Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Стаття 19. Освіта осіб з особливими освітніми потребами.

Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення та забезпечення розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб, визначені в індивідуальній програмі розвитку.

Для навчання  осіб з особливими освітніми потребами застосовуються види та форми здобуття освіти, що враховують їхні потреби та індивідуальні можливості.

Органи державної влади, органи місцевого самоврядування та заклади освіти створюють умови для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами шляхом забезпечення розумного пристосування та універсального дизайну.Дві будівлі закладу було збудовано до 1900 року і є пам'ятками архітектури. Відповідно до  планів у будівлях не було передбачено зручностей для вільного пересування людей з обмеженими можливостями. 
На сьогоднішній день у закладі встановлено кнопки виклику чергових на фасаді школи та розміщено відповідні знаки.