Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!

Автор: feanen від 3-12-2022, 11:03, переглядів: 122

0

Вогонь – найстрашніша у світі стихія, тому що вона практично нічого живим не залишає на своєму шляху. Створюється надзвичайно висока температура, від якої все спалахує, вода миттєво випаровується, а вогонь усе спопеляє. Поширюється їдкий дим, що наповнює всі приміщення і не дає дихнути, бо наповнює легені чадним димом. Це дуже страшна стихія, з якою важко впоратися. Вогонь – це ворог людини. Іноді він виходить з-під контролю. Як тоді бути? Як з вогнем боротися, коли вже щось горить? 

Сьогодні це актуально особливо під час збройної агресії російської федерації на території України. Тому на педагогічний колектив Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи та закріплення знань Правил пожежної безпеки в Науковому ліцеї-інтернаті проводився Тиждень знань БЖ «Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!»

Відповідно до тематики Тижня було проведено ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем пожежної безпеки.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.