У 11-В класі провели бесіду «Молодіжні розваги на Андрія» з метою ознайомлення учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці.
Найбільше учнів здивувала обрядова гра «Калита», в якій брали участь дівчата і хлопці. Дівчата збиралися разом і пекли калиту - великий круглий корж із білого борошна. Кожна дівчина повинна була взяти участь у приготуванні калити. Тісто місили всі по черзі, починаючи від найстаршої дівки і до наймолодшої дівчинки. Посередині коржа робили дірку. В деяких етнографічних джерелах збереглися дані, що калита, як правило, становила 35 см в діаметрі і 1,5 см товщини.
Солодке з медом тісто пекли в печі і запікали так, щоб важко було відкусити. Зверху Калиту намащували медом. Для виготовлення Калити брали «непочату воду» або ж воду, настояну на пахучих травах, зокрема на любиcтку.
На вечорницях, коли збиралася молодь разом, калиту за допомогою стрічки підвішували до стволока посередині хати, а потім стрибали, щоб вкусити. Після калити брали горнятко з медом, на дно якого клали перстень. Хлопець мав дістати той перстень губами, але так, щоб не вмочити власного носа. Вважалося, якщо хлопець дістане і носа не вмочить - ожениться і буде щасливим.