Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Учні 6 класу відвідали обласну бібліотеку для дітей ім. А.П.Гайдара.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 6 класу відвідали обласну бібліотеку для дітей ім. А.П.Гайдара.

Автор: Joker_13 від 28-03-2013, 09:40, переглядів: 2 316

0
Учні 6 класу відвідали обласну бібліотеку для дітей ім. А.П.Гайдара.    

21 березня учні 6 класу відвідали обласну бібліотеку для дітей ім. А.П.Гайдара. Гімназисти прослухали змістовну розповідь та переглянули презентацію, присвячену відомому російському художнику Карлу Павловичу Брюллову. Учні дізналися багато цікавого з біографії художника. Так, з дитинства батьки привчали хлопця до наполегливої праці, що в подальшому житті допомогло йому стати успішною людиною. Щоранку маленький Карл малював 15 коників, інакше не отримував сніданку. Брюллов був надзвичайно успішним студентом: він здобув золоту медаль по завершенню класу історичного живопису. У 1822 році митця було відряджено до Італії, він оселився у Римі, де й провів більшу частину свого життя.

Ім’я Карла Брюллова пов’язане з долею Шевченка. Як відомо, Тарас Григорович був улюбленцем художника. Портрет Жуковського, написаний Брюлловим , розіграли в лотерею й виручили за нього 2500 рублів, за які викупили з кріпацтва Кобзаря.

У шестикласників була можливість переглянути репродукції картин Брюллова. Особливо їх вразило своєю відвертістю та реалізмом полотно «Останній день Помпеї».

Захід, присвячений великому художнику, спонукав дізнатися більше про цю видатну особистість і значно розширив кругозір учнів.

 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.