3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято Перемоги «Ми пам’ятаємо!»

Автор: dend від 10-05-2012, 10:20, переглядів: 2 273

0
Свято Перемоги «Ми пам’ятаємо!»    

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом із нею і Дня Перемоги. Виповнилося 67 років від того вистражданого радісно-сумного дня.

Сльозами радості зустріли його бійці Великої Вітчизняної, так само зустрічаємо цей день і ми, їхні нащадки. Його наближали, як могли, люди, котрим було дуже нелегко у ті дні і яким найважче сьогодні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у тій війні. Але не піде у забуття великий подвиг нашого народу – його перемога над фашизмом.

Важливим джерелом формування патріотичних почуттів молоді стали заходи, проведені у нашому закладі до цієї світлої дати: проведення радіогазети «Цих днів не померкне слава», виготовлення стіннівок, перегляд документальних та художніх фільмів, робота над проектом «Фронтовими дорогами моїх рідних», тематичні лінійки «Завжди у пам’яті народній», «А завтра була війна…».

9 Травня зі сльозами на очах і букетами квітів на Фортечні вали прийшли сивочолі ветерани, ряди яких дуже порідшали. Вони привели нас, своїх дітей та онуків, і в німоті й скорботі застигло все людство, віддаючи данину шани і пам’яті тим, ціною чийого життя врятована земна куля від коричневої чуми.

Свято Перемоги служитиме нагадуванням, що немає більшої цінності, ніж радість життя на мирній землі.

Свято Перемоги «Ми пам’ятаємо!»

 Фотозвіт тут

 


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.