3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вплив кольру на людину

Автор: ania-y від 9-11-2010, 11:22, переглядів: 2 686

0

 


 

 

Давно люди помітили, що  кольори по-різному впливають на організм людини: одні заспокоюють, додають сил, інші – дратують, втомлюють…

У Європі цілющі властивості кольору почали вивчати в середині ХІХ століття. Усі органи людини мають свою частоту електромагнітних коливань, і для кожного з них можна виділити колір, вплив якого найбільш сприятливий для кожного органу. Виникла нова наука – кольоротерапія (хромотерапія). Відповідно до давньокитайської  медицини, наші внутрішні органи мають певне забарвлення: печінка – світло-зеленого кольору, серце – червоного, легені –білого, нирки – чорного, селезінка та підшлункова залози – жовтого кольору.

Порушення енергетичного балансу  в організмі, в тому числі й кольорової гармонії, стає причиною багатьох захворювань. Але якщо повернути втрачений колір чи очистити його від сторонніх домішок, то можна відновити порушену рівновагу організму.

Червоний колір рекомендують при гіпотонії малокрів’ї, підвищеній температурі, болю в суглобах. Оранжевий допомагає справитися з невпевненістю, втомленістю, депресією. Жовтий посилює концентрацію уваги, поліпшує пам’ять, позитивно впливає на роботу шлунка, печінки, дванадцятипалої кишки, жовчного міхура, зцілює хвороби шкіри. Зелений нормалізує роботу серця а також функції нирок, знижує тиск. Блакитний посилює імунітет, позитивно впливає на роботу щитовидної залози. Синій знижує тиск, сприятливо впливає на органи дихання. Фіолетовий нормалізує стан лімфатичної системи, допомагає при мігрені, посилює інтуїцію.

 Психотерапевти радять у випадку проблем зі здоров’ям уявити колір і подумки спрямувати його на хворе місце. Приймати кольорові ванни, використовуючи різну за кольором піну для ванн або трави пелюстки квітів.

Навіть в старі часи храми будували так, щоб світло, яке потрапляло в них, розбивалося на сім кольорів райдуги і будь-яка людина, що має недугу, могла скористатися потоком певного кольору.

Мабуть, і нам варто скористатися кольоротерапією. 

Якимчук Г.В., практичний психолог

 

Категорія: Психологія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.