Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Тематична лінійка «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематична лінійка «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»

Автор: dend від 1-03-2016, 16:12, переглядів: 1 010

0

Тематична лінійка «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»23 лютого учнями 10-Б класу (вихователь Берлін О.А.) було проведено тематичну лінійку «Небесна Сотня. На сторожі Гідності», з метою вшанування пам’яті Героїв Майдану, виховання патріотизму та формування активної громадянської позиції. Учні нагадали присутнім, що наприкінці 2013 року під загрозою знищення були державність та незалежність України, свобода слова і волевиявлення, права власності, українська мова та культура. Доповідачі наголосили, що приводом для повстання стало небачено жорстоке побиття активної молоді, яка мирно виступала за європейських шлях розвитку України. Застосування владою спочатку сили, а потім і зброї, загострило протиріччя та спровокувало появу більше сотні загиблих, які віддали своє життя за державу, в якій людина посідає чільне місце як особистість, як Тематична лінійка «Небесна Сотня. На сторожі Гідності»будівник своєї держави, свого майбутнього. Серед них і наш земляк, бобринецький фермер, батько трьох дітей Віктор Іванович Чміленко, який 20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера на Майдані.

Проникливе виконання Юлією Заліською пісні «Мамо, не плач» та Миколою Федурко вірша «Пам’яті Небесної Сотні» викликали сльози на очах присутніх. Хвилиною мовчання старшокласники та вчителі вшанували загиблих під час Революції Гідності.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.