Сучасне життя неможливе без глобальної мережі Інтернет. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Але щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони» Інтернету , кожен, хто працює з мережею, повинен знати джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх близьких і друзів від потенційних Інтернет-загроз.
Саме ці питання обговорювали ліцеїсти 11-В класу під час проведення дискусії на тему : «Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?»
Під час заходу учні зазначили, що інформаційний простір дозволяє бути на зв’язку з рідними, дізнаватись останні новини з фронту, хоч якось контролювати те, що відбувається навколо.
Але важливо пам’ятати, що за позначкою геолокації на пості чи фотографії, веселим відео в соціальній мережі чи одним повідомленням може ховатися справжня небезпека. Особливо під час війни, коли інфопростір використовують окупанти для військових нападів на українські міста.
Ліцеїсти наголосили на тому, що треба бути дуже уважним, перед публікацією ще раз оцінити, чи може ця інформація будь-яким чином нашкодити вам або вашим близьким. А під час війни — нашим містам та захисникам.