3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Дебати в 11-Г класі: “Чи можливо забезпечити повну безпеку в Інтернеті?”

Автор: gerwetis від 17-01-2025, 15:18, переглядів: 36

0

15 січня в 11-Г класі відбулися захопливі дебати на тему: “Чи можливо забезпечити повну безпеку в Інтернеті?”. Захід був організований з метою обговорення сучасних викликів, пов’язаних із кібербезпекою, та пошуку шляхів захисту особистої інформації в цифровому просторі.

Під час дебатів учні обʼєдналися у дві команди: прихильників повної безпеки та тих, хто вважав це неможливим. Перші наводили аргументи про важливість сучасних технологій захисту, таких як антивірусні програми, шифрування даних та підвищення рівня обізнаності користувачів. Інша команда наголошувала на постійному розвитку хакерських методів та людському факторі, який часто стає причиною вразливостей.

Дебати були наповнені цікавими думками, фактами та жвавими обговореннями. Усі учасники продемонстрували глибокі знання та критичне мислення.

За підсумками заходу учні дійшли висновку, що повна безпека в Інтернеті – це ідеал, до якого слід прагнути, але якого важко досягти. Водночас кожен користувач може значно підвищити рівень своєї безпеки, дотримуючись базових правил кібергігієни.

Категорія: Ліцейне життя

 

Безпека дітей в інтернеті

Автор: gerwetis від 17-01-2025, 14:17, переглядів: 54

0

Великим благом для сучасної людини є інтернет. Новітні технології можуть допомогти людям. Проте головним чинником має стати безпека кожного та кожної у віртуальній мережі. 

17 січня учня та ученицям 8 класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату було проведено інформаційну бесіду на тему «Безпека дітей в інтернеті». 

Класним колективом обговорені прості правила безпеки в соціальних мережах, використання банківський карток.  Окрема тема - вербування молоді через соц.мережі.

Категорія: Ліцейне життя

 

Для учнів 11-Б класу було проведено круглий стіл на тему «Діти та збройні конфлікти»

Автор: gerwetis від 17-01-2025, 13:15, переглядів: 57

0

Посилання на відео - клікніть для перегляду

У 11-Б класі відбувся круглий стіл на тему «Діти та збройні конфлікти». Захід мав на меті привернути увагу здобувачів освіти до проблем, з якими стикаються діти у зонах військових дій, а також формувати гуманістичні цінності та відповідальність за майбутнє світу.


У ході зустрічі учні обговорювали реальні історії дітей, постраждалих від збройних конфліктів, аналізували документи щодо захисту прав дитини та висловлювали свої думки про можливі шляхи вирішення цієї глобальної проблеми.


Круглий стіл допоміг ліцеїстам глибше усвідомити важливість збереження миру та необхідність підтримки тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Учні відзначили, що подібні заходи спонукають до активної громадянської позиції та підвищують рівень емпатії до постраждалих.

Категорія: Ліцейне життя

 

«Моя майбутня професія – правила вибору»

Автор: melnyk від 17-01-2025, 10:30, переглядів: 46

0

Вибір майбутньої професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Проведений тренінг «Моя майбутня професія – правила вибору» з учнями 8-го класу (м.Олександрія) вияв певні інтереси учнів до професій, розширив їх знання про них, а також допоміг ліцеіїстам усвідомлено подумати про вибір майбутньої професії.

Учні були активними учасниками, які висловлювали свою точку зору, щодо вибору професії, навчального закладу в якому вони хочуть здобувати знання і ймовірності працевлаштування за обраною професійною діяльністю.

Побажаємо дітям, зробити правильний вибір професії, ходити на роботу, як на свято і бути щасливими!

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

Дискусія «Онлайн-загрози в час війни:як захистити себе?»

Автор: gerwetis від 17-01-2025, 09:11, переглядів: 36

0


Сучасне життя неможливе без глобальної мережі Інтернет. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Але щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони» Інтернету , кожен, хто працює з мережею, повинен знати джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх близьких і друзів від потенційних Інтернет-загроз.

Саме ці питання обговорювали ліцеїсти 11-В класу під час проведення дискусії на тему : «Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?»

Під час заходу учні зазначили, що інформаційний простір дозволяє бути на зв’язку з рідними, дізнаватись останні новини з фронту, хоч якось контролювати те, що відбувається навколо. 

Але важливо пам’ятати, що за позначкою геолокації на пості чи фотографії, веселим відео в соціальній мережі чи одним повідомленням може ховатися справжня небезпека. Особливо під час війни, коли інфопростір використовують окупанти для військових нападів на українські міста.

Ліцеїсти наголосили на тому, що треба бути дуже уважним, перед публікацією ще раз оцінити, чи може ця інформація будь-яким чином нашкодити вам або вашим близьким. А під час війни — нашим містам та захисникам.

Категорія: Ліцейне життя

 

«Спали» ФСБшника»

Автор: melnyk від 17-01-2025, 09:10, переглядів: 39

0

Учні 10-А класу (м.Олександрія) долучилися до інформкампанії «Спали» ФСБшника» для протидії вербуванню молоді спецслужбами рф. Спецслужби Росії через месенджери намагаються вербувати українських підлітків, аби використати їх для вчинення протиправних дій на території нашої країни.

 Ліцеїсти переглянули соціальний відеоролик режисера Л. Левицького, який інформує молодь про невідворотність покарання за подібні злочини.

Здобувачі освіти усвідомлюють, що ці дії незаконні, а у випадку їхнього вчинення,відповідальність нестимуть як діти, так і їхні батьки. Виконання завдань російських спецслужб можуть бути кваліфіковані за низкою статей Кримінального кодексу.

Учні обрали алгоритм протидії: якщо тобі або твоїм знайомим надійшла пропозиція вчинити за гроші такий злочин – негайно повідом про це СБУ через чатбот t.me/spaly_fsb_bot і вкажи інформацію про контакт, який намагався тебе завербувати.
 Не пали своїх!🔥«Спали» ворога!
 Разом захистимо Україну та зруйнуємо російські плани! 

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

Кіборги - приклад незламності в боротьбі за свободу !

Автор: gerwetis від 17-01-2025, 08:10, переглядів: 40

0

16 січня, у День пам’яті  кіборгів України, в 10-В класі було проведено тематичну годину "Кіборги - приклад незламності в боротьбі за свободу !"

Кіборги стали символом незламності та мужності українського народу, які протягом 242 днів героїчно обороняли Донецький аеропорт від російських окупантів.

Ліцеїсти Тарас Жданов і Владислав Черновол підготували змістовну мультимедійну презентацію та розповіли,чому воїни отримали назву  кіборги.Незважаючи на постійні обстріли, руйнування та брак ресурсів, українські воїни тримали оборону, ніби володіли надлюдською силою.Їхній подвиг став втіленням незламності духу українського народу перед обличчям агресора. Фраза "Вони вистояли, не встояв бетон" стала крилатою і відобразила героїзм кіборгів.

Кіборги стали національними героями, якими пишається вся Україна. Їхній подвиг об'єднав українців у боротьбі за свою незалежність.

Категорія: Ліцейне життя