3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

Автор: feanen від 16-09-2023, 10:22, переглядів: 33

0

Безпека учасників дорожньо-транспортного руху – тема завжди актуальна. Здається, ми досконало знаємо правила, які убезпечують нас від неприємних, або навіть трагічних ситуацій, але статистика, на жаль,  свідчить про інше.

Щороку в світі від дорожньо-транспортних пригод гине понад 250 тисяч людей. За рік в Україні гине понад 5 тисяч людей, а понад 30 тисяч – отримують травми. Причини – недотримання таких відомих і простих правил. Під час інформаційної години, проведеної в 11-Б класі учні мали можливість перевірити свою обізнаність у правилах дорожнього руху. Особливу увагу було приділено моментам, з якими доводиться рахуватися через воєнний стан:

- не можна фотографувати місцевість – фото може бути з координатами інфраструктури, розташування ЗСУ тощо. Така «творчість» несе загрозу для України!

- не можна торкатися невідомих речей – навіть звичайні побутові предмети можуть бути заміновані! Побачивши будь - які підозрілі предмети, негайно повідомте дорослих!

- уникайте колон техніки, не стійте біля військового транспорту!

- ховайтесь одразу , як чуєте постріли чи вибухи!

Памʼятайте: щоб упередити небезпеку для здоров’я і життя, треба дуже добре знати ці правила і застосовувати їх. Саме такий висновок був зроблений після обговорювання проблеми.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.