3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відлуння минулого

Автор: dend від 28-04-2022, 14:11, переглядів: 320

0

26 квітня учні 10-Г класу провели круглий стіл «Чорнобиль: відлуння минулого», присвячений  річниці Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

Категорія: Ліцейне життя

 

Бесіда-презентація до 36-тої річниці аварії на ЧАЕС

Автор: dend від 28-04-2022, 14:07, переглядів: 320

0

26 квітня 1986 року сталася найпотужніша і найбільша катастрофа, яку коли-небудь спричиняв мирний атом. Це змінило життя цілого покоління, зробило місто Прип'ять і 30 км поліських лісів навколо радіоактивними на тисячі років.

26 квітня, в 10-А класі було проведено бесіду-презентацію до 36-тої річниці аварії на ЧАЕС. Учні повторили основні правила безпеки та обговорили алгоритм дій у разі  розповсюдження радіації, адже в умовах теперішньої  ситуації радіаційна безпека дуже актуальна. Наразі не менш важливими є знання алгоритму дій у разі хімічної атаки. Тому учні разом з вчителем із Захисту України Черній Валентиною Петрівною та вихователем  Нестеровою Валентиною Олександрівною розібрали план дій на випадок хімічної атаки із використанням  різних речовин (хлор, аміак) і дійшли висновку, що найголовніше в будь якій екстремальній ситуації – не панікувати, адже паніка – наш найстрашніший ворог.

Категорія: Ліцейне життя

 

Алгоритм безпеки цивільного населення в умовах воєнного часу

Автор: dend від 28-04-2022, 08:34, переглядів: 318

0

Дотримання правил безпеки життєдіяльності - один з найважливіших аспектів існування людини. В умовах війни нехтування ними – це майже стовідсоткова вірогідність втрати життя. Саме про це йшлось на інформаційній годині, яку підготувала для 11-Б класу вчитель основ медичних знань Олена Валеріївна Неворова. Учні дізналися, як розпізнавати вибухонебезпечні предмети і що робити, опинившись поряд з ними, які дії збережуть життя під час артобстрілу. Особлива увага була приділена небезпеці, яка виникає через закладені ворожою армією міни – цю проблему доведеться усувати спеціалістам навіть після Перемоги. Висновки, які можна зробити після прослуханої інформації, наступні: умови війни змушують людину чітко виконувати прості правила безпеки, знання яких сприятиме автоматичному прийняттю єдино правильного рішення.

Категорія: Ліцейне життя

 

Чорнобиль у цифрах

Автор: feanen від 28-04-2022, 07:41, переглядів: 351

0 26 квітня у 8 класі була проведена інформаційна хвилина "Чорнобиль у цифрах". 26 квітня 1986 року день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час інформаційної хвилини учні дізналися приголомшливі  факти  та цифри про кількість загиблих внаслідок вибуху, про кількість людей, які загинули від променевої хвороби або від радіації. Про території якими ширилась радіація та про евакуйованих людей.

Категорія: Ліцейне життя