Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Інформація щодо вступу до 10-х класів - 2013

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформація щодо вступу до 10-х класів - 2013Шановний друже!

 
     Ми живемо у період інтенсивного розвитку світових інформаційних технологій, глобальної інтелектуалізації всіх сфер суспільства, невпинного зростання наукового потенціалу кожної нації. Це запорука розвитку держави, добробуту громадян, та умова визнання її іншими країнами світу. Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі і професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави.

 

 
     У 10-11 класах гімназії-інтернату Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат–школа мистецтв) здійснюється профільне навчання за універсальним, природничо-математичним та суспільно-гуманітарним напрямами. У закладі працює висококваліфікований педагогічний колектив, глибоко зацікавлений у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими. У закладі створена потужна матеріально-технічна навчальна база, існує наукове товариство учнів «Дивосвіт» МАН учнівської молоді. Учні, зараховані до 10-х класів гімназії-інтернату, користуються 3-х разовим безкоштовним харчуванням і гуртожитком.

 

Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс
(гімназія-інтернат – школа мистецтв)
під керівництвом народного артиста України, професора А.Є. Короткова

ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ на
ОЧНО-ЗАОЧНІ підготовчі курси для вступу до
до 10-х класів гімназії-інтернату у 2013 р.

 

ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ відбудеться
29 березня 2013 року з 8.00


за адресою:
м. Кіровоград, вул. Дворцова (Леніна), 7,
облкомплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв)

 

На курсах учням необхідно мати:

На курсах учням необхідно мати:
- ручку та олівець для письмових тестів з української мови (диктант), математики (алгебра), історії України, іноземної мови;
- форму та взуття для перегляду фізичних даних.

Для тих учнів, хто приїде на заняття ВПЕРШЕ! потрібно додатково мати при собі 2 зошити (один - клітинка, один - лінійка та конверт).


Додаткові здібності учнів за одним із напрямків, а саме: образотворче мистецтво (малюнки формату А-3), хореографія, музика і співи (фрагмент музичного твору або пісні на вибір) перевіряються за наявності часу на їх перегляд.


 

Контактні телефони: 0522-22-17-44, 0522-22-17-52

Докладніше тут


Зразки контрольних завдань для вступу до 10 класу гімназії 

Зразок тесту з історії України