Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Безпека житттєдіяльності » Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай

Автор: feanen від 15-09-2023, 15:08, переглядів: 24

0

15 вересня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності «Правила дорожні – корисні для кожного!» (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану)

Ми зібралися для того, щоб перевірити і вдосконалити знання з правил безпеки життєдіяльності. Безпека – це коли нічого не загрожує життю і здоров’ю. Ми живемо в непростий воєнний час, де небезпека підстерігає кожного українця щохвилини. Щоб убезпечитися, треба вміти розпізнавати небезпеки, знати причини їх виникнення та способи захисту. Упевненість у собі, сміливість, обачність допоможуть уникати небезпечних ситуацій. З учнями згадали пам’ятку: «Твоє здоров’я і життя залежать не тільки від знання правил безпечної поведінки,  а найголовніше – від їх виконання в будь-яких ситуаціях». Правильна поведінка на вулицях і дорогах – запорука безпечного життя, а життя у кожного лише одне! Завжди пам’ятаємо Правила дорожнього руху!

Категорія: Безпека житттєдіяльності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.