Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

   
   
 
   
 
   
 
   
 

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

Тому на педагогічний колектив Кіровоградського облкомплексу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Педагогічний колектив облкомплексу приділяє особливу увагу навчанню дітей правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання, в умовах облкомплексу – це учні підготовчих класів школи мистецтв. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Головними завданнями для педагогічного колективу закладу з питань пожежної безпеки є:

- навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті; 

- виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки;

- формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі;

- надання першої медичної, само- та  взаємодопомоги у випадку травмування;

- моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

З 05 по 10 листопада 2012 року в облкомплексі був проведений Тиждень знань пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»;

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів навчального закладу: 167 учнів 5-9 класів та 229 учнів 10-11 класів.

Відповідно до тематики Тижня в облкомплексі були проведені загальні заходи, а саме: загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна педагог-організатор Французан Н.О.); тематична радіогазета до проведення Тижня знань Пожежної безпеки (відповідальна вихователь

11-А класу Бузінова О.В.); лекції на тематику Тижня, заняття про надання першої долікарської допомоги (медичні працівники закладу, Щелко І.В., Рибалко Л.М., Руденко С.І., Кожуховська О.В., Приступа О.В., Дмитренко Є.К., Мітіна О.І.); конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-8 класах гімназії-інтернату (вчитель образотворчого мистецтва Ерніязов А.Д.); конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах (вихователі 5-11 класів); виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 5-11 класів); написання диктантів на уроках української мови (вчителі Шепель В.О, Павленко В.В., Богданович Л.Б., Костенко О.С., Скрипник В.С., Руденко Л.М.)., зустріч із представниками МНС, відвідування пожежно-технічної виставки-музею ТУ МНС України в Кіровоградській області.Нормативні документи:

Наказ про проведення Тижня знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

План заходів Тижня знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

План-сітка 5-9 класи Тижня знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

План-сітка 10-11 класи Тижня знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»

Наказ про підсумки проведення Тижня знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»


МАТЕРІАЛИ ТИЖНЯ ЗНАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ