27 лютого в 11-А класі було проведено круглий стіл на тему: «Формування почуття гендерної рівності». Учні обговорили, що реальна поведінка конкретної людини може відповідати прийнятій у суспільстві, а може, навпаки, вважатися характерною для протилежної статі. Таким чином, чоловіки бувають мужніми і турботливими, жінки - ніжними й енергійними.
Одним із проявів принципу рівності є рівність прав чоловіків і жінок, тобто однаковий підхід незалежно від статі, що отримав назву принципу гендерної рівності. Гендерна рівність - це рівні права, можливості й умови для їх реалізації для жінок і чоловіків у всіх сферах життя. Згідно Конституції України статті 24: «Рівність прав жінок і чоловіків забезпечується: наданням їм рівних можливостей у громадсько-політичній та культурній діяльності, у здобутті освіти та професійній підготовці, у праці та винагороді за неї тощо».
Ми дійшли висновку, що чоловіки та жінки, безумовно, різні. Але вони також, безумовно, рівні. Вони рівні в правах бути такими, якими вони є. Вони рівні в праві мати те, що вони хочуть. Вони рівні в праві мріяти і здійснювати СВОЇ мрії.