Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Ліцейне життя » Інформаційно-тематична година присвячена 75-річчю від дня народження нашого земляка, художника Сергія Шаповалова

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформаційно-тематична година присвячена 75-річчю від дня народження нашого земляка, художника Сергія Шаповалова

Автор: dend від 16-05-2018, 14:39, переглядів: 1 009

0

В рамках проекту «Митці Кіровоградщини»  15 травня в 11-В класі була проведена інформаційно-тематична година, присвячена 75-річчю від дня  народження нашого земляка, відомого українського художника Сергія Шаповалова.

Шаповалов  Сергій  Гаврилович народився 15 травня 1943 року в с. Інгуло – Кам’янка Новгородківського району Кіровоградської області. В 1962 році закінчив Олександрійське педагогічне училище. В 1968 році вступив до Київського державного художнього інституту на живописний факультет, займався в майстернях В. Шаталіна та В. Гуріна. Після закінчення навчання був направлений на роботу в Кіровоградські художньо-виробничі майстерні на посаду живописця. Член Національної спілки художників України з 1989 року, лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2006 році в номінації «Національна традиція». Указом Президента України № 919 від 10 жовтня 2008 року присвоєно С.Г.Шаповалову почесне звання «Заслужений художник України.

Сергій  Гаврилович – завжди мав немало шанувалиників. Яскраві, сповнені світла та кольору пейзажі та натюрморти наче наповнюють приміщення щастям та радістю. Сергій Шаповалов малює в техніці пастозного живопису, яка здається чарівною. Великі товсті мазки мастихіном. Підійдеш до картини на півметра і бачиш тільки об'ємність цих мазків, відступиш на крок – і проступають лінії, чіткі і ясні.

 На останок учні порівняли картини  обох братів Шаповалових Анатолія та Сергія.

Закревська Діана

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.