Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбулася бесіда «Здоров’я та шкідливі звички»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбулася бесіда «Здоров’я та шкідливі звички»

Автор: Joker_13 від 16-01-2013, 15:00, переглядів: 3 261

0
У 6 класі відбулася бесіда «Здоров’я та шкідливі звички»    

Щоб довести, що шкідливі звички є основною причиною погіршення стану здоров'я; сформувати в учнів негативне ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); виховувати дбайливе ставлення до власного здоров'я, 15 січня у 6 класі відбулася бесіда «Здоров’я та шкідливі звички». Було проведено тестування «Що я знаю про шкідливі звички?». Учні виконали творче завдання «Моя відповідь така …» та спробували з’ясувати, чому підлітки починають палити, чи може паління призвести до наркоманії, чому дівчатам особливо небезпечно палити, яке майбутнє чекає на суспільство, якщо молоде покоління призвичаїться до цигарок.

Багато підлітків починають палити, вживати алкогольні напої саме тому, що із цигаркою або чаркою в руці здаються більш дорослими, стильними. Згодом ці згубні звички призводять до хвороб. Шестикласники дійшли висновку, що відмова від шкідливих звичок є запорукою здорового життя.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.