3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Коли знання рятують життя.

Автор: vhloba від Сьогодні, 08:25, переглядів: 7

0

Фахівці управління вибухотехнічної служби поліції Кіровоградської області провели профілактичне заняття з мінної безпеки з учнями Центральноукраїнського наукового ліцею .

Правоохоронці ознайомили дітей із правилами поведінки у разі виявлення підозрілих предметів, продемонстрували спеціальне обладнання та наголосили на важливості дотримання заходів безпеки.

Під час зустрічі поліцейські розповіли дітям про основні правила мінної безпеки та алгоритм дій у разі виявлення невідомих або вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу правоохоронці звернули на те, що категорично заборонено торкатися знахідок, пересувати їх чи намагатися самостійно оглядати.

Ліцеїстам продемонстрували макети вибухових пристроїв і спеціальне спорядження, яке вибухотехніки використовують у службовій діяльності.

Поліцейські закликали дітей у небезпечних ситуаціях негайно відійти на безпечну відстань, повідомити дорослих та звернутися до правоохоронців за номером 102.

Особливий інтерес та щире захоплення в учнів викликала участь представників кінологічної служби поліції. Разом зі своїми чотирилапими помічниками – німецькою вівчаркою та вівчаркою малінуа – правоохоронці продемонстрували навички службових собак і розповіли про їхню важливу роль у пошуку вибухонебезпечних предметів.

Діти із захопленням спостерігали за роботою чотирилапих захисників, задавали  питання. Зустріч подарувала ліцеїстам не лише корисні знання з мінної безпеки, а й багато позитивних емоцій.


Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.