У 10-А класі проведено бесіду «Гірчить Чорнобиль крізь роки» з метою навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; розвивати потребу будувати, створювати та відроджувати, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого.
Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Матеріали за Квітень 2019 роки
Автор: dend від 29-04-2019, 09:54, переглядів: 640
У 10-А класі проведено бесіду «Гірчить Чорнобиль крізь роки» з метою навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; розвивати потребу будувати, створювати та відроджувати, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 29-04-2019, 09:52, переглядів: 626
26 квітня, до 33 річниці Чорнобильської катастрофи в 11-Б класі була проведено годину-реквієм «Чорнобильські дзвони».
Гімназисти пройшли від площі Героїв Майдану до меморіалу в пам'ять про героїв, які ціною влаcного життя врятували наc від cмертельної небезпеки.
Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять тих, хто загинув від впливу «мирного» атому. До підніжжя пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» поклали квіти
Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим – аж надто гірким був той урок для жителів планети і тому мусимо зробити усе можливе, щоб не допустити повторення.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 29-04-2019, 09:43, переглядів: 647
Тематичну лінійку «Чорнобиль. Трагедія, подвиг, пам'ять» підготували та провели учні 10-Г класу. Учні нагадали всім присутнім про страшну трагедію людства, яка сталась 26 квітня 1986 року та її наслідки. Захід супроводжувався переглядом слайдів, документальних фільмів про Чорнобильську трагедію . Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 29-04-2019, 09:30, переглядів: 733
25.04.19 у 10-Г класі був проведений захід на тему: «Подорож країнами Європи» у вигляді вікторини. Під час вікторини учні були поділені на дві команди і змагалися в двох раундах та розважальних конкурсах. Капітани обирали собі команду і змагалися один з одним. Оцінювали роботу команд обране журі. Учні згадали цікаві уроки географії проведені в нашій гімназії. Також учні дізналися багато цікавих фактів про держави і міста Європи. Метою заходу було узагальнити та систематизувати знання учнів, виховувати інтелектуальні, творчі здібності учнів, формувати навички працювати в команді.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 29-04-2019, 09:27, переглядів: 613
26 квітня учні 10-В класу взяли участь у тематичній годині на тему «Чорнобиль не має минулого», під час якої розповіли про страшну трагедію з 33-річною історією – техногенно-екологічною катастрофою, спричиненою вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Саме цей день став найтяжчим лихом не тільки для України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 27-04-2019, 15:22, переглядів: 648
26 квітня 11-А клас провів відкриту лінійку до Великодня. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.
Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. Воскресіння Ісуса Христа дає нам змогу перемогти духовну смерть і жити новим покровним життям. Неможливо уявити весну без «свята всіх свят», щороку весь світ огортає запах пасок, ковбаси, вина. Невід’ємна частина свята – писанка. З дитинства ми навчаємося великій справі – фарбуванню яєць, це є писанки, крашанки. Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: feanen від 27-04-2019, 10:45, переглядів: 689
Учні п’ятого класу, за сприянням вчителів англійської мови, взяли участь у програмі «Великодні листівки». Вони власноруч виготовили листівки для польських школярів, і надіслали їх. І отримали у відповідь привітання із Великоднем від них.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: feanen від 27-04-2019, 10:45, переглядів: 864
Разом з пробудженням природи від зимового сну, на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Ці свята пов’язані з народними віруваннями, звичаями. Великдень – одне із найбільших весняних свят у християнській релігії. Воно пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, тому і має назву Великий день, або Великдень.
25 квітня, учнями п’ятого класу була проведена лінійка «Великодні дзвони», під час якої учні розповідали про великоднє свято, та один з найголовніших його символів – писанку. Учні познайомили всіх присутніх з легендами про писанки, а також їх символікою.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 27-04-2019, 09:59, переглядів: 607
В 11-А класі була проведена виховна година «Чорнобиль не має минулого часу». Минуло 30 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 27-04-2019, 09:53, переглядів: 584
26 квітня 1986 року відбувся вибух на Чорнобильській АЕС – світ став свідком однієї з найжахливіших катастроф в історії людства. Цьогоріч минає 33 роки від дня страшної трагедії. Саме цій незабутній сторінці в історії нашої держави і була присвячена тематична бесіда разом з учнями 11-Г класу.
Під час бесіди одинадцятикласники згадали події про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації, переглянули й обговорили документальний фільм про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Наприкінці учні висловили думку про те, що людина не може бути впевненою у своїй перевазі над силами атому та силами природи.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: feanen від 27-04-2019, 08:01, переглядів: 730
26 квітня, учнями 9 класу було проведено бесіду на тему «Чорнобильські дзвони. Пам’ять поколінь»
Метою заходу було довести учням про джерела небезпеки життєдіяльності людини, сформувати знання щодо небезпеки подій глобального та техногенного характеру, про можливі наслідки трагедії та допомогти підліткам засвоїти навички відповідальної поведінки в надзвичайних ситуаціях.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: feanen від 27-04-2019, 07:59, переглядів: 756
До всесвітнього дня Матері-Землі учнями 9 класу було проведено відкриту лінійку на тему: «Доля планети в наших руках».
Метою заходу було ознайомлення дітей із проблемами людства XXI сторіччя, допомогти усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети; розвивати вміння вболівати за навколишній світ; проявляти любов, повагу, та шанобливе ставлення до природи.
Обличчя Землі під впливом діяльності людини постійно змінюється. Ми - люди XXІ століття - майже ненароком для себе раптом опинились у подвійній ролі свідків і винуватців катастрофічних змін на планеті.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 26-04-2019, 09:57, переглядів: 612
26 квітня 2019 року в 11-В класі відбулася година спілкування «Чорнобиль - чорний біль».
Під час заходу учні класу зазначили, що кожного разу, коли ми чуємо «Чорнобиль» або «Чорнобильська атомна електростанція», мимоволі наштовхуємося на страшний асоціативний ряд: катастрофа, пожежа, небезпека, людські жертви, радіація, відселення…Жахливі наслідки аварії на 4 блоці Чорнобильської АЕС (26 квітня 1986 року) й понині викликають сльози та переживання і в тих, хто працював на станції чи брав участь у ліквідації катастрофи, і в усіх інших жителів України.
Масштаб Чорнобильської аварії сколихнув увесь світ, і країни, які експлуатують атомні блоки, визначили, що попередження, запобігання подібних ситуацій є основним пріоритетом розвитку національної атомної енергетики. Цьому в значній мірі сприяє досвід України, який було винесено з важких уроків Чорнобиля.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 26-04-2019, 09:04, переглядів: 841
23 квітня 2019 року в Кіровоградському облкомплексі (гімназія-інтернат – школа мистецтв) відбувся День цивільного захисту, основною метою якого була підготовка учнів до вирішення завдань з цивільного захисту: запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист персоналу та учнів від надзвичайних ситуацій, готовність учнів та працівників закладу до дій в особливий період.
Розпочався захід із проведення єдиного уроку "Цивільний захист", після чого прозвучав спеціальний сигнал оповіщення, який сповістив про часткову евакуацію та здійснення маршу містом у визначений район.
Категорія: Ліцейне життя
Автор: dend від 26-04-2019, 08:47, переглядів: 905
Протягом 4-6 квітня мені випала честь бути учасницею школи культурної дипломатії «Шляхами Леся Курбаса» у Кєві.
Перший день у школі культурної дипломатії "Шляхами Леся Курбаса" був дуже насиченим різними подіями!
Серед них зустріч з головним режисером театру ім. Івана Франка - Богомазовим Дмитром Михайловичем! Він розповів нам про римських гладіаторів.
Категорія: Ліцейне життя