Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Про нас пишуть » ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт

Автор: Французан від 1-12-2012, 11:52, переглядів: 2 776

1
ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт    
   
ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт  

1-го грудня Всесвітній день боротьби зі Снідом – це можливість дізнатися про факти щодо цієї небезпечної хвороби і втілити знання в практику. Якщо люди розуміють, як вона передається, як можна її запобігти та усвідомлюють сьогоднішні реалії життя з ВІЛ-інфекцією – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне життя і життя інших людей, відверто та толерантно поводитися з ВІЛ-інфікованими. 

Цього року Україна приєднується до Всесвітньої кампанії «RED», яка спрямована на формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Кампанія «RED»  об'єднує десятки світових міст та представляє різноманітні засоби показати свою солідарність з ВІЛ-позитивною спільною. Кожен рік впізнаванні архітектурні об’єкти підсвічуються у червоний колір саме 1 грудня. Цього року Україна доєднається до кампанії, щоб продемонструвати усім, що ВІЛ в Україні — це не проблема окремої людини, а проблема держави і суспільства. 

Небайдужість — єдина річ, яка потрібна ВІЛ-позитивній людині для того, щоб не загинути. Саме небайдужість дозволяє державі закупити препарати для лікування ВІЛ-інфекції вдосталь та вчасно. Небайдужість допомагає захищати права ВІЛ-позитивної спільноти. Небайдужість не дозволяє пройти повз проблеми інших. 

Тож ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт. Вони призначають своїй країні приймати щодня толерантність, відповідальність та небайдужість, любов, доброту, щирість, турботу, чуйність, повагу, розуміння – це те, чого наразі не вистачає нашому суспільству і що могло б зробити життя кращим та щасливішим.

Категорія: Про нас пишуть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публікацій: 1 559
  • Коментарів: 29
  • ICQ: {icq}
1 грудня 2012 23:07

dend

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 23.02.2010
  • Статус: Користувач offline
 
ВІЛ-позитивні українці виписують Україні рецепт... приймати щодня толерантність, відповідальність та небайдужість, любов, доброту, щирість, турботу, чуйність, повагу, розуміння

- потужні слова.
Дякую за неперевершену статтю

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.