3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Лиш музика прогнати може сум

Автор: feanen від 26-04-2024, 15:23, переглядів: 127

Перемога буде з нами

Проти вражої орди.

Сильна нашими серцями

Україна назавжди!

Дякуючи нашим Захисникам і Захисницям, цими словами закінчився прекрасний, але перепаскуджений ворожими тривогами, академконцерт. Та наші учні своєю титанічною працею доводять ворогам, що ми – стійкі, непохитні, наполегливі, незламні, НЕЗДОЛАННІ! (Хай це зарубають собі на носі!).

Категорія: Ліцейне життя

 

Дзвони та біль Чорнобиля

Автор: feanen від 26-04-2024, 14:50, переглядів: 120

0

26 квітня з учнями 6 класу проведено годину спілкування, присвячену чорнобильській трагедії, яка сталася 26-го квітня 1986. Діти дізналися ,що чорнобильська аварія сталася у місті Прип’ять Київської області-це катастрофа два теплових вибухи зруйнували 4 енергоблок.Виникла пожежа.Вогонь гасили до 5 години ранку.Проте у середині самого 4 блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня,коли більша частина графіту згоріла.
Після вибуху та пожежі, утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України та й багатьох інших країн. Майже 200 тисяч людей евакуювали з зон забруднення.

Категорія: Ліцейне життя

 

Чорнобильська катастрофа та її наслідки

Автор: feanen від 26-04-2024, 14:44, переглядів: 123

0

26 квітня учні 10 А класу Центральноукраїнського Наукового ліцею-інтернату підготували урок-презентацію "Чорнобильська катастрофа та її наслідки". Жодна подія після Другої світової війни не зачепила за живе стільки людей у Європі, як вибух четвертого реактора Чорнобильської АЕС.
Під час уроку учні згадали послідовність всіх подій того дня. Заслухали жахливі наслідки трагедії, та вражаючі цифри загиблих та постраждалих людей.

Категорія: Ліцейне життя

 

Тематична година “Весни обірване суцвіття”

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:37, переглядів: 107

0

26 квітня до дня пам’яті Чорнобильської трагедії у 11-В класі було проведено тематичну годину «Весни обірване суцвіття». Мета: вшанування героїв-ліквідаторів трагедії на Чорнобильській АЕС.

Учні переглянули презентацію, яку підготувала Наконечна Маргарита. Вона нагадала учням про ту страшну ніч, котра змінила життя більшості людства. Чорнобильська катастрофа – це техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням IV енергоблока Чорнобильської атомної електростанції. Після аварії утворилась радіоактивна хмара, що накрила Україну, Білорусь, Росію. 

Категорія: Ліцейне життя

 

26 квітня-День Чорнобольскої катастрофи

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:30, переглядів: 120

0

Година пам’яті «26 квітня-День Чорнобольскої катастрофи» була проведена у 5 класі. Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу,  трагедія, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. Багатоденну Пожежу, яка тривала декілька днів, намагалися загасити сотні пожежників та працівників аварійних служб.  Цей подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму українського народу.

Категорія: Ліцейне життя

 

Чорнобильська трагедія

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:21, переглядів: 126

0

Сьогодні у 9 класі була проведена година спілкування «Чорнобильська трагедія». Учні дізналися про жахливі наслідки екологічно-соціальної катастрофи, спричиненої вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку, усвідомили, що трагедія, спричинена вибухом, не має аналогів за обсягом забруднення довкілля, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально- економічні умови життя. Учні вшанували памʼять загиблих людей внаслідок катастрофи, запам'ятали важливість безпеки на атомних електростанціях та обговорили причини Чорнобильської катастрофи, включаючи технічні помилки та недоліки у системі безпеки.

Категорія: Ліцейне життя

 

День пам’яті «Чорнобильські дзвони»

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:20, переглядів: 112

0

26 квітня минає 38 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Ця аварія торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат для суспільства, навколишнього середовища і планети в цілому.
Вшановуючи пам’ять трагедії, учням 10 – В класу проведено виховний захід, на якому:
🎥Здобувачі освіти переглянули фрагменти документального фільму, на яких ліквідатори в саморобних обладунках скидали уламки з даху третього енергоблоку в жерло зруйнованого реактору.

Категорія: Ліцейне життя

 

Чорнобильська катастрофа

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:18, переглядів: 108

0

Чорнобильська катастрофа - найбільша екологічна катастрофа сучасності, що сталася 26 квітня 1986 року, залишиться в пам'яті Українців назавжди. Цього року ми відзначаємо 38 річницю з дня катастрофи. Тому учні 8 класу провели інформаційно - тематичну годину, присвячену аварії на Чорнобильській АЕС. Учні переглянули відео і визначили, чому сталася катастрофа і як вона вплинула на здоров'я людей і стан навколишнього середовища. І аби вшанувати пам'ять загиблих у цій катастрофі, діти поклали квіти біля пам'ятника у центрі нашого міста.

Категорія: Ліцейне життя

 

Чорнобиль немає минулого

Автор: feanen від 26-04-2024, 13:11, переглядів: 123

0

Учні 11-Г класу провели виховну годину "Чорнобиль немає минулого", присвячений пам'яті Чорнобильської трагедії. Під час заходу учасники згадали події квітня 1986 року, висловили повагу до загиблих. Ми висвітлили історичні факти про аварію на Чорнобильській АЕС, вказали на її величезні наслідки для людства та навколишнього середовища. Під час заходу учні акцентували увагу на важливості пам'яті про цю трагедію як нагадування про наслідки недбалості та потребу в безпеці ядерної енергетики. Захід також включав презентації, виступи учнів та підготовлені відеоролики, які допомогли краще розуміти значення та наслідки Чорнобильської катастрофи.

Категорія: Ліцейне життя

 

Дзвони Чорнобиля

Автор: feanen від 26-04-2024, 09:18, переглядів: 114

0

В 10- Б класі була проведена виховна година: « 26 квітня-День Чорнобильскої катастрофи» .  
Цей день  буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, одним сумом, однією надією.
Метою виховної  години було закріплення знань учнів  про чорнобильську  трагедію, розвиток почуттів вдячності та глибокої поваги до людей, які ціною власного життя та здоров’я  захищали Україну від наслідків аварії  на ЧАЕС, вшанування їх подвигу; впровадження елементів екологічного виховання; виховання поваги і любові до своєї Батьківщини – України.

Категорія: Ліцейне життя