Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Онлайн-урок пам’яті у 10-А класі «Чорнобиль. Катастрофа у цифрах»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Онлайн-урок пам’яті у 10-А класі «Чорнобиль. Катастрофа у цифрах»

Автор: dend від 26-04-2021, 13:46, переглядів: 187

0

  26 квітня учні 10-А класу провели онлайн-урок пам’яті «Чорнобиль. Катастрофа у цифрах», присвячений 35 річниці Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.