Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Екскурсія до пожежно- технічної виставки -музею ГУМНС у Кіровоградській області

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Екскурсія до пожежно- технічної виставки -музею ГУМНС у Кіровоградській області

Автор: feanen від 8-11-2023, 09:11, переглядів: 107

0

Для учнів 11-В класу Центральноукраїнського наукового ліцею - інтернату стало корисним заняттям відвідування пожежно- технічної виставки - музею ГУМНС  у Кіровоградській області.

Ліцеїсти  розглянули експонати з минулого міста. Родзинкою першого залу історії є унікальна діарама «Пожежа Єлисаветграда 1834 року», що нагадує, до якого лиха призвела та пожежа – місто згоріло вщент. Особливий інтерес у учнів викликав пожежний насос та легендарний кінно-бочковий хід, що використовували Кропивницькі в минулому Єлисаветградські рятувальники в ХIХ століття, а також сучасна пожежна техніка.

Цікаво та змістовно розповіла екскурсовод пані Наталія захоплюючі історії про ліквідацію великих пожеж та легендарних вогнеборців, героїчні вчинки яких назавжди залишаться в історії пожежної охорони Кропивницького.

Під час екскурсії учні дізналися, як потрібно діяти у випадку виникнення пожежі або іншої небезпечної ситуації  та як запобігти лиху.

Наприкінці зустрічі діти хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні, яка триває в Україні.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.