Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Відвідування І відкритого фестивалю інструментальної музики

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Відвідування І відкритого фестивалю інструментальної музики

Автор: Французан від 7-02-2013, 12:15, переглядів: 1 815

0
Відвідування І відкритого фестивалю інструментальної музики    

1 лютого  учні 10-В класу були запрошені на І відкритий фестиваль інструментальної музики, присвячений  Ю.П. Хілобокову. Концерт відбувся в Кіровоградському музичному училищі з метою підвищення рівня професійної підготовки молоді та виконавської майстерності. Диригент оркестру – заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова; керівник хору – Надія Шост; ведуча – музикознавець Олена Ієвська.

Протягом  години ми слухали твори відомих композиторів: концерт  №2 для гри на фортепіано М. Рахманінова, Марш Й. Штрауса, Вальс А. Хачатуряна до драми М. Лермонтова «Маскарад» та інші. У фестивалі брали участь камерні оркестри, ансамблі та солісти відділів струнно-смичкових інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Під час концерту ми дізналися багато цікавого, а саме про життя та творчість Ю.П. Хілобокова. Фестиваль проминув, залишились враження й сподівання. Сподівання відвідати  наступний фестиваль, почути нові твори, хороші виконання.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.