3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

День міста

Автор: kryvenko від 1-10-2010, 11:05, переглядів: 3 184

0  
День міста
Оксана Шевчук, учениця 10-В класу
   

18 вересня місто Кіровоград відзначило своє 256-річчя. Нам пощастило розділити з його мешканцями радість святкування. Цього сонячного усміхненого дня, пройшовши вулицями міста, ми поринули в красу архітектури Кіровограда.

 
День міста

Наш вихователь, Наталія Авимівна Подгорна, ознайомила нас з визначними спорудами ХІХ століття: будинком Вейсенберга (нині обласний відділ охорони здоров’я), Міжнародним кредитним банком, будинком Мейтуса (нині музична школа №1), будинком  Барського (нині обласний краєзнавчий музей), Великою єврейською синагогою, будинком Волохіних. Їхніми архітекторами  є Андрій Достоєвський, Яків Паученко та Олександр Лішневський, які прагнули досягнути довершеності у своїх спорудах.

Подорожуючи вулицею Леніна (колишньою Двірцевою), ми пройшли повз сквер, де розташований пам’ятник першому трамваю в Єлисаветграді.

 Після подорожі вулицями, ми потрапили у вир подій, а саме – на площу Кірова, де побачили початок грандіозного концерту, присвяченого Дню міста. Безліч посмішок, радісні очі, милі серцю українські пісні створювали атмосферу щастя та дарували кожному гарний настрій на цілий день. На жаль, у нас було замало часу, щоб в повній мірі насолодитися цим дійством. Та, проглядаючи фотоальбом, в пам’яті виринатимуть приємні спогади.

         Ми провели чудовий день у колі нової маленької родини.

Категорія: Проекти

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.