків). Половина психічних хвороб є причиною інвалідності. Для збереження психічного здоров’я потрібно виконувати лише декілька нескладних правил: збалансовано харчуватися, достатньо спати (6-8 годин на добу) і дотримуватися розпорядку дня: робота-відпочинок.

Плануйте своє життя! Ставте реальні цілі і не чекайте, що зміни відбудуться самі собою – працюйте для себе. Не шукайте розслаблення у зловживанні алкоголем або прийомі психоактивних речовин – це лише поглибить психоемоційні проблеми.

Пам’ятайте, що всі люди потребують підтримки, участі, співчуття та любові. Ви не самотні! Поруч є завжди люди, які зрозуміють і допоможуть. Не соромтеся звертатися за допомогою! У разі потреби звертайтеся до фахівців – отримаєте індивідуальну, конфіденційну, консультативну допомогу і підтримку. 

Бережіть психічне здоров’я!                                                                                                                    Якимчук Г.В

Категорія: Психологія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.