Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Філіпової С. М.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Філіпової С. М.

Філіпова Світлана Миколаївна

 

науковий керівник секції історичного краєзнавства, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін навчально-виховного комплексу "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей" Знам’янської міської ради


Філіпова Світлана Миколаївна – творчий педагог, має високий рівень професійної майстерності, широкий діапазон професійних надбань.
У педагога напрацьований досвід роботи з проблеми “Використання інтерактивних форм і методів навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів, формування творчої особистості на уроках історії та правознавства”, який вивчено й узагальнено в школі й на рівні міста та області, занесено в картотеку передового педагогічного досвіду. Останні п’ять роки працює над проблемою “Застосування інтерактивних технологій на уроках історії та правознавства. Робота над проектами”.
Учні Світлани Миколаївни постійні учасники і переможці міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: учнівської творчості на тему “Ідея соборності України”, Міжнародного конкурсу “Права людини”, Суспільної Акції школярів України «Громадянин», Всеукраїнських конкурсів «Слідами історії» та «Новітній інтелект України», в обласних конкурсах “Україна – мій рідний дім”, “Краса і біль України”, “Сто чудес України”, “Мої права”, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.  
Світлана Миколаївна нагороджена грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради, відділу освіти, обласної ради, управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання вчитель-методист.