3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Англійська мова: Брейн-Ринг!

Автор: Shevchenko від 6-02-2012, 11:54, переглядів: 2 294

0
Англійська мова: Брейн-Ринг!    

Вітаємо команду "The Secret of Victory" з перемогою в змаганні "Брейн-Ринг"!

3 лютого 2012 року в рамках тижня англійської мови відбулися змагання "Брейн-Ринг". Змагання проходило в актовій залі Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), де учні і вчителі зібралися, щоб підтримати їхні улюблені команди: "Mr. Bean and his Team", "Skittles" i The Secret of Victory". Команди відповідали на заплутані питання, пов`язані з найрізноманітнішими темами,такими як архітектурні пам`ятки англомовних країн, граматика англійської мови, здоровий спосіб життя та багатьма іншими. Між раундами напруженої боротьби можна було насолодитися шедеврами англійської музики у виконанні учнів гімназії.

Три раунди не виявили переможця, оскільки всі три команди набрали по девя`ть очок. Кілька додаткових питань також не могли вказати на найкращих. І нарешті команді "The Secret of Victory" вдалося першими правильно відповісти на запитання, що й принесло їм таку бажану перемогу! Після ще кількох додаткових запитань друге місце виборола команда "Skittles". І третє почесне місце дісталося команді "Mr. Bean and his Team", лідер якої, Осіпчук Юлія, була визнана найактивнішим учасником змагань.

Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам змагань успіхів, перемог і натхнення в подальшому оволодінні англійською мовою!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.