Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У Всесвітній день боротьби зі СНІДом восьмикласниці Бебих Анастасія, Левченко Яна та Черній Валерія провели інформаційну хвилинку

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом восьмикласниці Бебих Анастасія, Левченко Яна та Черній Валерія провели інформаційну хвилинку

Автор: Joker_13 від 1-12-2014, 14:56, переглядів: 1 185

0
У Всесвітній день боротьби зі СНІДом восьмикласниці Бебих Анастасія, Левченко Яна та Черній Валерія провели інформаційну хвилинку1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом восьмикласниці Бебих Анастасія, Левченко Яна та Черній Валерія провели інформаційну хвилинку для учнів 5-9 класів. 

Дівчата зазначили, що СНІД (який сьогодні називають чумою 21-го століття) було відкрито 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки, але офіційно вперше про хворобу заговорили 1 грудня 1988 року: з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я цей день вважається Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом і відзначається щорічно. Його мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.
Учні дізналися про способи передачі ВІЛ-інфекції, способи профілактики захворювання, ознайомилися зі статистичними даними про поширення СНІДу.
Усі присутні на заході одягли червону стрічку – символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, демонструючи прояв солідарності з більш ніж 40 мільйонами людей, які сьогодні живуть з ВІЛ та СНІДом.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.