Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Матеріали та інформація про навчальний заклад до «КОНКУРСУ 2000 ШКІЛ» в рамках реалізації ІІ етапу Національного проекту “Відкритий світ”

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Матеріали та інформація про навчальний заклад до «КОНКУРСУ 2000 ШКІЛ» в рамках реалізації ІІ етапу Національного проекту “Відкритий світ”

Зміст наданих матеріалів та інформація

про Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв)

щодо відповідності критеріям відбору

до «КОНКУРСУ 2000 ШКІЛ» в рамках реалізації ІІ етапу Національного проекту "Відкритий світ”

 

Матеріали можна скачати за посиланням 


 

1.Наявність(назва інтернет-провайдера, швидкість підключення у Приймальному каналі) або документально підтверджений план організації до Кінця 2013 року (копії розпорядчих і фінансових рішень із зазначенням термінів виконання, а також договорів на надання послуг) необмежено доступного для використання у навчально-виховному процесіширокосмугового підключення до мережі Інтернет. Додаток 1. Договір на надання послуг та додаткові угоди. Додаток 1А. Договір на надання послуг (оптоволокно).

2. Наявністьне менше ніж одного шостого, одного сьомого та одного восьмого класутанаповненістю в межах чинних нормативів.Додаток 2. Інформація про чисельний склад 6-8 класів облкомплексу.

3.Наявність не менше ніж одного сьомого класу та наповненістю в межах чинних нормативів, усіучніяких,за згоди батьків(піклувальників, інших відповідальних осіб), належним чиномзаявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесів рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках. Додаток 3. Копія протоколу зборів.

4.Наявністьне менше ніж двох педагогічних працівників-учителів природничо-математичних предметів у сьомих класах(не менше ніж по двоє таких педагогічних працівників для кожного експериментального класу), які належним чином заявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесі в рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках та мають підтверджений рівень володіння ІКТ. Додаток 4. Інформація про вчителів.

5.Належний технічний стан будівельі споруд загальноосвітнього навчального закладу, компактне розташування предметних кабінетів, у яких здійснюватиметься експериментальний навчально-виховний процес (для забезпечення їх ефективного покриття засобами безпровідного зв'язку та оптимізації інформаційно-комунікаційної інфраструктури). Детальний план шкільної території та будівель, технічні паспорти будівель із зазначеннямтехнічного стану. На плані відзначено розміщення кабінетів, де передбачається встановлення обладнання, а також місця знаходження існуючих бездротових точок доступу до мережі Інтернет (WiFi).

Школа матє кабінети, які облаштовані належним чином під використання обладнання. Задля пересвідчення школи мають надати плани відповідних кабінетів та фото- або відеоматеріали, що засвідчують необхідний стан приміщення. Додатки 5_6. Інформація приміщення. Фото.

6.Укомплектованість штатним медичним персоналом, достатнім для забезпечення постійного медичного нагляду за всіма учнями, які заявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесі в рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках, а також організаційної підтримки наукового санітарно-гігієнічного супроводу експериментальної роботи. Додаток 7. Організація медичного обслуговування.

7.Соціальна активність учнів гімназії, що надіслали своє авторське відео відповідно до тематики та умов Конкурсу. Додаток 8. Посилання Youtube. Додаток 9. Соціальна активність учнів.