Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Учні 10-Г класу відвідали народний «Музей визволення Кіровоградщини»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 10-Г класу відвідали народний «Музей визволення Кіровоградщини»

Автор: dend від 13-05-2017, 11:14, переглядів: 729

0 Експозиція музею «Визволення Кіровоградщини» розкриває сторінки трагедій і героїчного подвигу нашого народу, на долю якого випало боронити свій степовий край у роки Другої світової війни.
У музеї створена картотека, що налічує понад 30 тисяч визволителів нашого краю і є унікальні експонати, які збиралися близько 35 років. Вони ілюструють бойові дії на Кіровоградщині у період 1941-1943-го років.
В експозиції створено також стенд, який присвячений діяльності підпілля ОУН і УПА на теренах Кіровоградської області. Ще один символізм закладений у створенні залу на честь воїнів - учасників антитерористичної операції на Сході України у новітню добу.
Учні переглянули оригінальні матеріали, які протягом 35 років збиралися пошуковими загонами під керівництвом Віктора Павловича Присяжнюка і були вражені сміливістю і мужністю наших визволителів.
Ніхто не залишився байдужим до долі загиблих солдат, переглядаючи експозицію, учні піднеслись духом, усвідомили свою роль у громадській діяльності, відчули гордість за свій народ.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.