Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Учні 10-Г класу відвідали виставку "Генріх Нейгауз і наш край: історія і сучасність"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 10-Г класу відвідали виставку "Генріх Нейгауз і наш край: історія і сучасність"

Автор: borovikoff від 16-04-2013, 09:16, переглядів: 1 704

0
Учні 10-Г класу відвідали виставку "Генріх Нейгауз і наш край: історія і сучасність"
   
13 квітня ми, учні 10-Г класу, відвідали виставку «Генріх Нейгауз і наш край: історія і сучасність». Враховуючи значний внесок Генріха Нейгауза у вітчизняну та світову музичну педагогіку, школу фортепіанного виконавства, Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм, Державним архівом Кіровоградської області, Народним музеєм Генріха Нейгауза при музичній школі №1 ім. Г.Г.Нейгауза, Кіровоградським музичним училищем та Кіровоградським музеєм музичної культури ім. К.Шимановського створено виставку, присвячену цій знаменній події. 
Нам дуже сподобалося, ми були в захваті від почутого, дізналися про долю цього піаніста, про його родину, творчий шлях життєві злети й падіння. Кіровоградщина пишається ним, адже Генріх Густавович був і педагогом, і публіцистом, і громадським діячем – загалом видатною людиною. Продовжуючи і розвиваючи традиції фортепіанного мистецтва Нейгауз створив школу, пов'язану з високими досягненнями піанізму, яка згодом була визнана у всьому світі. Всі, хто навчався в нього ставали талановитими піаністами.
Джерельною базою виставки стали експонати основного фонду КОКМ - фотографії, особисті документи Г.Нейгауза, програмки концертів, книги з особистим автографом митця. Державний архів Кіровоградської області надав метричну книгу з записом про народження Г.Нейгауза, документи про діяльність в Єлисаветграді музичної школи його батьків, та про перші роки концертної діяльності Генріха в нашому місті; матеріали музеїв К.Шимановського і Г. Нейгазуза доповнили вистакву архівно – історичними джерелами та речовими пам’ятками родин Нейгаузів та Шимановських.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.