3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематичне Коло у 10-В класі

Автор: anna_garifylina від 28-02-2021, 20:18, переглядів: 488

0
Тематичні Кола цього року стали традицією в 10-В класі. Нам подобається збиратися разом і обговорювати різні питання чи проблеми, адже саме тут ми можемо відкритися і відверто поділитися своїми життєвими переживаннями. Цього тижня наше тематичне Коло мало назву «Інтернет залежність», де ми обговорили такі важливі для нас питання:
• правила поведінки в Інтернеті;
• ігри, які нам подобаються, чи всі вони безпечні, якщо ні, то чому?
• що може людині заважати сказати «Ні»? Яким чином можна навчитись говорити «Ні»?
• як ми, зазвичай, привертаємо увагу своїх ровесників?
Ми дійшли до висновків:
 всі підлітки намагаються вирішити свої проблеми через Інтернет, і саме це спонукає їх до вступу в сумнівні групи;
 безвихідних ситуацій не існує, головне знайти правильний шлях їх вирішення.
А після тестового дзвінка, до Національної дитячої гарячої лінії за тел. 116111, 0800500225, ми переконалися, що навіть у дуже скрутній ситуації, на умовах анонімності кваліфіковані психологи можуть в будь-який час надати нам пораду.
Автор статті  Крижанівська Є., учениця  10-В класу
                       Вихователь класу - Лановенко Віта Романівна

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

Зустріч учнів 11-В класу з працівниками поліції

Автор: anna_garifylina від 28-02-2021, 16:32, переглядів: 481

0

Про небезпеки та загрози , пов’язані з мережею Інтернету, розповіли учням 11-В класу  інспектор та психолог відділу ювенальної превенції Олександрійського ВУ ГУНП в Кіровоградській області на зустрічі 25 лютого. 

Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали в ліцеїстів під час бесіди. Дітям нагадали  основні правила безпечної поведінки в мережі, розповіли про те, як уникнути неприємних ситуацій, у які можна потрапити через власну необережність.

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

Відома незнайомка

Автор: anna_garifylina від 28-02-2021, 16:22, переглядів: 451

0
У кожного з нас перше знайомство з творчістю Лесі Українки розпочинається по-різному: кому в дитинстві читали "Оха-Чародія", хтось вперше прочитав її поезії в школі, чи бува, вже в зрілому віці, відкривається світ Українки повторно. Тому, у кожного своя Леся.25 лютого виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки. За ці роки її творчість вже давно перейшла в статус "читаємої", а не "почитуємої". І роки тому - не завада. Сильна, творча, вольова... Та чи була Леся сучасною? Яку Лесю ми не знали? Про що не розкажуть підручники?
Інтерактивна галерея "Відома незнайомка" для учнів 10-А класу, яку підготували Кудрявенькова О.В. та Шапран В.С. , привідкрила завісу на маловідомі моменти життя Лариси Косач. Леся - музикант, Леся - модниця, Леся - інтелектуалка, Леся - кохана жінка, Леся - патріотка, Леся - фольклористика. І цей список можна продовжувати безкінечно.Та потрібно сказати, що і сама зустріч організовувалася незвичайно. Комікс - для запрошення. Пазл - щоб відгадати тему зустрічі. Месенджер - для зв'язку. Смартфон - для повноти отримання інформації на зустрічі. Рефлексія настрою, хмара слів, інтерактивний плакат, завдання на телефоні. Ми намагалися бути не тільки сучасними, а й креативними, як і Леся.І якщо ви думаєте що цим дійство закінчилося, то дарма! У нас є продовження! Віртуальний круглий стіл для тих, хто виявив бажання прочитати філософську п'єсу "На полі крові"! А тим часом, наш інтерактивний плакат вже почав поширюватися серед ліцеїстів. І це тішить ще більше. А отже, пам'ять про Лесю живе...

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

ЗНАЙОМТЕСЬ НОВІ НАДХОДЖЕННЯ: ЗАПРОШУЄМО ДО ЧИТАННЯ

Автор: library від 27-02-2021, 10:43, переглядів: 561

0
Анотований рекомендаційний покажчик літератури для учнів 5-9 класів

Категорія: Ліцейне життя / БІЦ

 

Відкритий захід в 11-Б класі « Суд над соціальними мережами»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:30, переглядів: 466

0

Соціальні мережі – основний спосіб розповсюдження новин,інформації різного типу. Вони стали потужним освітнім засобом. Але ставши прогресом для людства, виявилися небезпечними для більшості підлітків.

24 лютого з ліцеїстами 11-Б класу був проведений відкритий захід у формі рольової гри « Суд над соціальними мережами» Свою правоту намагалися відстояти як обвинувачі соціальних мереж так і їх захисники.

Суд, розглянувши всі обставини справи і вислухавши свідків вирішив, що соціальними мережами користуватися потрібно, проте не слід забувати і про негативні наслідки, які в собі несуть дані мережі.

Категорія: Ліцейне життя

 

Урок пам’яті “Небесна сотня”

Автор: dend від 27-02-2021, 08:27, переглядів: 442

0

Більше 350-ти років на шляху боротьби за незалежність ,український народ приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

Тернистим шляхом дійшла Україна і до сьогодення. Останніми у цьому списку стали герої Небесної сотні.

Учні 11-В класу у своїх виступах поетапно розкрили події на майдані, що сколихнули світ, змінили хід історії.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згортує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість для зміцнення нашої держави!

Категорія: Ліцейне життя

 

Літературно-поетична вітальня «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки)

Автор: dend від 27-02-2021, 08:20, переглядів: 429

0

23 лютого у 10-Г класі, відбулась літературно-поетична вітальня  «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) учні читали поезії письменниці. Її поезії– це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. У своїх творах Леся Українка, попри важку хворобу, ніколи не нарікала на свою долю, а продовжувала боротися.

Категорія: Ліцейне життя

 

Година спілкування «Сини нескореної неньки України»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:16, переглядів: 475

0

З метою вшанування героїв, які віддали своє життя під час запеклих бойових дій в Дебальцево, в 11-В класі 22.02.2021 року була проведена година спілкування «Сини нескореної неньки України»

Піл час заходу учні класу згадали події, коли у тих запеклих боях на околицях Дебальцевого загинуло 266 наших воїнів

Категорія: Ліцейне життя

 

«Видатні постаті – земляки»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:11, переглядів: 456

0

22 лютого у 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година, присвячена 170-річчю з дня народження Шульгина Якова Миколайовича.

Учениці класу Левенко А. та Омельченко І. ознайомили клас з біографією та діяльністю Якова Миколайовича.

Шульгин Яків Миколайович народився 19 лютого 1851 року. По батьковій лінії він походив із старовинного українського дворянського роду, фамільне прізвище якого було Шульга, в якому успадковувалися українофільні настрої і традиції.

Категорія: Ліцейне життя

 

В. Медвідь – український письменник, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка

Автор: dend від 27-02-2021, 08:03, переглядів: 441

0

23 лютого в 10-В класі було проведено інформаційну годину  на тему: “ В. Медвідь – український письменник, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка”, присвячену 70-річчю від дня народження митця.

Учениця класу Даолатзай В. розказала про заснування Республіканської премії постановою Ради Міністрів УРСР від 20 травня 1961 року. Нині це  державна нагорода України, найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

Категорія: Ліцейне життя

 

Година спілкування у 10-А «Кібербезпека. Захисти себе від кіберзлочинців»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:02, переглядів: 419

0

22 лютого у 10-А класі було проведено годину спілкування «Кібербезпека. Захисти себе від кіберзлочинців».

Кількість кіберзлочинів в Україні щороку зростає на кілька тисяч. Найпоширеніший вид злочину – шахрайство в мережі інтернет. Представникам кіберполіції вдалося виявити 2798 таких шахрайств, з яких у 2314 випадках були пред’явлені підозри про вчинення злочину. Найчастіше шахраї створюють сайти і продають неіснуючий товар, дуже багато злочинів, які стосуються виманювання інформації з карток та онлайн-кредитування.

Категорія: Ліцейне життя

 

Бесіда у 10-А класі «У їхніх серцях жила Україна»

Автор: dend від 27-02-2021, 08:01, переглядів: 432

0

19 лютого у 10-А класі було проведено бесіду «У їхніх серцях жила Україна», присвячену загиблим та пораненим героям Небесної Сотні. Також десятикласники розвішали своїх hand-made янголів на площі Героїв Майдану.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено. Бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться – будуть і правильні рішення, і справжні лідери.

Категорія: Ліцейне життя

 

“Шануймо рідну мову!”

Автор: dend від 27-02-2021, 07:59, переглядів: 451

0 22 лютого в 10-Г класі було проведено захід доДня рідної мови. Учні переглянули відеоролик про  те, яку роль відіграє українська мова в життіукраїнців. Мова – духовний скарб нації, засіб людського спілкування, про те, щовона живе в наших серцях. ! Наша рідна українська мова – одна з найбагатших інаймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, зіспівом солов'я. Любімо свою мову, свій милий край, свою Україну!

Категорія: Ліцейне життя

 

Незламний дух! Безсмертний подвиг!

Автор: feanen від 26-02-2021, 14:07, переглядів: 451

0

У п’ятому класі був проведений урок-пам’яті до Дня героїв Небесної Сотні. Метою уроку було ознайомити учнів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, нашими земляками вшанувати героїзм українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну; виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами своєї держави, адже подвиг героїв Небесної Сотні має історичне значення для нашої країни. Кожен герой віддав своє життя за нас, за те, щоб кожен наш новий день був сповнений світлом, добром, надією та свободою.

Категорія: Ліцейне життя

 

Соціальні мережі – користь чи шкода?

Автор: feanen від 26-02-2021, 14:06, переглядів: 442

0

У п’ятому класі була проведена бесіда на тему «Соціальні мережі – користь чи шкода?» Учнів цікавили питання: Чому ж більшість підлітків полюбляють проводити час за комп'ютером і в соціальних мережах? Як це на них впливає? І чи можуть вони зупинитися, зайти вчасно межу користі і шкоди використання соціальних мереж? Діти розуміють, що вони живуть в час  стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, і мережа Інтернет ресурсів - це безмежний світ інформації як корисної, так і шкідливої. 

Категорія: Ліцейне життя

 
Назад Вперед